Jak odzyskać konto Steam

Skradzione konto odzyskałem , ale mam zablokowane , zablokowałem sobie sam , żeby nie mógł , przedmiotów np z tf2 i cs go ,przerzucić na swoje konto , i teraz jak odblokować bo nie wiem jak to zrobić :( . Bardzo Boję się o swoje konto jest baardzo dużo warte , i mam dużo tych przedmiotów

ZA NAJLEPSZĄ ODPOWIEDŹ , DAM WARZ !!!!!!!!!!

Proste napisać do supporta, no nie ma nic trunego w tym.

Serio ?

To konto mogło być używane przez kogoś innego.

Pomoc techniczna Steam podejrzewa, że Twoje konto mogło zostać użyte przez kogoś innego. Ze względów bezpieczeństwa chwilowo zablokowano możliwość wprowadzania zmian w koncie. Prosimy o skontaktowanie się z pomocą techniczną Steam w celu uzyskania pomocy.

Jak odzyskać dostęp do swojego konta:

Skontaktuj się z pomocą techniczną Steam, a konsultant techniczny zweryfikuje cię jako właściciela konta i przywróci ci dostęp. Może być wymagane okazanie dowodu zakupu gier na twoim koncie lub okazanie dowodu bycia właścicielem użytej metody płatności.

Więcej informacji na ten temat: Odzyskiwanie utraconego konta Steam - FAQ, Zalecenia dotyczące bezpieczeństwa konta

Funkcjonalność tego konta będzie ograniczona do czasu odzyskania dostępu przez właściciela.

Kupowanie, podarunki, handel, aktywacja numerów seryjnych, dołączanie gier na serwerach zabezpieczonych przez VAC oraz dostęp do Społeczności Steam zostały zablokowane.

Tak mi piszę , może mi ktoś wytłumaczyć o co kaman ? Bo ja taki nieogar trochę

mod_ico.png
Posty można edytować

~Leman

Jesteś idiotą czy udajesz? Dali Ci dokładne wskazówki, na forum to powtórzyli a Ty nadal nie wiesz co zrobić.

Skontaktuj się z nimi, ale przygotuj się na kilka tygodni czekania, ja wpadłem na "darmowego" Battlefielda BC2

A i mam jeszcze sprawę , bo złodziej w którym pisałem w poprzednim temacie , sam oddał mi konto ( ! :D ! ) , ale zgłosiłem to do supportu , i mam zamknąć tamten "temat" , czy , pozamykać tematy , i zgłosić że proszę o odblokowanie konta , bo z jednej strony ,jak wytłumaczyć steam , że ktoś ukradł mi konto i sam później oddał ,nie wiem co napisać , żeby mi przypadkiem bana nie dali , bo wtedy to się załamie :(

Bo skoro ktoś zmieniał dane , to zablokowałem konto , ale co powiedzieć supportowi ? Zacząłem tak rozmyślać i nwm co zrobić :(

warn_ico.png
DP

~Leman

Po prostu zadzwoń/napisz do nich i Ci powiedzą wszystko, co chcą wiedzieć. Przedstaw sytuację i po problemie, nie wiem po co robić z igły widły.
Btw. zauważyliście, że on sobie sam "Lubię to" daje? xD

Sry za offtop, ale gosc lajkuje sobie posty multikontem XDDDDDDDDDDD

Napisałem do Admina że jakiś typek podszywa się podemnie , więc to nie ja :/

Xardoks , wiesz nie wiem co powiedzieć więc boje się napisać głupoty , żeby konto później mieć zbanowane

warn_ico.png
I znowu to samo...

Posty można EDYTOWAĆ

~Leman

Przygotuj sobie kilka kluczy, które już wykorzystałeś, powinno wystarczyć. Wydaje mi się, że to będzie wyglądało podobnie jak z odzyskiwaniem konta battle.net. Musisz podać klucz i po problemie, a najlepiej jeśli będzie on z wersji fizycznej, a nie cyfrowej.

Ale , konto niby odzyskałem , ale jak zgłoszę żeby mi odblokowali konto , to nie będą się pytać o jak zablokowałeś konto dlaczego itp , bo tego to się trochę boje

Człowieku, kręcisz i kręcisz. To twoje konto prawda? Więc napisz prosto z mostu o co Chodzi, jeżeli przedstawisz dowody... klucze z gier, email z potwierdzonym zakupem na koncie. To nie ma się czego bać... Sam namieszłaeś więc teraz naprawiaj ;)

Oczywiście mają prawo się pytać o wszystko, dla bezpieczeństwa konta, dlatego będziesz musiał wszystko wyjaśnić.

Czyli napisać im że proszę o odblokowanie konta Steam , ale ... jak to wytłumaczyć ? Ukradli mi konto a później oddali ? I dlaczego zablokowałem konto Steam ?

Przedstaw całą sytuację, że zablokowałeś konto w razie bezpieczeństwa o swoje przedmiotu w ekwipunku. To chyba nie może być takie trudne, jeżeli masz dowody że to twoje konto to wszystko powinno się udać ;)

Trzeba to zrobić xD , a ty byś chciał tego WarZ , bo w końcu nie napisałem tego tak o :)

Ale Steam , przecież napewno wie że ktoś logował się zmienił dane , nie będą sie pytać jaką czarną magią ja to zrobiłem ?

warn_ico.png
I znowu to samo...

Posty można EDYTOWAĆ

~Leman

Co masz do jasnej cholery na sumieniu? Twoje konto, nie będzie problemu. Chcesz je odblokować napisz do nich i odpowiadaj na pytania, nie ważne jakie by były, na przesłuchaniu byś też unikał nie których faktów?

Nie będą, napisz do nich i przestań już się błaźnić utaj...

Soryy za tą błazenadę ale EMOCJE XDDD

A jak to napisać , zobaczyłem że kradną mi konto to je zablokowałem ? Bo oni mają tam wszystko czarno na białym , więc zobaczą że ktoś logował sie z innego ip i zmienił dane

warn_ico.png
I znowu to samo...

Posty można EDYTOWAĆ

~Leman

Ten koleś jest kretynem czy tylko go udaje i nabija sobie posty??? Jeżeli tam mają wszystko czarno na białym to odzyskasz swoje konto a jeżeli lecisz tu w kulki z nami i to konto nie jest twoje to Ci go nie oddadzą FUCKLOGIC. Masz key'e od gier i płatności jako swoje więc czego udajesz dalej głupiego i piszesz kolejny post z tym samym pytaniem. Zamknijcie ten temat bo już nic więcej nie da się tu napisać. Dostał instrukcję od supportu steam, dostał od nas a ciągle trolluje jedno i to samo pytanie. Dzięki za uwagę.

Nabijać posty na Hydeparku? cool-story-bro-500x499.jpg

A co do tematu to nie masz się co bać w tej firmie też pracują ludzie :P