Gry na ps4

Witam.

Ostatnio zastanawialem sie nad kupnem ps4. Znalazłem ofertę za 1250:

2 pady

4 Gry

ladowarka itd itd..

I tu mam pytanie. Pady moge sprzedac ale co z grami? Beda na moim ACC czy to jest na zasadzie wsadz plytke i bedzie dzialac? Posiadam już pada a chce jak najbardziej zminimalizowac koszta ( czyt. sprzedac pady i gry).

A w jaki sposób chciałbyś zjeść ciastko i mieć ciastko? Nie ma płyty nie ma gry.

A w jaki sposób chciałbyś zjeść ciastko i mieć ciastko? Nie ma płyty nie ma gry.

Chodziło mi o to: Sprzedam gre i nabywca nie bedzie mial potem problemow z zainstalowaniem jej?

@up masz rację :)

I takie małe pytanie gdzie znalazłeś taką ofertę bo coś mi tu śmierdzi...

Ja to bym plytki przyczepil do roweru bo teraz od 1 wrzesnia wchodzi zasada ze musisz miec odblaski przy rowerze a co do padow to zawsze mozesz np uzywac jako radła na polu, dobrze sie redli a jak nie chcesz to wyslij dla biednych Wujcinian bo oni tam graja na padach z psa 1 wiec powodzenia gl hf.

@up masz rację I takie małe pytanie gdzie znalazłeś taką ofertę bo coś mi tu śmierdzi...

Teraz juz nie ważne: Napisałem do tego pana i ta oferta nie jest aktualna.

Narazie znalazłem coś takiego:

http://olx.pl/oferta/playstation-4-plus-2-gry-CID99-ID6RZBz.html#2f3b966afb

I czy moge sprzedac te 2 gry bez problemu? Czy nabywca nie bedzie miał problemu z zainstalowaniem jej?

Ja to bym plytki przyczepil do roweru bo teraz od 1 wrzesnia wchodzi zasada ze musisz miec odblaski przy rowerze a co do padow to zawsze mozesz np uzywac jako radła na polu, dobrze sie redli a jak nie chcesz to wyslij dla biednych Wujcinian bo oni tam graja na padach z psa 1 wiec powodzenia gl hf.

Dzięki pomogłeś (y)

To jakiś żart z tą kwotą 2 pady gry nie wiem ;)

Do pana wyżej co twój post ma oznaczać to że jesteś tępy czy chcesz poprostu nabić sobie posty?

Co do gier jeśli to nie są gry typu BF4 to możesz je sprzedać i będą działały w 100% jeśli natomiast jest to gra pokroju BF4 to osoba która od ciebie je kupi nie zagra na multi będzie musiał dać 30 zł na odblokowanie jej do gry w multi jest to w PS store lub sklepach internetowych. Najlepiej sprawdz w google te gry i zobaczysz ;)

Online Passy są już przeżytkiem, z którego zrezygnowano, więc nie ma problemu ze sprzedawaniem gier używanych. KONIEC.
PS: @Balthazar: nie wprowadzaj ludzi w błąd.

No to dobrze wiedzieć a i nie zapominaj że gdybyś chciał grać na PS4 na Multi MUSISZ mieć ps plus zakupione to tyle.

@Up wiesz gdy ja chciałem zagrać na ps3 na grze używanej i to był bf3 to trzeba było mieć taki Online Pass więc nie wprowadzałem nikogo w błąd , sam byłem w błędzie ;)

Dziekuje ogromnie ! :) Zamykam

Witam.

Ostatnio zastanawialem sie nad kupnem ps4. Znalazłem ofertę za 1250:

2 pady

4 Gry

ladowarka itd itd..

I tu mam pytanie. Pady moge sprzedac ale co z grami? Beda na moim ACC czy to jest na zasadzie wsadz plytke i bedzie dzialac? Posiadam już pada a chce jak najbardziej zminimalizowac koszta ( czyt. sprzedac pady i gry).