Seriale

Tak właśnie się zastanawiam co by tu obejrzeć jak skończę Prison Break, jeśli w ogóle skończę. O ile pierwszy sezon to majstersztyk, obejrzałem chyba w 2 dni tak mnie wciągnął, drugi był niezły do połowy, potem to już gó*no, nie wiem jak przez trzeci przeszedłem. Warto oglądać dalej? No i wracając, co jak skończę o to co jak narazie obejrzałem, oglądam:

TWD, GoT, BB(też męczę), Hannibal, Vikings, Spartacus no i Prison Break, eh mogliby po 2'gim sezonie dać spokój to by było miodzio, a tak to.

Więc, jakieś propozycje? Byle nie żadne CSI i tym podobne, nie lubię tego typu seriali, każdy epizod o czymś innym, zależy mi na ciągłości fabuły.

Battlestar Galactica, o ile lubisz takie klimaty.

Supernatural.

Breaking Bad - Ogolna historia jest o Jessim Pinkmenie oraz nauczycielu chemi Walteze H White mieszkajacych w mexyku.Pan Walter w dniu swoich urodzin (nie pamietam ktorych) dowiaduje sie ze ma raka pluc na pocieszenie jego szfagier (policjant ) zabiera go na oblawe meliny produkujacej mete (mefamfetamine) i widzi jak jego byly uczen Jassie ucieka przez okno od sasiadki w tym momecie zaczyna sie akcja filmu Walter kontaktuje sie z Jessim i razem rozpoczynaja produkcje najczystrzej mety na swiecie (wiecej nie napisze bo to bedzie spoiler) Akcja Serialu jest ciekawa i pokazuje jak czlowiek z cichego nauczyciela staje sie nagle poteznym gangsterem niestety sa ten serial swoje + i - najgorszym minusem sa dialogi pomiedzy Walterem a jego rodzina moim zdaniem nie maja one zadnego sensu a niestety jest ich sporo.....

Lost/Zagubieni - ten serial jest jak narkotyk wciaga niesamowicie opowiada o losach zalogi lini 815 ktozy rozbijaja sie na wyspie ,ale nie jest to jakas zwykla wyspa jest to miejsce ktore jest zagubione w czasie i przestrzeni ,dzieja sie na niej cuda i tragedie ,oprocz tego kazdy z pasazerow ktozy przetrwali ma swoja wlasna historie i profil psychologiczyny .To co moge powiedziec o tym serialu ze jest strasznie porombany! Nigdy nie widzialem bardziej zagmatfanej histori ogladajac odcinek po odcinku ciagle czekasz na odpowiedz a gdy juz ja poznasz pojawia sie 2x tyle pytan , nie raz myslisz ze cos w tej histori jest czyms istotnym po czym sie okazuje ze to wogole nie mialo najmniejszego znaczenia . Jest z tego co pamietam 6 albo 7 sezonow ale 3 i 4 sa strasznie kiepskie a przynajmniej czesc odcinkow jest kiepska.Ale serial to majstersztyk dla milosnikow Zagadek i myslenia a daje na prawde duzo do myslenia POLECAM!

Gra o tron - Oczywiscie jezeli jej jeszcze nie widziales .Nie bede ci opisywal tego serialu jezeli chcesz obejzec cos czego 1 odcinek kosztuje od 5-9 mil $ i jest na prawde dobre to goraco polecam bo warto sie zatopic w tym swiecie :D obsada jest genialna sa ladne dziewczyny (zwlaszcza kalisi) akcja , tajemnicze watki ^^ jedyny minus tego serialu to czasami pojawiajace sie sceny homosexualne ale nie sa one jakos specjalnie sprosne ani nic ale mnie poprostu wkuza ze 2 pedalow caluje sie na ekranie najpopularniejszego serialu na swiecie ;[ mimo to POLECAM WARTO

Detektyw Monk -Opowiada o pedantychnym lekko szurnietym detektywie Adrianie Monku ktory mimo swoich ze tak powiem "niedociagniec" jest geniuszem dedukcji i potrafi rozwiazac niemal kazda sprawe o morderstwo.Serial jest smieszny odtworca roli Monka zagral ja po mistrzowsku jest troche akcji ,komedi masa psycholi no i ogolnie warte poogladania :PNie ma co sie specjalnie rozpisywac bo pewnie pojedyncze odcinki widziales lecialy w tv :P

Doctor Who- Juz kultowy Angielski serial opowiadajacy o przygodach "Doctora" wladcy czasu przezajacego czasoprzestrzen w swoim statku Tartisie(czy jakos tak) czesto zabiera w swoje podroze pasazerow przemiezaja razem czas i staraja sie naprawiac bledy przeszlosci jak i przyszlosci (czesto sa sami ich przyczyna) w tym serialu znajdziem akcje humor i zagadki serial leci w angli juz z 60 lat ale mial z 30 lat przerwy dlatego od 2005 roku leci on tak jakby od nowa ma z 7 sezonow

jedyny minus serialu to kiepskie efekty ale nie sa one najwazniejsze bo jest to serial niskobudrzetowy i nawet sie na nie nie zwraca uwagi bo poprostu jest swietny

Wiecej nie pamietam jak sa bledy to sorry z gory juz pisze bo zara wpadnie tu jakis hejter i bedzie nabijac posty skarzac sie na ortografie i placzac wogole nie do tematu

Pozdrawiam i milego seansu

Salem, The Knick, Dr House, wyżej wymienione Vikings, Dolina Krzemowa, Też wymieniona Gra o Tron, Castle.

Detektyw to jeden z najlepszych seriali jakie przyszło mi się oglądać. Na prawdę kapitalna obsada, scenografia pierwsza klasa, do tego fantastyczna, tajemnicza i dorosła fabuła, wszytko to jest okraszone niesamowitymi ujęciami, najlepszym openingiem serialowym w dziejach z kapitalną muzyką, nic tylko oglądać, z tym że serial jest poważny, prawdziwy i brutalny, dla dojrzałych widzów.

Dobra, dzięki. Tylko następnym razem czytajcie co napisałem, większość wymienionych już widziałem ;p

TWD, GoT, BB(też męczę), Hannibal, Vikings, Spartacus no i Prison Break, eh mogliby po 2'gim sezonie dać spokój to by było miodzio, a tak to.

GoT - Gra o Tron, TWD - The Walking Dead, BB - Breaking Bad.

Zapewne sprawdzę Lost, chociaż i tak miałem w planach. Jak wtedy Lost i Prison Break były popularne to ja chyba do podstawówki chodziłem to w piłkę wolałem grać X D No i Detektywa oraz Dr Who

Z nie wymienionych mogę polecić: Ray Donavan ; Falling skies ; tyrant ; under the dome ; true blood ; extant ; hell on wheels ; defiance i teraz dobrze się zapowiada hand of god.

sa jeszcze seriale animowane np takie jak z DC universe Liga sprawiedliwych czy Mlodzi tytani + wiele filmow kinowych z batmanem, supermenem ,iron manem ,halkiem i ogolnie Avengersami ktore tez sa fajne ,ja jako wielki fan universum DC widzialem niemal wszystkie nawet te najstarsze i wszystkie mi sie podobaly tez z hulkiem czy iron manem juz mniej bo sa troche nudnawe ale juz taki urok marvela

osobiscie je polecam bo to mila odmiana a jak wiadomo ludzie uwielbiaja superbohaterow wiec warto w piatkowy wieczorek jak nie jestesmy na baletach obejzec cos przyjemnego co nie wymaga wiele myslenia a poprostu jest fajne :P jak bys chcial jakies linki do danych seriali ,filmow czy animacji DC czy marvela pisz na pw dam ci linki do stron z lektorem/napisami i powiem ci czy warto zawiessic na tym oko :P

Od siebie mogę polecić serial "Ray Donovan". Z tego co widze mało popularny w Polsce, jednak jest to póki co najlepszy serial jaki oglądałem, choć takich sław jak Breaking Bad nie oglądałem. Serial opowiada o tytułowym Rayu Donovanie, który zajmuje się rozwiązywaniem problemów bogatych ludzi (Edit: Gdzie sam ma problemy ze sobą i swoją rodziną) :) Odcinek pilotażowy jest świetny, jak kogoś on nie zachęci to raczej nie ma co brnąć dalej, jednak od siebie polecam z czystego serca - dobry, amerykański, mocny serial.

Może Arrow ?

Warte uwagi tylko to :
Supernatural - dwóch braci walczących z demonami / aniołami / i innymi stworami
Arrow - Bogaty chłopak który przeżył piekło na wyspie które było więzieniem , teraz jest bohaterem w kapturze
The Flash - przygody młodzieńca który został najszybszym człowiekiem świata
Stargate Atlantis ( to stare ) - odkrycie Atlantydy przez ludzi w innej galaktyce
Doctor Who - przygody i podróże człowieka który zamiast umierać przechodzi reinkarnacje zmieniając swój wygląd :D
Defiance - niedaleka przyszłość , ziemia została zaatakowana przez obcych i teraz próbują żyć razem .... jest gra na podstawie tego MMOFPS
Continuum - policjantka z przyszłości cofa się w czasie ( do naszych czasów ) by zwalczyć przestępców którzy chcą zniszczyć przyszłość
Perception - fajny serial dający do myślenia na temat ludzkiego mózgu :D
Teen wolf - przygody chłopaka który został zmieniony w wilkołaka i musi ukrywać to w szkole :D
Under the dome - ludzi w pewnym miasteczku więzi niewidzialna kopuła , niezniszczalna ... problemy zaczynają się gdy zaczyna brakować żywności :D

mój Polski jest kaleczny xD

Arrow

Flash - choć, to bardziej oglądam jak wieje nudą

No i 5 sezon The Walking Dead.

ArrowFlash - choć, to bardziej oglądam jak wieje nudąNo i 5 sezon The Walking Dead.

tak trudno przeczytać że już ogląda TWD ? xD

Nikt nie wymienił serialu ranczo, a jest on dla mnie najlepszym polskim serialem :). Jak masz czas to na HBO o 20 leci Wataha - też polski serial, miesiąc temu się zaczął. Zapraszam do oglądania :)

no fakt to serial na poziomie. chociaz ja juz czekam na kolejny sezon hanibala :D

http://www.imdb.com/list/ls077262923/?publish=save Moja top lista seriali myślę ze coś dla siebie znajdziesz , i jeszcze kilka seriali które mam zamiar obejrzeć Peaky Blinders Black Sails Fargo Z Nation The Missing Penny Deadful Nie polecam seriali: Arrow Flash Continuum Nikita Ray Donovan Sleepy Hollow

http://www.imdb.com/list/ls077262923/?publish=save

Moja top lista seriali myślę ze coś dla siebie znajdziesz , i jeszcze kilka seriali które mam zamiar obejrzeć

Peaky Blinders

Black Sails

Fargo

Z Nation

The Missing

Penny Deadful

Nie polecam seriali:

Arrow

Flash

Continuum

Nikita

Person of interest

Były agent CIA zostaje zwerbowany przez tajemniczego miliardera, by zapobiegać morderstwom, które mają się wydarzyć. - Filmweb 7.9/10

Forever

Dwustuletni koroner z Nowego Jorku próbuje poznać sekret swojej nieśmiertelności. - Filmweb 7.6/10

Polecam oba, ale nie są jeszcze skończone, więc jeśli nie lubisz czekać tydzień na nowy odcinek to odpuść :P Person of interest w trakcie 4 sezonu, Forever dopiero 11 odcinków.

Myślę, że przez te 2 miesiące coś sobie znalazł , nie ma potrzeby odkopywania ;p.