Psycho Pass-Mogą być SPOJLERY

Siemka po oglądnięciu około 10 odc bardzo mi się te anime spodobało,ale zakończenie tego anime według mnie jest tragiczne.

To jest temat w którym wypowiadajcie się na ten temat i wgl na temat tego całego anime

Według mnie zakończenie nie było tragiczne. Po prostu było częściowo otwarte (jeden wątek się zakończył, a drugi otworzył) i dlatego dostajemy drugi sezon tej jesieni.

Jak utrzyma poziom pierwszego sezonu to będzie co oglądać :)

Mi tam się podobało, historia skończona, koniec kropka. Sztuką jest także umieć anime skończyć. Nie lubię gdy jeden wątek ciągnie się przez x sezonów. Bo niezależnie od tego jak dobry by był w końcu widza znuży. Dlatego dobrze, że stało się tak, że historia miała swój wielki finał. Nie jak w kiepskich serialach, czyli zbliżamy się do finału a tam nagle boom! "Następny sezon od X marca 2015 roku".

Tragiczne czy nie - tuż tuż za rogiem jest 2 seria miejmy nadzieję że dopowie to co nie dopowiedziane i wyjaśni czy nie wyjaśnione. A PP sam w sobie jest jednym z najlepszych mrocznych anime AMEN

///ZAWARTE TREŚCI MOGĄ BYĆ UZNANE ZA SPOILERY///

Zakończenie bardzo dobre było wg mnie, zakończyło to co się działo w pierwszej serii, wyjaśniło większość tajemnic które przedstawiono dla widza, jednocześnie pokazało, że praca detektywa zmienia każdego, że większość nie może się oprzeć "zanieczyszczeniu koloru" jednocześnie sama końcówka bardzo ładnie otwiera możliwości dla drugiego wątku, znów mamy niewinną dziewczynę i doświadczonego detektywa, tylko teraz jest nim ta niewinna dziewczyna z początku pierwszego sezonu. Jedno z lepszych zakończeń, bo nie polega na przeciąganiu wątków z pierwszego do kolejnych sezonów, zostawia z nami tylko bohaterów. Dla mnie jak najbardziej na plus.

Mi się osobiście zakończenie PP bardzo podobało. Tuż za rogiem drugi sezon tego wspaniałego anime i zacząłem coraz częściej spotykać dyskusje na temat tego anime. Czytam je i czytam i dochodzę do wniosku, że niestety 95% osób które piszą o tym anime nie widziały do końca zakończenia czyli tego co jest po napisach... tzn. "oo napisy końcowe, czyli można już wyłączyć anime *ciach i wyłącza* ehh szkoda.

Pal licho zakończenie ale śmierć

Masaoki
strasznie mnie zdołowała :<

PS. Nie rozumiem tego formatowania.

Siemka po oglądnięciu około 10 odc bardzo mi się te anime spodobało,ale zakończenie tego anime według mnie jest tragiczne.

To jest temat w którym wypowiadajcie się na ten temat i wgl na temat tego całego anime