ArcheAge waga

Ile zajmuje ow klient i od kiedy mozna bd juz go pobierac?.

Cały czas można. Pobierz Glyph.

Waga to jakieś... 18gb? 17gb? Coś w tym kierunku.

Pobiera się jakby co to tak z 9Gb a potem tylko rozpakowuje itd.

Dlaczego jak na Glyph'ie wchodzę w AA i klikam Install to wywala błąd że nie mogę? W jakiś inny sposób się to ściąga ?

Ściągasz z oficjalnej strony Glyph.

Logujesz się i wybierasz AA z listy. Klient jest dobrze skompresowany więc pobierasz 8,5GB a po zainstalowaniu będzie 28GB.

Inaczej niż przez Glypha się nie da.

a ja mam dokładnie taki o błąd :

Kup Foundera to błąd zniknie ;)

Problem w tym, że ten błąd pojawia się po kliknięciu Install. Czyli po wyrażeniu chęci ściągnięcia klienta :) mam to samo. Wygląda, że dopiero po odpaleniu gry będzie można ściągać.

Nie da się do póki nie udostępnią go wszystkim, tylko founderzy mogą na razie co jest troszke irytujące... musimy czekać aby pobrać grę...

Oby udostępnili ją nam trochę wcześniej niż o 19 żeby każdy mógł sobie pobrać normalnie. ;)

A jakbym chcial przegrac gre qmplowi na pendrive to poleci normalnie?

Oby udostępnili ją nam trochę wcześniej niż o 19 żeby każdy mógł sobie pobrać normalnie.

i tak nie pograsz normalnie nawet jak pobierzesz wcześniej, przewiduję bardzo długie kolejki i obciążenie serwerów ;)

A jakbym chcial przegrac gre qmplowi na pendrive to poleci normalnie?

Jaki jest powód używania tak idiotycznej metody?

Ok. gra poszla tam gdzie jej miejscie... Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim.... Szkoda mi czasu na ponowne pobieranie.
Mam nadzieje, ze kiedys pojawi sie normalny klient a nie jakies denne downloadery.

Ile zajmuje ow klient i od kiedy mozna bd juz go pobierac?.