P2w?

Witam czy rzeczywiście ArcheAge bedzie P2W? Czy nie będzie możliwości grania bez itemshopu ? Czy Premium będzie dało się zakupić od graczy w grze? Czy poprostu będzie troche ciężej graczą którzy nie będą płacić?

Szykuj kartę bankową ! Jak chcesz normalnie pograć sobie w UE AA

Jest p2w jak cholera. Nie masz kasy nie ma grania. Wszyscy co placa maja przewage. To nie gra dla darmozjadów.

premium bedziesz mogl zakupic za golda w grze,
w item shopie nie ma rzeczy, ktorych to nie mozna miec za golda,
na pewno ci co placa maja przewage,
moze nie tyle co przewage co gra im sie latwiej, przyjemniej i w ogóle

Jesli chcesz grac na powaznie to warto poczekac do 16tego i miec te 40zl na pierwszego patrona.

Skoro mozna zakupic patrona i inne bajery za in gejmowa walute to napewno nie jest p2w. Wystarczy poswiecic wiecej czasu przy grze i tyle.

Gra wystartowała 2 dni temu a już wiadomo, że p2w. Nostradamusy

Uzytkownik pracujacy widzi gre inaczej, zas uczacy bez dochodu tez zupelnie inaczej.... Ale nie o to chodzi teraz. W skrocie gra nie jest P2W. Placacy bedzie mial szybciej wiekszy content a my cebulaki pozniej i tyle. To nie wyscig szczurow :)

Według waszego rozumowania każda gra F2P jest P2W, nie mogę z wami :).

W AA da się grać bez premy, ani kasę wydawać, pola uprawne da się udostępniać, więc wystarczy jak parę osób w gildi takowe ma, są też darmowe farmy, poza tym nikt wam nie każe,być farmerem możecie normalnie za kase na AH wsio kupić, albo ukraść.

ja nie zamierzam nolife-ić i kupię sobie premke na luzie 2-3h dziennie pogram i tak pewnie ci co nic nie wydadzą szybko mnie przegonią :)

chyba największym plusem premy jest wchodzenie w pierwszej kolejności i to głównie dlatego ja kupuję :)

Wiadomo, czy będzie możliwość kupna patrona smsem?

Jest p2w jak cholera. Nie masz kasy nie ma grania. Wszyscy co placa maja przewage. To nie gra dla darmozjadów.premium bedziesz mogl zakupic za golda w grze,w item shopie nie ma rzeczy, ktorych to nie mozna miec za golda,na pewno ci co placa maja przewage,moze nie tyle co przewage co gra im sie latwiej, przyjemniej i w ogóleJesli chcesz grac na powaznie to warto poczekac do 16tego i miec te 40zl na pierwszego patrona.

Jakie 40 zł ? Skąd te ceny bierzesz w ogóle ?

15$ o ile pamiętam, to sobie policz trochę będzie ponad

Trochę? 48 zł to ~50 zł, a nie 40...

W rifcie parton kosztuje 14.99 i nikt nie płacze bo nie trzeba go kupować, żeby się świetnie bawić i myślę, że tu będzie podobnie.

Wiecie może, czy będą na przykład 3 rodzaje kont (jak w RIFT'cie)? Mam tutaj na myśli Free, Veteran (na stałe po zakupie jednego patrona) i patron? Poza tym nie wydaje mi się, że AA jest P2W, bo widać, że TRION stara się, żeby IS w każdej z ich gier wyglądał podobnie.

To nie tak, że bez patrona albo wykupienia specjalnego itemka z item shopu nie masz albo dostępu do AH albo ty nie możesz wystawiać itemków XDDDDDDDD(nie pamiętam dokładnie)

UP tak samo było chyba w aionie :) i gra dalej działa... patrona trzeba kupić tylko raz później idzie się zaopatrzy za walutę in game :)

A może mi ktoś wytłumaczyć, że jeśli kupię patrona i załóżmy postawie domek i farmę, to co z tym się dzieje jak patron wygasa? Nadal mam pełne prawa na swojej ziemi, tyle że nie mogę nowego miejsca zakładać, czy mogę sadzić na swojej ziemi nadal bez umiaru?

farma/domek bedzie stal dopoki masz oplacony podatek, a bez patrona go nie oplacisz

Czyli mogę wpłacić opłatę tylko jak mam patrona? Bo z tego co widziałem to w itemshopie jak i wykraftować się da te tax certificate.

Czyli mogę wpłacić opłatę tylko jak mam patrona?

dokladnie

może nie p2w ale p2p było by lepszym określeniem i moim zdaniem aby grać w AA jednak trzeba płacić ten "abonament" za premium accont bez tego ani rusz