Vn

Hejas,

jutro wyjeżdżam na parę dni i będzie mi się nudziiiiiić. Tak więc naszła mnie myśl "czy to nie czas, by przejść przez kolejny japoński szit?".

I tu kieruje się moja prośba do Was, moi kochani. Wstawiam niżej listę VNek, które są playable na androidzie. Doradźcie mi, proszę, która jest warta zagrania.

clzq6ncf3c0s.png

Higurashi :3

Ja polecam umineko.

polecam tsukihime, jedna z niewielu vn w których skończyłem wszystkie "drogi"

Danke, chyba wszystkie trzy zrzucę na telefon, nie ważą dużo.

Fate Stay/Night. Emocje gwarantowane :D

Fejta przeszedłem chyba wszystkie ścieżki.

A Katawa Shoujo? Nie wiem jak z Twoim gustem, bo sam jakoś wiele się w VN nie obracałem, ale z racji 4chanowego projektu i niecodziennego podejścia to właśnie była pierwsza (właśnie na andku grałem) i całkiem przyjemnie wspominam.

Polecam Narcissu, bardzo dobry VN, przechodziłem Steamową PCtową wersję, ale tam nie ma żadnych efektów specjalnych, więc to samo prawdopodobnie będzie na telefonie.

Wanko to Kurasou możesz sobie zagrać/przeczytać/cokolwiek jak po prostu Ci się bardzo nudzi, no i jeśli masz fetysz na zwierzęce uszka/ogonki, btw. zawiera treści erotyczne.

Z tego co masz w folderze to ciekawie zapowiada się omgwtf.

A tak poważnie to Fate/Stay: Night the best. Dodatkowo możesz ogarnąć kinówkę Fate: Unlimited blade works oraz s2, które jest prequelem: Fate/Stay: Zero

Hejas,

jutro wyjeżdżam na parę dni i będzie mi się nudziiiiiić. Tak więc naszła mnie myśl "czy to nie czas, by przejść przez kolejny japoński szit?".

I tu kieruje się moja prośba do Was, moi kochani. Wstawiam niżej listę VNek, które są playable na androidzie. Doradźcie mi, proszę, która jest warta zagrania.

clzq6ncf3c0s.png