Jak wbić 80lvl w 2 minuty?

Jako, że ostatnimi czasy wielu weteranów GW2 narzeka na to, że expienie w GW2 jest trudniejsze, postanowiłem nagrać poradnik jak wbić 80lvl w 2 minuty :)

Jestem pod wrażeniem, że wyklikanie 79 tomów zajęło Ci 2 minuty.

Chyba klikałeś 1 ręką, drugą jedząc obiad.

Teraz na poważnie, jaki jest sens tego filmiku?

No to co, na Allegro?

Może jak jesteś takim śmieszkiem, to pokaż jak wbić 80 poziom od początku, bez żadnych boostów i innych dodatków.

I słabo ci to wyszło. Szybszy filmik to jakaś minuta (prawie). Każdy kto ma te książki i potrafi czytać, wie co z nimi zrobić. Nie widzę sensu filmiku.

To już trzecia moja postać wyexpiona w ten sposób od 1 do 80, dlatego w końcu postanowiłem to nagrać, żeby mieć jakąś pamiątkę :P

Dodatkowo może to być jakaś informacja dla graczy GW2, że tak się w ogóle da. Założę się, że nie każdy o tym wie.

Może jak jesteś takim śmieszkiem, to pokaż jak wbić 80 poziom od początku

Nie lubię expienia :P

Jaka gildia takie filmiki XD

Skad te booki wziac? ;d

Wreszcie jakaś gra na jedną rękę xD

Skad te booki wziac? ;d

z pvp

Sam nie wiedziałem o istnieniu tych tomów, teraz wiem, że istnieją.

Nagranie jak najbardziej ma sens, nie wiem czego się ludzie czepiacie.

Filmik stary i nieaktualny. Levelowanie teraz wygląda inaczej lecz tez w tak krótkim czasie.

Dodam jeszcze, że zdobycie takiej ilości tych książek zajmuje mniej więcej tyle samo czasu(jak nie więcej) co normalne bicie lvla.

Dodam jeszcze, że zdobycie takiej ilości tych książek zajmuje mniej więcej tyle samo czasu(jak nie więcej) co normalne bicie lvla.

Niestety, ale to prawda. Nikt kto stworzy nowe konto nie wbije 80 poziomu po dwóch minutach. Co do filmiku, swego czasu w pewnej gierce, pewien gość nagrał filmik na youtube'a. Pokazał na nim jak enchantuje broń scrollami z procentową szansą na dodatkowy "+1". Nie było by w tym nic dziwnego, ale koleś używał scrolle które mają 100% szans na ulepszenie przedmiotu. Sens tego filmiku, jest porównywalny z sensem filmika od autora tego tematu.

Btw. Co jak co, ale zdobycie tylu książek na spvp to też wyczyn i gratuluję tego Xar'owi.

Dla zainteresowanych jaka to była gra - MapleStory.

Słabo, umiem szybciej ;,;

Experience Scroll (lvl20) + 60 Tome ftw :P

Teraz milego klikania tych gówienek które dostaje się co lvl :D.

Filmik stary? Podejrzewam iż nagrany wczoraj ze względu na datę uploadu.

Stary bo za każdy LVL dostaje się nagrodę a tu widzimy ze mimo uploadu filmik na pewno jest nakręcony przed ostatnim, o ile nie kwietniowym feature pack

Stary bo za każdy LVL dostaje się nagrodę a tu widzimy ze mimo uploadu filmik na pewno jest nakręcony przed ostatnim, o ile nie kwietniowym feature pack

Z tego co wiem można to wyłączyć w opcjach

Przyglądnijcie się dobrze, jak użył pierwszego tome, to widać, że dostał tą nagrodę... Inventory zasłania :P

Najgorsze jest to, że zrobi się filmik dla jaj w pięć minut, a ten wywoła wielkie poruszenie w społeczności GW2,

do tego ma spore wyświetlenia, podczas kiedy nad innym pracuje się dużo więcej i nie ma takiego szału :P

Głupota przyciąga ludzi. Ale to jest już żenujące.

Jako, że ostatnimi czasy wielu weteranów GW2 narzeka na to, że expienie w GW2 jest trudniejsze, postanowiłem nagrać poradnik jak wbić 80lvl w 2 minuty :)