[ArcheAge] Chivalry Guard - Atakuje Ponownie!

Witam Wszystkich!

W imieniu calego Chivalry Guard chcialbym zaprosic wszystkich zainteresowanych gra w ArcheAge w nasze szeregi! Nasza gildia ma za soba dluga historie z grami MMO takimi jak: Ragnarok Online, Lineage 2, Aura Kingdom, czy Allods. Jestesmy grupa osob grajacych ze soba juz od ponad 6 lat, gdzie Lider Gildii od poczatku nieprzerwanie jest ten sam (Czyli ja jakby ktos chcial wiedziec =D). Zdecydowalismy sie na gre w ArcheAge gdyz sadzimy, ze jest to gra z wieka przyszloscia i mamy nadzieje spedzic w niej dlugie miesiace jak nie i lata! Chcemy zostac najsilniejsza polska gildia grajaca w ArcheAge i chcielibysmy abyscie nam w tym pomogli.

Wymagania rekrutacyjne nie sa wysokie. Wierzymy, ze każdemu należy się szansa. Oczekujemy jedynie wysokiej kultury osobistej oraz poczucia humoru :) Zdajemy sobie sprawe ze wiele osob chce wyprobowac gre. Najlepszym sposobem aby to zrobić jest znalezenie grupy osób chcacych tego samego, takze dajemy wszystkim mozliwosc dolaczenia do naszej.

Gildia posiada swoj Team Speak oraz prowadzimy strone ArcheAge na facebooku gdzie zamieszczamy najwazniejsze informacje dotyczace gry.

Wymagania Rekrutacyjne:
1. Wiek 16+
2. Komunikator Teamspeak 3
3. Aktwyność w grze jak i na teamspeaku
4. Uczeszczanie w rajdach gildijnych
5. Kultura osobista i szacunek do graczy
6. Zapał do gry i dobry humor
Zarząd FC:
Lider: Shoy
Zastępcy: PierreLuc / Trenshy
Oficerowie: Mysticfalls / Avangardus / Blackdracon / Przytulanka/Pijaweczka / Yakimoi
Strona WWW: http://www.gaming.novasociety.com/

Jedziemy ;-)

Zdecydowalismy sie na gre w ArcheAge gdyz sadzimy, ze jest to gra z wieka przyszloscia i mamy nadzieje spedzic w niej dlugie miesiace jak nie i lata! Chcemy zostac najsilniejsza polska gildia grajaca w ArcheAge i chcielibysmy abyscie nam w tym pomogli.

Nie wiem czy się orientujesz- ale obecnie wszystko wskazuje na to że Trion "zarzyna" grę zanim ta wystartowała.

Gra będzie bez wątpienia aktywna długie lata -tyle że "nikt"* nie będzie w nią grał (podobna sytuacja do TESO)

* nie mówię że dosłownie nikt, tyle że gra raczej nie będzie zbyt popularna (Black Desert i EverQuest nadciąga!)

Odnośnie najlepszej polskiej gildi:

Życzę tobie i tej gildi powodzenia i wielu sukcesów.

Przydadzą się wam bo jesteście na tym samym serwerze, i po tej samej stronie co 9 Kohorta i Gondor (choć ptaszki śpiewają ze Gondor zmieni serwer)

Do 16nastego jeszcze sporo czasu. ^^ Ale zamierzam zacząć grać jeżeli przypadnie mi do gustu to chętnie się przyłącze :)

Ja Jak najbardziej chciałbym dołączyć i pograć w Archeage, co prawda na tyle ile czas pozwoli ale jednak :)
nick: Reavo
kontakt: https://www.facebook.com/marcin.borkiewicz

Chętnie zagram w gildii

Nick : Thever

Kyprosa to jest serevr gdzie idzie 90% polskich gildi i jest to umowny Europejski server Angielsko jezyczny..

Kyprosa to jest serevr gdzie idzie 90% polskich gildi i jest to umowny Europejski server Angielsko jezyczny..

Nie jest to prawda, i nie jest to prawda.

To nawet nie jest temat do dyskusji otym więc na tym skończę

Milo mi to slyszec Thever / Reavo / Nomad. Serdecznie zapraszam. Odezwe sie do was po otwarciu serverów

ShadowSkill dziekuje za zyczenia. Wzajemnie

Jeżeli będzie reset bazy z nick-ami postaci, to chętnie się przyłączę. Nick w grze: xDain

Chętnie się przyłącze do twojej gildi . mój nick herszt120

Życzę powodzenia na serwerze !

Dzieki Wielkie. My wam rowniez zyczymy powodzenia, przyjemnej gry, oraz wielu przygod.

Z checia dolacze do was po starcie servera, czyli tego 16 wrzesnia. Pogralem troche teraz na otwarciej becie - wczesniej nie mialem stycznosci z AA, ale gierka przypadla do gustu i na pewno bede gral bo zapowiada sie jeden z lepszych tytulow ;)

Witam, chętnie bym zagrał, tylko mam pytanko dotyczące Systemu Patron, czy konto premium jak kto woli. Z tego co wyczytałem to nie daje to jakiejś realnej przewagi, lecz wolałbym się dowiedzieć od ludzi co grali co o tym myślą.

Premium daje dosc spora przewage jesli chodzi o Labor Points (punkty ktore sa potrzebne do praktycznie wszystkiego zwiazanego z kraftem czy farmieniem). Po prostu punkty regeneruja sie dwa razy szybciej. Do tego co irytuje najbardziej nie mozesz budowac swojego domu, ani miec swojego prywatnego miejsca na farme, musisz farmic na "dziko" badz na farmach ogolno dostepnych ktore maja pewne regulacje. Dobra nowina jest taka ze Premium bedzie mozna zakupic od innych graczy za zloto zebrane w grze, wiec nie trzeba bedzie wydawac prawdziwych pieniedzy, co jest ogromnym plusem.

W jednym zdaniu, nie wyobrazam sobie gry w ArcheAge bez premium konta, lecz na szczescie nie bedzie ciezko je kupic.

ja też chętnie dołączę do gry :) jak wystartuje to podam nicki :)

Nick Gadget, jeśli się okaże, że zajęty, dam znać :) Odezwę się jeszcze na fb :D
Kontakt gg :41478364

Ja i moj kumpel bysmy sie skusili. Jakie mamy doswiadczenie? Ja w betach wbilem max 36lv, kolega jest swiezakiem :) Nawet bd w stanie byc moze zalatwic z 2-3 osoby do gry. Prosze o kontakt na pw. Pozdrawiam.

Pograłem trochę i chętnie zagram z wami.