Grafika - photoshop - praca na konkurs - ocena

Czy ktoś może to ocenić? Pytałem się wielu osób... Jedni chwalą a 2dzy, że wygląda jak kupa...

http://scr.hu/36t3/x36j3

http://scr.hu/36t3/50iov

Drugi faktycznie jak kupa, ale to przez napis w złym kolorze. Pierwszy mniej razi w oczy. Poza tym to co jest w tle powinno być według mnie trochę jaśniejsze. Żeby nie ginęło przy napisie.

Pozdrawiam.

Drugi faktycznie jak kupa, ale to przez napis w złym kolorze. Pierwszy mniej razi w oczy. Poza tym to co jest w tle powinno być według mnie trochę jaśniejsze. Żeby nie ginęło przy napisie. Pozdrawiam.

Zgadzam sie ze ten drugi jak kupa ale kilka osob mowilo zebym sprobowal z czerwonym. No nic. Zmienie kontrast w 1wszym i troche poprawie wypenienie :) Ma ktos jeszcze jakies sugestie?

Super;)

Te linie masz krzywo zrobione. Odstępy pomiędzy liniami są nierówne. "Poznaj nowych przyjaciół" daj trochę troszeczkę wyżej. Te konutry obrazków w tle trochę to boli. Mógłbyś tutaj zastosować przezroczystość lub cokolwiek innego (np. przejscia)

Jak dla mnie szału nie ma, mało wkładu własnego.

Ale nie jest źle.

Jak dla mnie szału nie ma, mało wkładu własnego. Ale nie jest źle.

Co masz na mysli mowiac ze malo wkladu wlasnego? Prosze o konkrety :)

Wydaje mi się że musisz coś więcej niż same napisy zrobić, jeżeli chcesz wygrać to ps4.

Zostań *

Wydaje mi się że musisz coś więcej niż same napisy zrobić, jeżeli chcesz wygrać to ps4.

Kiedy robiłem tą prace myślałem i prostocie ale teraz jak piszecie mi różne rzeczy już wiem, żę przyda się kilka filtrów, efektów itp. Dziekuje!

Zdajesz sobie sprawę, że liczy się to, kto pierwszy podeśle pracę i równie dobrze ktoś mógł to już zrobić? Wrzucanie więc takich rzeczy na forum nie jest odpowiednie. c:

Zdajesz sobie sprawę, że liczy się to, kto pierwszy podeśle pracę i równie dobrze ktoś mógł to już zrobić? Wrzucanie więc takich rzeczy na forum nie jest odpowiednie. c:

Niestety nie posiadają pliku .psd, który podeśle z pracą :)

No niezbyt mi sie podobaja, gdybys zrobil w paintcie to co innego.

Jak dla mnie wygląda epicko ;)

Jakbyś trzepnął coś takiego z lolem albo CS:GO to bym se ustawił na tapetę :D

No niezbyt mi sie podobaja, gdybys zrobil w paintcie to co innego.

Co ma praca w Paitcie do pracy w PSie?

ok to co ja ci mogę doradzi posprawdzaj wyrazy bo ci pojadło ogonki itp,,,druga sprawa piszesz ze to praca na konkurs pojawia się pytanie jakie były/są założenia do niego bo co widzimy na twojej pracy to połączone ze sobą fragmenty screenów z filmiku oraz dodany napis który gdzieniegdzie poprzez zlewanie się z tłem robi się słabo czytelny na przykład fragment przy napisze "wrogów"...tak jak ci ktoś pisał problemem są nierówne linie w łączeniach screenów...kolejny problem to logo z ps4 i ten żółty piktogram jest on w miejscu gdzie wygląda mało estetycznie i tak jakby wrzucony na ostatnio chwile i nie do końca przemyślanym miejscu

Na pierwszy rzut oka wygladają dobrze.

Jakby przyjrzeć się z bliska i sprawdzać wszystko, to każdy do czegoś może się przyczepić, jak to w 90% prac tego typu.

Super ;)

Tragedii nie ma, d*py nie urywa. Ten pierwszy lepszy, ale mógłbyś go poprawic


Sent from my Lumia 520 using Tapatalk

czasami nie potrzeba efektów by wygrać, tak niestety czasami działają konkursy na prace graficzne ;]

trochę przekombinowane. Żeby liternictwo było widoczne tło nie może być we wzorki lub trzeba je oddzielić cieniem lub blendą. Dobrze że tło jest ciemne inaczej w ogóle nie dało by się przeczytać napisów. Bardziej trafnie byłoby wytłuścić czasowniki nie rzeczowniki: Poznaj, pokonaj, zostań jest to bardzie pozytywne i zachęcające :D