Karta graficzna którą wybrac?

Witam!

A wiec moj kumpel ma na sprzedaz 4 karty graficzne po okazyjnej cenie, a jako iz aktualnie jade na zintegrowanej intel hd to kazda bedzie lepsza, tylko pytanie ktora z nich wybrac?

Asus GeForce GT 610 Silent Nvidia
AMD Radeon HD 6450 Silent
Palit GeForce GT 730
Sapphire Radeon R7 240

A jaki radeon r7?

Jaka ta integra? Bo możliwe ze będzie lepsza :D

Tamtych kart to bym kijem nie tykał (chyba że za dyche)

P.S. Ten radeon R7 to jaki konkretnie?

Jak patrzę na te karty to zaraz mi się przypomina filmik na youtubie o nazwie " Terminator Ninjy "

Podobnie jak w tych kartach zastosowano w nim technologię I.G.T.L.*

Uciekać jak najdalej od tych wynalazków , chyba że niema wyboru .

* Im gorzej tym lepiej

Moja aktualna karta to zintegrowana "Intel® HD Graphics" pamiec 772mb.

Zintegrowane karty to przypadłość laptopów z reguły.

Moja aktualna karta to zintegrowana "Intel® HD Graphics" pamiec 772mb.

z tego nic się nie dowiemy , lepiej podaj model procesora .

GRAPHICS CONTROLLER

  • Type
    integrated
  • Graphics Processor
    Intel HD Graphics 2000 Dynamic Video Memory Technology
  • Video Interfaces
    DisplayPort, VGA
Ogolnie chodza mi na niej gry typu smite czy wow, ale na najnizszej rozdzielczosci i najnizszych detalach :(. A zalezy mi glownie na tym zeby pograc chociaz na medium detalach w te gry. Kumpel sprzedaje te karty po 20£ za sztuke wiec cena jest bardzo ok jak dla mnie.

Wszystkie te karty są bardzo słabe. Jak nie masz kasy to bierz tą R7 240 tylko to też nie jest karta do gier. Wygląda mniej więcej tak: http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-r7-240-2g-ddr3-128-bit-hdmi-dvi-vga-lite-11216-00-20g-610895/

Mógłbyś poprosić tego swojego kolegę aby dał ci dokładne parametry tej karty? Jaką ma szynę pamięci ile ma tej pamięci itd.

Napisz też jaki masz budżet może coś innego się wykombinuje.

A wiec ten radeon r7 240

ddr3, 1024 pamieci, zegar 1600mhz

Moj budzet wynosi 40£, wiec moze ktos poleci cos lepszego w tej cenie :). Ogolnie chodzi mi zeby pograc chociaz na tych srednich detalach w smite, wow bo w inne gry nawet nie gram.

Mieszkasz w Wielkiej Brytanii?

Znalazłem np: taką używaną http://www.ebay.co.uk/itm/MSI-GeForce-GTX-460-768-MB-N460GTXCYC768D5OC-Graphics-Card-/161423252036?pt=UK_Computing_Computer_Components_Graphics_Video_TV_Cards_TW&hash=item2595935a44

Tak mieszkam w UK. Ogolnie potrzebna mi jest karta low profile, bo mam kompa typu desktop i wieksze karty do niego nie wejda ;/.

W takim razie zakup tą R7.

bierz R7 i nie słuchaj się ich bo dla nich każda karta co nie pociśnie na hih full hd jakiejś gry jest słaba

@dans01

Nie zgadzam się, ja sam dość długo grałem na GTS 450 z 512 ramu GDDR5 w rozdzielczości HD+ (1600x900). Karta była naprawdę spoko i na średnich ciągnęła nawet Archeage podczas bety, a Smite chodził na FHD na wysokich ustawiniach. Ta R7 jest słabsza od tego GTSa i to jest pewnym problemem, bo nawet ten GTS nie był zbytnio przeznaczony do gier.

Jeśli chodzi o radeony to nie posługujcie się nazwą T7... bo gówno mówi.

Wszystkie poniżej R7 250X nie nadają się do gier i to jest FAKT (250X to HD7770, który również jakoś nie bryluje).

Chcesz grać = musisz wydać kasę.

ja jakoś gram na GT440 1GB DDR3 i wszystkie gry mi chodzą większość na Low ale jest 60 fps a karta za 160 zł

Ja grm w BF4 na kalkulatorze i co?

Testy mówią sme za siebie... więc bajki mozesz wciskac rodzinie. Nie na forum wszczególności jeśli chodzi o czyjąs kase która ma wydac na sprzęt.

P.S. Z tymi ekspertmi nie da się wytrzymac T.T

Ja dodam od siebie że żadna karta low profile nie jest do gier. Nawet taka R7 250X.

Witam!

A wiec moj kumpel ma na sprzedaz 4 karty graficzne po okazyjnej cenie, a jako iz aktualnie jade na zintegrowanej intel hd to kazda bedzie lepsza, tylko pytanie ktora z nich wybrac?

Asus GeForce GT 610 Silent Nvidia
AMD Radeon HD 6450 Silent
Palit GeForce GT 730
Sapphire Radeon R7 240