Wakfu

Z racji tego, że gra nas trochę z forum, a Wakfu nie ma swojego działu to tutaj można luźnie pogadać.

Aktualnie gram fire iopem level 57, ale dzis spokojnie myśle 60 dobije. Jakby ktoś chciał to mogę podrzucić jakiś adventurer set/gobball set ew. podexpić na Wild Gobballach(jest to wyspa bez nacji, każdy tam może iść, więc powinno się udać :D ) Podawajcie swoje nicki to się jakoś zgadamy

Athano jestem w grze jak cos :)

fajna gra ? opłaca się grać?

jak to sie oplaca ?

Wszyscy z forum grają na remingtonie? Dziś zacząłem sobie pykać Gawiz lvl 15 masq pod fire. Tak opłaca. Duży wszystkiego.. bardzo rozwinięta gra no i full f2p. @wh0 nie lubie cie za trolling ale gobbal seta mógłbyś mi podarować :D

w takim sensie czy dużo ludzi gra itp ? czy to jest gra na długi czas czy raczej na krótką przygodę,

Gra baaardzo dużo ludzi i w gre można grąc baaaardzo długo, tutaj capa dość ciężko wbić ;s

w takim sensie czy dużo ludzi gra itp ? czy to jest gra na długi czas czy raczej na krótką przygodę,

Swoich ludzi znajdziesz :) a to nie jest gra w której lvl cap wbijesz tak jak np w AA czyli 1 dzień. Nawet jakbyś expił non stop i z premką.

dacie mi jakieś namiary na siebie ? wgl jaki serweR? jaki wakfu , Asia ?

Gra nie jest p2w?

Mi nie przeszkadza wybijanie długo lvl'a, wręcz przeciwnie uważam to za zaletę. Ja zacznę grać gdzieś w połowie tygodnia, albo następny weekend jak czas pozwoli.

dacie mi jakieś namiary na siebie ? wgl jaki serweR? jaki wakfu , Asia ?Gra nie jest p2w?

serwer: Remington, Wakfu eu (www.wakfu.com) i nie jest p2w :P

Stworzyłem postać. Khayt, Masq fire/air (jeszcze nie zdecydowałem). Remington. Będę pogrywał zapewne co jakiś czas.

Już 3 osoby grajo masq fire ;_;

Ale fire masq to totalny glass cannon ;p.

Zbieracie się gdzieś podczas grania ? Chodzi mi o jakiegoś ts'a czy coś. Fajnie jest mieć do kogo jape otworzyć jak się zaczyna grać i się samemu nudzi.

Zapewne forumowy ts. Raczej zrobię air masq. Zaczynam grać jakoś od końcówki tygodnia (czwartek/piątek).

To ta wersja Wakfu wchodzi na STEAM? Chciałem zacząć grać jak wejdzie na własnie na STEAM (Na SEA miałem ok. 100lvl Fire Cra), ale teraz mnie korci, żeby zacząć tutaj, z tym, że prawdopodobnie jak wyjdzie wersja na steam, to i tak będzie korzystała z oddzielnego konta itp. Orientuje się ktoś jak to będzie z tym wszystkim?

Zbieracie się gdzieś podczas grania ? Chodzi mi o jakiegoś ts'a czy coś. Fajnie jest mieć do kogo jape otworzyć jak się zaczyna grać i się samemu nudzi.

Zapraszam na forumowego TeamSpeak'a, ja tam siedzę praktycznie cały czas, jak wbijesz to można iść na jakiegoś dunga.

Również gram na Remington, lv 34 Enri Fire/Water IGN: Shanise.

Ten sam server co wyżej,nazwy klasy nie pamiętam,ale z opisu wynika,że to berserker.Lvl 19 nick Temutsi,ale w większości bawię się w drwala,farmera itd.

Tak swoją drogą,wiecie może skąd wziąć wędkę?