Gra dla dwóch

szukam gier w które można grać we dwóch na jednym kompie byle by nie były to bijatyki dobrze gdyby pady też obsługiwały

Dużo humoru, fajne zagadki, genialnie podstawione głosy... Dobra gierka by usiąść sobie z kimś wieczorkiem i się trochę pobawić. Polecam!
http://store.steampowered.com/app/238460/?l=polish

Najlepszą taką grą będą oczywiście kultowe "Hirołsy" najlepiej 3 część. Jeśli bardzo chcesz grać na padzie z kimś to najlepsza będzie Fifa :)

szczerze zaciekawiło mnie na pewno kupie, jeszcze tylko jakiś rpg, h'n's, fps lub coś ciekawego by się przydało ^^ herosy 3-5 grałem jakoś 4 najlepsza, fifa nudna :x

O rpg lub h'n's z możliwością grania na dwóch przy jednym komputerze może być ciężko :P

Jazz Jackrabbit 2

Świetna i dająca dużo frajdy platformówka. ;)

na ps3 grałem w dynasty warriors 8 xtreeme legends(wersja na PC też jest) więc coś musi jeszcze być, lecz z rpg na PC to jeszcze nigdy nie widziałem

jazz jackrabbit2 1999r. troszeczke za stare :x

Oczywiscie że Resident Evil oraz Dead Island

Może też byc Bordelands i Magica

Left 4 Dead też spoko

czy w resident evil 6 będzie można grać we 2 na 1 kompie bo niezbyt mi się to widzi, dead island/riptide, l4d2, borderland2 są zaliczone

Tibia

Fajnie się gra w Trine/Trine2 w 2 osoby. Jest też możliwość grania na padach.

trine2 było zbyt proste, zagadki jak dla dziecka

trine2 było zbyt proste, zagadki jak dla dziecka

Ale na coop w sam raz :P

Castle crashers, awesomenauts, battleblock theather, portal 2, jak coś mi się przypomni to dopiszę.

tylko battleblock ciekawy :x

Hns ? Sacred 3, nie grałem słyszałem że nie dorównuję poprzednim sacredom. Tak jest local coop.

sacred 3 ciekawe przypomina champion of norrath z ps2 i na szczęście można zakupić na steam, tylko powiedz mi jeszcze pełna nazwę ,,Hns" gdyż pokazuje jakiegoś Johnson'a

Hack and slash Widok izometryczny występuje właśnie w grach tego typu

o dzięki za wyjaśnienie