CS:GO FFA Cebulowy.pl

[align=center]logo_nobg.png


Serdecznie zapraszamy na nasz nowy serwer CS:GO FFA|DROP|VIP|gameME|128


banner_ffa.jpg


Serwer CS:GO jest kolejną opcją w menu, które serwujemy naszym graczom.

Jeśli chcesz wkręcić się w nową społeczność to liczymy na Twoje odwiedziny oraz przyciągnięcie znajomych.


[/align]


Co mamy do zaoferowania?

- STATYSTYKI gameME - serwer posiada system rankingowy obsługiwany przez gamME, czyli najbardziej rozbudowany system do gier na silniku SOURCE


- Competitive - serwer w tym trybie pozwala na drop itemków, skrzynek oraz zdobywanie osiągnięć w grze


- 128tickrate - ilość "odświeżeń" w ciągu jednej sekundy. Wiele serwerów serwuje odświeżanie z częstotliwością 64Hz co sprowadza się do nie do końca płynnej gry. Tutaj sie to nie zdarza!


Jakieś info?

czy można grać na nonsteam ?

nic nowego na serwerze... chyba ze jeszcze coś wprowadzicie z czasem. wbije bo na efantazji się już zawiodlem.

czy można grać na nonsteam ?

Jak nonsteam? :DD

Offline?

Jak nonsteam? :DDOffline?

Chyba chodziło o pirata CS:GO o ile taki istnieje :P

Chyba chodziło o pirata CS:GO o ile taki istnieje

Istnieje, ale Valve wypuszcza patche co tydzień albo co kilka dni co wiąże się z potrzebą aktualizacji klienta by wejść na serwer.

Sprawdzę serwerek ;)

podałeś wszystko prócz ip serwera..

nonsteam czyli pirat :) tak wypuszcza aktualizacje tylko że ja mam CS Go z patcherem wychodzi aktualizacja to se włączam patchera i mi też aktualizuje pirata :) więc mogę se grać nawet po aktualizacji :) gram na piracie bo musiałem sobie przetestować nie długo kupuje na steam :)

Jak to dobrze że ludzie mają troche szacunku dla takiej gry i ją kupują.. ale chyba nie ma co sie dziwić 25-35zł to nie jest dużo. Chociaż co pare miesięcy trzeba sobie coś kupić ( chyba że sie wydropi ) troche euro na operacje.

nawiązując do tematu... wasz serwer csgo ffa jest off

[align=center]logo_nobg.png


Serdecznie zapraszamy na nasz nowy serwer CS:GO FFA|DROP|VIP|gameME|128


banner_ffa.jpg


Serwer CS:GO jest kolejną opcją w menu, które serwujemy naszym graczom.

Jeśli chcesz wkręcić się w nową społeczność to liczymy na Twoje odwiedziny oraz przyciągnięcie znajomych.


[/align]


Co mamy do zaoferowania?

- STATYSTYKI gameME - serwer posiada system rankingowy obsługiwany przez gamME, czyli najbardziej rozbudowany system do gier na silniku SOURCE


- Competitive - serwer w tym trybie pozwala na drop itemków, skrzynek oraz zdobywanie osiągnięć w grze


- 128tickrate - ilość "odświeżeń" w ciągu jednej sekundy. Wiele serwerów serwuje odświeżanie z częstotliwością 64Hz co sprowadza się do nie do końca płynnej gry. Tutaj sie to nie zdarza!


Jakieś info?