Prezent na miesięcznicę

Siemka! Potrzebuję pomocy :/ Wraz z moim chłopakiem za 3 mamy swoją miesięcznicę i w ogóle nie wiem co kupić/zrobić. Najlepiej jakby szło zrobić to samemu, ale brak pomysłów. Zdjęcie w ramce jest zbyt oklepane :/ Pogoda też ma nie dopisywać. Dodam, że ma 18 lat

Alkohol ? Zawsze trafny prezent. Ewentualnie jak ma hobby, to może rzecz do zainteresowania ? np. lubi słuchać muzyki - płyta. Lubi czytać - książka.

Postaw mu loda. Bardzo się ucieszy ;)

Hmmm z muzyka to nie takie glupie ^^

Wiesz co? Bez urazy, ale muzykę może sobie pobrać chociaż to nie takie złe. Polecam klasykę klasyki - pójście do kina C: .

Możesz w tej dziedzinie poszaleć - kupujesz mu płytę, albo robisz ulubione składanki waszej ulubionej muzyki. Do tego album ze zdjęciami, oraz tekstami. Ja kiedyś tak zrobiłem ;)

Ewentualnie plakat w ramce ala zdjecie jego ulubionej piosenkarki. Zda sie?

Nwm, zawsze mozesz zaplanowac cos na caly wieczor i bez podtekstow prosze :D. Np znalesc jakis dobry dla niego film, poogladac wspolnie , do tego moze byc jakas kolacja zrobiona przez cb (skoro ma byc cos wlasnorecznego :D), generalnie cos zaplanowac na wspolne spedzanie czasu i do tego cos co by bylo dla niego niespodzianka ;). Np jak on cos lubi robic a ty nie bardzo to zrobic mu wyjatkowo przyjemnosc i np obejrzec wspolnie z nim mecz (np siatkowki) czy jakis jego ulubiony program obejrzec, do tego udawac zainteresowanie ;). najprostsze rzeczy sa najlepsze ;)

Plakaty, płyty itd itd to pies trącał :P daj coś od siebie, zaśpiewa, zagraj na gitarze, ugotuj coś fajnego, daj coś o czym na następny dzień będze myślał, ale nie koniecznie mógł by to dotknąć ;)

Nie idźcie przede wszystkim w miejsca publiczne. Wszyscy wiemy, że ludzie w polszy są uprzedzeni do bi/homoseksualistów. Ktoś może wam zwyczajnie jakimś głupim komentarzem popsuć cały dzień.

EEE czekaj ale ty masz w profilu ze jesteś chłopakiem ? jesteś gejem wut ? xD

Dobra a jeśli chodzi co na prezent (tak mam 15 lat i słuchaj się gimba który nic nie wie o życiu)

XD

Przygotuj coś dobrego,kup alkohol albo wina bez różnicy.

Jedzcie słuchajcie muzyki jakiejś,potem do kina

A na końcu bed.Powinien być zadowolony XD

Kup mu grę.

Plakaty, płyty itd itd to pies trącał daj coś od siebie, zaśpiewa, zagraj na gitarze, ugotuj coś fajnego, daj coś o czym na następny dzień będze myślał, ale nie koniecznie mógł by to dotknąć
Nie idźcie przede wszystkim w miejsca publiczne. Wszyscy wiemy, że ludzie w polszy są uprzedzeni do bi/homoseksualistów. Ktoś może wam zwyczajnie jakimś głupim komentarzem popsuć cały dzień.

km5yzO.gif

Jak mogłem tego nie zauważyć...

Jak ktoś będzie was dręczył na mieście głupimi tekstami wiedzcie, że coś się dzieje.

Ale tak pomijając to i owo to tak czy siak na miesięcznice, rocznice itd itd lepiej siedzieć w domu i wiem to z własnego doświadczenia :) nie raz nie dwa człowiek dał siana bo wymyślił by gdzieś jednak wyjść na taką okazje i d*pa blada z tego wyszła.

Siemka! Potrzebuję pomocy :/ Wraz z moim chłopakiem za 3 mamy swoją miesięcznicę i w ogóle nie wiem co kupić/zrobić. Najlepiej jakby szło zrobić to samemu, ale brak pomysłów. Zdjęcie w ramce jest zbyt oklepane :/ Pogoda też ma nie dopisywać. Dodam, że ma 18 lat

Jeżeli jesteś z facetem trzeci miesiąc i nie wiesz, co by chciał, ani co lubi, to na prawdę - uwierz mi że prędzej czy później mu się znudzisz i kopnie cię w d*pę. Gardzę takimi jak ty. Kolejna imprezowa miłość między ludźmi, którzy nie mają o sobie zielonego pojęcia i udają dorosłych. Nie wiem jak można być tak durnym aby o radę w sprawie, bądź co bądź twojego faceta, pytasz innych. Może po prostu go zapytaj, co by chciał. A jak nie powie a prezent mu się nie spodoba, niech poszuka sobie jasnowidza.

ps. ten dopisek: "Zrobić", uznałbym za prowokację młodszej większości forum i ich gimnazjalnego libido. No i jeszcze geje w wieku nastoletnim. Za pewne gnębieni przez starszych, a idiotyczna potrzeba atencji zmusza do coraz bardziej debilnej postawy wobec świata. Ludzie, ludzie.

Chodziło mi o 3.09 nasza miesięcznica :D nie 3 miesięcznica :) Myślałem nad drukiem plakatu, który uzupełnie jakimś tekstem i włożę w antyramę.


BTW "Zrobić" miałem na myśli coś ręcznego. Nie wiem, rysunek, zdjęcie. Nic erotycznego. Druga sprawa on ma 18, ja 21 więc to nie "gimbazjalna miłość" i nie z imprezy

Chodziło mi o 3.09 nasza miesięcznica nie 3 miesięcznica Myślałem nad drukiem plakatu, który uzupełnie jakimś tekstem i włożę w antyramę.BTW "Zrobić" miałem na myśli coś ręcznego. Nie wiem, rysunek, zdjęcie. Nic erotycznego. Druga sprawa on ma 18, ja 21 więc to nie "gimbazjalna miłość" i nie z imprezy

Miałem ? HA GEEEEEJ

Loda mu zrób D:

A jak coś ręcznego to mu obciągnij D:

@edit czuje bana

warn_ico.png
Racja

~Leman

Jak mozesz pytac co komus kupic, skoro my tej osoby nie znamy? To glupie. Sam powinienes go (sic!) znac i wiedziec co lubi. A jak radzisz sie tego nieznajomych, to znaczy, ze nie dorosles do kupowania prezentow na "miesiecznice".

Kup mu ksiazke.

Ubierz strój strażaka i wejdź przez okno.

Powinieneś/nnaś wiedzieć co lubi, a nie pytasz sie na Forum o swój związek.

Nie idźcie przede wszystkim w miejsca publiczne. Wszyscy wiemy, że ludzie w polszy są uprzedzeni do bi/homoseksualistów. Ktoś może wam zwyczajnie jakimś głupim komentarzem popsuć cały dzień.

Wyobraź sobie, że pedały samą swoją obecnością mogą zepsuć samopoczucie NORMALNEJ części społeczeństwa. Jeśli nie podoba ci się w "polszy" to WY***DŻAJ.

Więc szanowny homosiu: nie pokazujcie się w miejscach publicznych.

Zamykam, bo zaraz się tu rozpęta piekło.