Sharing konta

Szukam osoby chętnej do dzielenia się kontem ( grania w dwie osoby ) na jednym koncie. Możemy zacząć od nowa niezależnie od tego jaka profesja Ciebie interesuje, grałem już każdą. Także możemy zacząć grać moim 18 palladynem, nie tracąc czasu na skillowanie. Możliwe, że także Ty masz dla mnie do zaoferowania postać także byłbym chętny do grania. Brakuje mi czasu żeby robić PG samemu ( studia ) ale z kimś byłoby nieźle. Sharowałem raz z kolegą jedno konto lecz zostałem oszukany i postać została skonfiskowana przez oszusta.
Od siebie moge zaoferować :
- częste robienie qestów
- częsty exp zależny od wolnego czasu
- dobry internet= mała ilość kicków, freezów= mała ilość dedów
- ew. składkę na premium

Byłbym także skłonny do sharowania konta na tibianicu lecz tu raczej tylko do profesji palladyn lub knight ponieważ nie mam a bardzo doświadczenia w postaciach magicznych na tym serverze. Świat nie gra roli, czekam na pw i obiecuje że nasza współpraca będzie owocować :)

P.S NIE BOCE

Sharing konta to łamanie EULA gry.

Bocenie także mimo to większość graczy używa bota.

I co to zmienia? Jakby nagle większość ludzi zaczęła kraść, to znaczy, że to już nie przestępstwo? Idiotyczny sposób myślenia.

To to zmienia, że jeżeli Cipsoft nic z tym nie robi w takim razie nie ma zamiaru nic z tym robić. Więc czemu sobie nie ułatwić gry, nie każdy ma czas grać nie wiadomo ile. Zawsze można sie uzupełniać w ten sposób :)

To to zmienia, że jeżeli Cipsoft nic z tym nie robi w takim razie nie ma zamiaru nic z tym robić. Więc czemu sobie nie ułatwić gry, nie każdy ma czas grać nie wiadomo ile. Zawsze można sie uzupełniać w ten sposób

Jest to bardzo przyzwoite i miły po ..... masz potrząsnął umieszczenie go ...... Dzięki ton na umieszczenie go ..... !!!!

Po prostu uwielbiam ludzi którzy mówią:

"No i co z tego, ze boce? Inni tez boca. To moje 42 konto bo poprzednie mi zbanowali. Nie mam czasu na grę".

I CO Z TEGO, ZE INNI BOCĄ DO KIJA PANA?

Jak inni będą kraść to Ty też będziesz?

Jak sie nie ma czasu na grę w pojedynkę to sie nie gra.

Gry są stworzone do rozrywki i spędzania wolnego czasu a nie sharowania konta z 10000 osób, lamania zasad i czerpania z tego pozornych korzyści.

Tego podstawowego aspektu nie rozumie 95% dzisiejszej społeczności grającej w gry.

Możesz liczyć na reporta ode mnie jak tylko zobacze Cię w grze.

Nie toleruję takich ludzi i głęboko wierzę, że niedługo nastanie kres ery botterów, account sharerów, Bug abuserów i wszystkich ludzi niszczących gry bo "nie mają czasu w nie grać".

Po prostu uwielbiam ludzi którzy mówią:"No i co z tego, ze boce? Inni tez boca. To moje 42 konto bo poprzednie mi zbanowali. Nie mam czasu na grę".I CO Z TEGO, ZE INNI BOCĄ DO KIJA PANA?Jak inni będą kraść to Ty też będziesz?Jak sie nie ma czasu na grę w pojedynkę to sie nie gra.Gry są stworzone do rozrywki i spędzania wolnego czasu a nie sharowania konta z 10000 osób, lamania zasad i czerpania z tego pozornych korzyści.Tego podstawowego aspektu nie rozumie 95% dzisiejszej społeczności grającej w gry.Możesz liczyć na reporta ode mnie jak tylko zobacze Cię w grze.Nie toleruję takich ludzi i głęboko wierzę, że niedługo nastanie kres ery botterów, account sharerów, Bug abuserów i wszystkich ludzi niszczących gry bo "nie mają czasu w nie grać".

Ty to czytasz zanim cokolwiek napiszesz cymbale ?

Bocenie to był jedynie przykład, odnośnie punktu łamania EULA. On chce dzielić konto, a nie botować. Stfu.

warn_ico.png
obrażanie innych ~ NS

Lepiej Ty czytaj ze zrozumieniem.

Acc sharing jest również łamaniem zasad i jest karane deletem konta - tak jak w przypadku bocenia.

Ponadto jest nieuczciwe w stosunku do innych graczy.

Bocenie jak i account sharing mają taki sam cel - zarobić ale się nie narobić. Nieuczciwie rzecz jasna.

Lepiej Ty czytaj ze zrozumieniem.Acc sharing jest również łamaniem zasad i jest karane deletem konta - tak jak w przypadku bocenia.Ponadto jest nieuczciwe w stosunku do innych graczy.Bocenie jak i account sharing mają taki sam cel - zarobić ale się nie narobić. Nieuczciwie rzecz jasna.

Czy Ty w ogóle czytasz to co napisałeś zanim to wyślesz? Nie ma mowy o character sharing tylko account, czyli nawet jakbym dzielił konto tylko ze względu na PACCa to i tak dostałbym bana - mając 2 różne postacie. Bo przecież tylko o to im chodzi - o zysk. Dlatego właśnie nie banowali botów, bo dopóki płacili to było w porządku, tylko że z tego powodu stracili wielu graczy, więc coś z tym robią. Ale nie oszukujmy się, większość zbanowanych kont to gracze FACC.

Szukam osoby chętnej do dzielenia się kontem ( grania w dwie osoby ) na jednym koncie. Możemy zacząć od nowa niezależnie od tego jaka profesja Ciebie interesuje, grałem już każdą. Także możemy zacząć grać moim 18 palladynem, nie tracąc czasu na skillowanie. Możliwe, że także Ty masz dla mnie do zaoferowania postać także byłbym chętny do grania.
Jeśl twierdzisz, że TO nie jest mowa o sharing account, to ciekawe czym dzielenie konta jest według Ciebie.

Wyraźnie jest napisane, że Loczeq szuka osoby do współdzielenia konta.

Twierdzisz, że Cipsoft nie banuje graczy z PACC?

A założymy się?

Większość banowanych to FACC ponieważ większość graczy w grze nie kupuje Premium - zwłaszcza osoby używające botów, ponieważ wiedzą, że czeka ich Ban.

Jeśl twierdzisz, że TO nie jest mowa o sharing account, to ciekawe czym dzielenie konta jest według Ciebie.Wyraźnie jest napisane, że Loczeq szuka osoby do współdzielenia konta.Twierdzisz, że Cipsoft nie banuje graczy z PACC?A założymy się?Większość banowanych to FACC ponieważ większość graczy w grze nie kupuje Premium - zwłaszcza osoby używające botów, ponieważ wiedzą, że czeka ich Ban.

Odnosiłem się do tego co napisałeś, a nie do tematu.

Bocenie jak i account sharing mają taki sam cel - zarobić ale się nie narobić. Nieuczciwie rzecz jasna.

W jakim Ty świecie żyjesz, gdyby w tym momencie zbanowali wszystkie osoby używające botów to sam byś pewnie grał, dopóki ktoś kupuje pacca regularnie to szansa że dostanie bana jest mała, poza tym osoby z PACCiem pierw i tak dostają ostrzeżenie. Z tego samego powodu usunięto GMów, oni zajmowali się graczami z PACCiem i FACCiem, a obecnie to CIPSOFT sam wybiera kogo zbanować, raz na jakiś czas jakiś h-lvl po milionie raportów zostanie zbanowany, żeby to pokazać że faktycznie coś robią..

Polecam najpierw przeglądać listy banów a potem się wypowiadać.

http://mrthomsen.de/deleted/view

Szukam osoby chętnej do dzielenia się kontem ( grania w dwie osoby ) na jednym koncie. Możemy zacząć od nowa niezależnie od tego jaka profesja Ciebie interesuje, grałem już każdą. Także możemy zacząć grać moim 18 palladynem, nie tracąc czasu na skillowanie. Możliwe, że także Ty masz dla mnie do zaoferowania postać także byłbym chętny do grania. Brakuje mi czasu żeby robić PG samemu ( studia ) ale z kimś byłoby nieźle. Sharowałem raz z kolegą jedno konto lecz zostałem oszukany i postać została skonfiskowana przez oszusta.
Od siebie moge zaoferować :
- częste robienie qestów
- częsty exp zależny od wolnego czasu
- dobry internet= mała ilość kicków, freezów= mała ilość dedów
- ew. składkę na premium

Byłbym także skłonny do sharowania konta na tibianicu lecz tu raczej tylko do profesji palladyn lub knight ponieważ nie mam a bardzo doświadczenia w postaciach magicznych na tym serverze. Świat nie gra roli, czekam na pw i obiecuje że nasza współpraca będzie owocować :)

P.S NIE BOCE