Zamknięcie portalu

Jak VampirLord zapowiedział jutro zamyka portal, więc się pytam co dalej ? :)

"Ogłoszenia parafialne otrzymałem pismo od GIOD Daje wam 3dni na skasowanie moich zdjęć z forum wszelkich danych itd jak nie wykonacie wysyłam wszystkie papiery i portal zostaje zamknięty. Sayonara"

nie sondze :v

No Nieźle ;)

portalu raczej nie zamkną ale właściciele portalu mogą dostać jeśli z tym Vampir pójdzie do sadu, policji wezwanie od wymienionych instytucji by usunęli te rzeczy wiec po co się z tym użerać usunąć, jego konto z banować poprzez IP itp i będzie święty spokój.

WAMPAJER straszy ?

Panowie, jeśli można spytać, bo nie jestem na czasie - o co dokładnie chodzi Vampirowi?

Dostał bana to na wszelkie sposoby próbuje się "mścić" na portalu/użytkownikach jest upierdliwy XD

Że tak powiem, powodzenia xd

dobra, to jak już zamkną, proszę mnie o tym powiadomic:)

@guru uważaj bo pewnie jesteś nr 1 na jego czarnej liście ^_^

@guru uważaj bo pewnie jesteś nr 1 na jego czarnej liście

Zdziwiłbyś się. Raczej mierzyłby w administrację.

Ten gupek wymyśla sobie że niby jestem oszustem ale to nieprawda powiniem udać się do lekarza choć nato za późno.

Czym lub kim jest vampir, dowiemy się w następny odcinku.

Najpierw wrzucal 2 fotki dziennie, a teraz nie chce, aby jakakolwiek na tym forum sie ostala. Glupie to.

Vampajer powiększa swoje granice głupoty? Zamknięcie największego portalu o grach MMO w Polsce ze względu na jakiegoś dzieciucha? LOL!

Vampir, kurde no, ile razy ci mówić można, że zakrzepnięta krew ma zły wpływ na psychikę?

Nie ma czegoś takiego jak GIOD. Jest GIODO, swoją wypowiedzią pokazał, że jeno straszyć potrafi a jak wiadomo za publiczne zastraszanie, oczernianie można już znaleźć odpowiedni paragraf w sumie. BTW GIODO - Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych .

Nie ma czegoś takiego jak GIOD. Jest GIODO, swoją wypowiedzią pokazał, że jeno straszyć potrafi a jak wiadomo za publiczne zastraszanie, oczernianie można już znaleźć odpowiedni paragraf w sumie. BTW GIODO - Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych .

On nie potrafi pisać poprawnie. Mógł myśleć o GIODO a napisał GIOD. Ten typ tak ma.

Vampir spokojnie, lekarze zaraz po leku na ebolę, hiv, aids i inne pierdoły będą szukać leku na niedojebanie mózgowe.

Zastraszanie, dzialanie na szkode spoleczenstwu, glupota (na to tez paragraf powinien byc), bo jak inaczej mozna to nazwac? Zreszta - i tak mu to nic nie da. Nikt mu nie kazal zdjec umieszczac, umiescil je sam, z wlasnej nie przymuszonej woli, wiec widac mu to nie przeszkadzalo. I to niedawno z tego co wiem. To tak samo jak pojsc do czyjegosc domu, sb reke zlamac i chciec odszkodowanie od wlasciciela domu bo na jego posesji sie to stalo xD.