Zanieczyszczone białko oka

Czołem, witajcie. Jak świat światem, ludzie mają białka w oku kompletnie białe. No, ewentualnie jakieś tam podrażnienia oka spowodowane chociażby zbyt długim expem. Posiadam jednak na swoich oczach kilka wad. Na jednym jest dosyć spora jak na oko plama koloru brązowego. Pierdoła, ale wygląda to jakbym miał raka. A nie mam. Mam iść do okulisty, czy wystarczy coś z apteki?

ps. "Czemu nie poszukasz w Google", a bo dlatego, że trudno znaleźć preparat mającego złą opinię. Wszystkie są wspaniałe, nie działa żaden. A żaden z użytkowników raczej nie ma interesu aby mnie okłamać.

@offtop

Napisz jeszcze na samosi :v.

@topic

Do lekarza pierwszego kontaktu, on zadecyduje. Jeżeli nie ma bólu, dolegliwości, tudzież wady wzroku, to może być jakaś mutacja (tak, mutacja). Przykładem mutacji jest heterochromia.

Moim zdaniem to cysta, jeżeli tak - biopsja spojówki

Dr House!

Plama, nie znaczy że mam oko we krwi i w ogóle paskudne. Nic ino amputować. Mam to pół życia i chcę wyeliminować, aby śliczne panienki mogły skupić wzrok na moich czystych jak łzy oczętach. Heterochomia również odpada.

Wygląda to dokładnie tak.

Wyszedłem jak 13latek.

http://i.imgur.com/aSSjwN2.jpg

Wady wzroku odpadają, wszystko co ma jakikolwiek skutek również odpada. Chodzi mi jedynie o walor estetyczny. Wszystko widzę.

mysle ze zwykle krople nie pomoga ;[ lepiej z tym nie kombinowac ,na to pytanie odpowie ci tylko i wylacznie okulista mozesz tez spytac na jakims forum zwiazanym z medycyna lub okulistycznym jezeli takowe znajdziesz ,ale z tego co zauwazylem kobiety raczej pociagaja takie wyjatki od normy ^^ wiec nie tyraktuj tego jak wade ,a zamien w zalete i pamietaj ze nie ma idealow

Taka plama moze oznaczac czerniaka. Oczywiscie nie musi i pewnie nie znaczy, ale jelsi jest brazowa, to moze. Mam to samo, poszedlem do okulisty, obejrzal dokladnie, zrobil zdjecie i kazal kontrolowac. Powiedzial, ze to nic powaznego, ze to tylko przegrupowanie barwnika, ale zebym byl spokojny, to zrobil to zdjecie i co jakis czas bede z nim lazil i on bedzie porownywac, czy cos sie zmienilo w wygladzie plamki. Wiec idz do okulisty. Pewnie to nic strasznego, ale lepiej sprawdzic.

Idziesz do okulisty i daje ci skierowanie na laserowe usuniecie albo nie daje proste..

mysle ze zwykle krople nie pomoga ;[ lepiej z tym nie kombinowac ,na to pytanie odpowie ci tylko i wylacznie okulista mozesz tez spytac na jakims forum zwiazanym z medycyna lub okulistycznym jezeli takowe znajdziesz ,ale z tego co zauwazylem kobiety raczej pociagaja takie wyjatki od normy ^^ wiec nie tyraktuj tego jak wade ,a zamien w zalete i pamietaj ze nie ma idealow

Nie wiem co ty mi tu pierdzielisz. Czy ja każdą pierdołę mam robić aby zaimponować innym? Czy ja ci wyglądam na bezmyślną małpę w jakiś kręgach wzajemnej adoracji? Oko zrobię sam dla siebie i nie wiesz jak głęboko w jelicie grubym mam to, komu się to podoba, a komu nie.

Taka plama moze oznaczac czerniaka. Oczywiscie nie musi i pewnie nie znaczy, ale jelsi jest brazowa, to moze. Mam to samo, poszedlem do okulisty, obejrzal dokladnie, zrobil zdjecie i kazal kontrolowac. Powiedzial, ze to nic powaznego, ze to tylko przegrupowanie barwnika, ale zebym byl spokojny, to zrobil to zdjecie i co jakis czas bede z nim lazil i on bedzie porownywac, czy cos sie zmienilo w wygladzie plamki. Wiec idz do okulisty. Pewnie to nic strasznego, ale lepiej sprawdzic.

Brzmi chyba najsensowniej. No nic, umówię się.

Idziesz do okulisty i daje ci skierowanie na laserowe usuniecie albo nie daje proste..

Proste, oczywiście że proste. Chociaż gdzieś tam, w sobie, miałem nadzieję na jakiś preparat aby to usunąć. Na polskie warunki, będę czekał na zabieg połowę życia.

Jesli to nie jest szkodliwa plamka, to on ci tego nie bedzie usuwac, bo nie ma potrzeby ingerencji.

Rozumiem, że moje samopoczucie to niewystarczający powód aby cokolwiek zadziałać?

Nie.

Wiadomo, pewnie jakies zabiegi natury estetycznej sa wykonywane, ale ingerencja w oko to co innego, niz regulacja zmarszczek. Nie jestem pewien, moze jak sie uprzesz, to ci taki zabieg wykonaja, aczkolwiek tylko i wylacznie prywatnie. Pieniadz moze wszystko.

No nic. Smutne. Dzięki Dzz.

Czołem, witajcie. Jak świat światem, ludzie mają białka w oku kompletnie białe. No, ewentualnie jakieś tam podrażnienia oka spowodowane chociażby zbyt długim expem. Posiadam jednak na swoich oczach kilka wad. Na jednym jest dosyć spora jak na oko plama koloru brązowego. Pierdoła, ale wygląda to jakbym miał raka. A nie mam. Mam iść do okulisty, czy wystarczy coś z apteki?

ps. "Czemu nie poszukasz w Google", a bo dlatego, że trudno znaleźć preparat mającego złą opinię. Wszystkie są wspaniałe, nie działa żaden. A żaden z użytkowników raczej nie ma interesu aby mnie okłamać.