Czy ten tablet się nadaje?

Witam jako, że nie mam zielonego pojęcia o tabletach, smartfonach itp. chciałem się zapytać czy ten tablet nadaje się do przeglądania internetu, pisania różnego rodzaju pism, czasami obejrzenia jakiegoś filmu, i zagrania w kulki albo pasjansa :) podaję specyfikację

Firma : Funtab.
7-calowy (18 cm) pojemnościowy ekran dotykowy
Rozdzielczość ekranu 800x480 pikseli
Procesor 1GHz
Wbudowany procesor graficzny 2D/3D
System Android 4.0 z polską wersją językową
Pojemność Ram : 512 MB DDR2
Wbudowana pamięć flash 4gb
Wbudowana karta bezprzewodowa Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wbudowana kamera do video rozmów
Obsługa plików wideo: MP4, ASF, WMV, AVI, DIVX
Odtwarzacz plików audio: AAC, APE, FLAC, OGG, MP3, WAV, WMA
Przeglądarka zdjęć ( pliki: BMP, JPG, GIF, PNG)
Obsługa plików tekstowych
Czujnik wykrywający zmiany położenia urządzenia
Menu w języku polskim
Wbudowany głośnik
Wbudowany akumulator litowo-jonowy

Tablet ma służyć mojej mamie, tylko i wyłącznie do celów jakie podałem wyżej.

Raczej celował bym w produkt z trochę wyższej półki..

Teoretycznie powinien wystarczyć. Inna sprawa to ile chcesz za niego zapłacić lub czy dostaniesz go gratis do czegoś. Bo możliwe , że nieco drożej można kupić coś 2 razy lepszego od bardziej znanego producenta.

Teoretycznie powinien wystarczyć. Inna sprawa to ile chcesz za niego zapłacić lub czy dostaniesz go gratis do czegoś. Bo możliwe , że nieco drożej można kupić coś 2 razy lepszego od bardziej znanego producenta.

O to własnie mi chodziło..

Że, jak dołoży kilka groszy znajdzie o niebo lepszy sprzęt.

No ten jest za 100 zł od znajomego, on brał coś tam w orange i mu dali ten tablet w ofercie, użył go kilka razy, jest jeszcze na gwarancji, jeżeli możecie polecić lub pomóc coś znaleźć do 200 zł używane w Łodzi, zależy mi na odbiorze osobistym, także oferty z innych miast odpadają, powtarzam, że ten tablet ma służyć tylko mojej mamie, nie oczekuję fajerwerków ale gówna w ładnym opakowaniu też bym nie chciał.

Pozdrawiam i dzięki za odp.

Ja już bardziej celowałbym w coś takiego:

http://olx.pl/oferta/tablet-pentagram-quadra-7-czterordzeniowy-najtaniej-CID99-ID6TT89.html#c6ff32a47a

http://olx.pl/oferta/tablet-pentagram-quadra-7-ultra-slim-z-gwarancja-CID99-ID6O31N.html#c6ff32a47a

http://olx.pl/oferta/tablet-pentagram-quadra-7-ultra-slim-CID99-ID6IRZW.html#639d073ef7

Dzięki facos, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to proszę podawać.

cześć! ja również dostałem ten tablet w orange za darmo i nie polecam Ci go za bardzo, ścina dość mocno, większość różnych gier nie działa zadowalająco, często aplikacje takie jak przeglądarka się crashują, sam na nim tylko czasem czytam książki bo do innych rzeczy się nie nadaje. Pozdrawiam :)

Słabiutki procesorek nawet jak na tą przekątną ekranu i rozdzielczość....może ścinać i działać bardzo niepłynnie, szczególnie przy otwarciu np. kilku kart w przeglądarce. Żeby komfortowo przeglądać internety wypadałoby przynajmniej mieć te 2 rdzenie na procku.

No i sama rozdzielczość, niska i kiepsko może się oglądać filmy na YT jeśli one też wchodzą w grę.

Wstrzymałbym się i rozejrzał za czymś przystępniejszym.

Pozdrawiam!

A co sądzicie o Samsung galaxy tab 2 7.0 ?

Odświeżam, tylko proszę o czytanie informacji zawartych w pierwszym poście, to, że ten tablet jest za słaby to już wiem ale możliwe, że ktoś ma jakieś ciekawe propozycje z łodzi.

Witam jako, że nie mam zielonego pojęcia o tabletach, smartfonach itp. chciałem się zapytać czy ten tablet nadaje się do przeglądania internetu, pisania różnego rodzaju pism, czasami obejrzenia jakiegoś filmu, i zagrania w kulki albo pasjansa :) podaję specyfikację

Firma : Funtab.
7-calowy (18 cm) pojemnościowy ekran dotykowy
Rozdzielczość ekranu 800x480 pikseli
Procesor 1GHz
Wbudowany procesor graficzny 2D/3D
System Android 4.0 z polską wersją językową
Pojemność Ram : 512 MB DDR2
Wbudowana pamięć flash 4gb
Wbudowana karta bezprzewodowa Wi-Fi 802.11 b/g/n
Wbudowana kamera do video rozmów
Obsługa plików wideo: MP4, ASF, WMV, AVI, DIVX
Odtwarzacz plików audio: AAC, APE, FLAC, OGG, MP3, WAV, WMA
Przeglądarka zdjęć ( pliki: BMP, JPG, GIF, PNG)
Obsługa plików tekstowych
Czujnik wykrywający zmiany położenia urządzenia
Menu w języku polskim
Wbudowany głośnik
Wbudowany akumulator litowo-jonowy

Tablet ma służyć mojej mamie, tylko i wyłącznie do celów jakie podałem wyżej.