(Propozycja) Turniej CS:GO

Co wy na to żeby serwis zorganizował jakiś turniej Csa? Myślę, że byli by chętni, a można by się sprawdzić i poczuć dreszczyk emocji i rywalizacji. Dla zwycięzców oczywiście jakieś skromne, symboliczne nagrody bo przecież nie o to tu chodzi. :D Jak myślicie?

Jestem za, jeszcze gdyby znalazl sie ktos pokroju tweedaya ktory by okroil highlighty z turnieju i wrzucil na youtube :D.

Jestem za, z chęcią zagram.

chodzi ci o 5vs5 czy 1vs1?

Jak już napisał, nie o nagrody tu chodzi, a raczej o dobrą zabawę z ludźmi z portalu.

Inicjatywa fajna, można się jeszcze bardziej zintegrować, na pewno lepiej trafiony pomysł niż serwer portalowy.

Można robić coś takiego raz na jakiś czas, z różnych gierek, a nagrodą by był chociażby wpis na głównej stronie, w postacie newsa itp.

btw. sam nie gram w csa, ale idea mi się podoba, być może znajdą się osoby mogące udostępnić serwer na jeden dzień.

Przecież nie muszą to być nagrody materialne. Wystarczy zwykła ranga na forum lub coś w ten deseń.

Jestem jak najbardziej za :)

Nagroda jako wpis to dobry pomysł. Komentatorów żadnych nie potrzeba, highlistów też, bo przecież nie o to tu chodzi. Streamu też by nie było :P Wystarczy, że ktoś rozpiszcze tabelkę, będzie trzymał nad tym pieczę i można grać :P

Myślę, że to jest do zrobienia. Musiałbym porozmawiać z paroma osobami bo szczerze mówiąc nie znam się kompletnie na CS'ie i nie wiem jak powinno to wyglądać, ale jestem na tak.

Nagrody też na pewno jakieś zorganizujemy : )

Fajna inicjatywa. Sam z chęcią się dołączę, jeżeli takowa wypali. Trzymam kciuki panowie!

Streamerów portal ma, jakieś symboliczne nagrody też się pewnie znajdą. Jedyne pytanie które mi się nasuwa to czy drużynę można składać tylko i wyłącznie z ludzi którzy mają konto na tym portalu, czy można brać ze swoich znajomych którzy nie mają tutaj nawet konta ?

Jestem zdecydowanie za ;).

Byłbym za.

Fennri wydaje mi się , że bardziej fair byłoby gdyby drużyny były tworzone ze zgłaszających się na forum osób.

+1 i odpalcie streama z turnieju =)

Raczej takie zawody dla ludzi z portalu minimum tydzień konto i ileś tam postów, z cała pewnością przyciągnęło by to trochę nowych userów

Jak zaczniemy wprowadzać takie ograniczenia, to zagrają 2 drużyny

Ja jestem za lecz pod dyskusję musi podejść parę istotnych rzeczy.

za***isty pomysł, tylko kto to ogarnie, powiniscie zrobic tematy albo grupy dla zawodników ktorzy nie maja team'ow i po prostu losowo przydzielani

Widząc, że pomysł wywołuje pozytywne emocje to z Salkiem coś zmontujemy turniejowego.

Jeżeli macie jakieś aspekty, które powinny zostać ustalone i na które mamy zwrócić uwagę piszcie już tutaj :)

Co do drużyn to właśnie... Wolicie mecze 5na5, może jakieś 3v3 albo 1v1? Jeżeli będą większe teamy, to wydaje mi się, że spokojnie można by pozwolić na userów z poza forum ale dobrze by było jakby pozakładali konta.

Stream również się odpali, już się tym zajmę :)

1vs1 3vs3 5vs5 będzie raczej zależało od tego ilu ludzi sie zgłosi.