Ścierwo zalęgło się w Chrome

Skanowałem i usuwałem z 5 razy przez ADWCleaner i nie pomogło.

Jak otwieram nową kartę to otwiera się karta z reklamą.

Co robić???

Reinstall przeglądarki?

Najprościej to:

1: Off Chrome

2: Usuń jeszcze raz ADWCleanerem.

3: Reinstall Chrome.

Brat bedzie zly jak bedzie musial od nowa dodawac strony do paska i logowac sie do google.

Nie ma jakiego innego sposobu?

1. usuń to coś z rozszerzeń

2. Zmień stronę startową

3. zamknij przeglądarkę, kliknij ppm na skrót ---> właściwości i w "element docelowy" usuń wszystko za .exe

Jeśli to nie pomoże, to użyj YAC

albo Combofixa

Mi jak nic nie pomagało to próbowałem kasować dane ustawienia google chrome z folderu Appdata od przegladarki.

Ale nie wiem czy to coś pomoże bo dawno syfu nie miałem.

Prawdopodobnie możesz mieć również zainstalowaną na dysk aplikacje odpowiadająca za wyświetlanie się reklam. Najczęściej wrzucają takie paskudy do darmowych programów takich jak konwertery etc. Przepatrz dysk, ustaw segregowanie folderów na dysku wg. daty i sprawdz co się pojawiło, czego nie kojarzysz. Przepatrz, usuń. Do tego możesz sprawdzić czy niema go w liście programów.

1. usuń to coś z rozszerzeń2. Zmień stronę startową3. zamknij przeglądarkę, kliknij ppm na skrót ---> właściwości i w "element docelowy" usuń wszystko za .exeJeśli to nie pomoże, to użyj YAC

Dzieki Yac pomogł

1. Udaj się na stronę na której możesz uzyskać konkretną pomoc np pclab, pc format, elektroda.

2. Pobierz program: OTL

3. Wykonaj pełny skan kompa powyższym programem (instrukcje krok po kroku: http://forum.pclab.pl/topic/612561-Standardowe-instrukcje-po-zainfekowaniu-systemu/ )

4. Załóż temat z opisem problemu na jednym z podanych prze zemnie forum (osobiście polecam pclab) i wrzuć do niego otrzymane wyniki - 2 dokumenty tekstowe. Możesz wykorzystać do tego stronę wklej.org

5. Gdy ktoś zainteresuje się twoim tematem dostaniesz informację co robić dalej, prawdopodobnie "tekst" do wklejenia w otl.

NIE UŻYWAJ COMBO FIX'A JEŚLI NIE MASZ Z NIM DOŚWIADCZENIA.

Ps. Nawet jeśli problem wydaję się być rozwiązany polecam zastosować się do powyższych porad. Niech ktoś mający doświadczenie przejrzy twoje logi.

tak jak użytkownik wyżej polecam program YAC darmowy przeczyści ci kompa wyczyści przeglądarki i zablokuje żeby nic już się nie zmieniło w chrome :)

mozliwe, ze wyskakuje CI NextCouap czy pruicechoop? Ja tego cholerstwa też żadnym programem wyłączyćnie potrafię a dzięki temu pojawiają mi się wkur*** reklamy. Za to po prostu wyłączenie tego w chrome pomogło.

wczoraj dokladnie mialem to samo ! Wchodzilem w google i zaraz wlaczalo sie nowe okienko z reklama sciagnelem trialowa wersie BitDefendera zeskanowalem dyski i po problemie :P

Mi sie to zaleglo bo sciagalem spolszenie do risen3 i w nim byl ten wirus jak sciagales jakies spolszenie to usun to co sciagneles!

Skanowałem i usuwałem z 5 razy przez ADWCleaner i nie pomogło.

Jak otwieram nową kartę to otwiera się karta z reklamą.

Co robić???