Pójdzie mi ArcheAge?

Witam mam małe pytanie czy poszło by mi ArcheAge na takim sprzęcie

Geforce 8600GT GDDR3 256MB

Intel Core E4300 1.80 GHz

3GB Ram DDR3

Zasilacz 385W

aa i Rift Online działa na low bez żadnych ścin i spadków FPS i grałem we większość MMORPG na tym sprzęcie oczywiście na Low

na Low pograsz, czy płynnie w to wątpię.

dobrze by było nawet na low :) grafika mi obojętna tylko żeby nie było jakiś większych ścin :)

A mi na lapku?

Intel® Core i3-3110 CPU @ 2.40GHz 2.40GHz

16GB Ram DDR3

NVIDIA GeForce GT635M (2GB) 1800MHz

Witam mam małe pytanie czy poszło by mi ArcheAge na takim sprzęcieGeforce 8600GT GDDR3 256MBIntel Core E4300 1.80 GHz3GB Ram DDR3Zasilacz 385Waa i Rift Online działa na low bez żadnych ścin i spadków FPS i grałem we większość MMORPG na tym sprzęcie oczywiście na Low

Nie musisz dawać dodatkowego info. Taka rada na przyszłość.

Będzie działać ale nie na płynnym low.

@Up:

Będziesz grał na lapku na średnim ale nie bardziej.

ok dzięki za odpowiedz :) zobaczymy jak to będzie o 19:00 o ile dobije się do gry

A mi na lapku?Intel® Core i3-3110 CPU @ 2.40GHz 2.40GHz16GB Ram DDR3NVIDIA GeForce GT635M (2GB) 1800MHz

Tak jak kolega wyżej, na średnich pograsz płynnie, lapki nie są do gier.

Tak jak kolega wyżej, na średnich pograsz płynnie, lapki nie są do gier.

tak uwazaja biedni ludzie ktorzy mysla ze laptopy koncza sie na tych do 1500zl. przewaznie w polsce

@daniofordon

Nie pograsz ale sprobowac zawsze mozna. Ja gram na low przy 1400x900. Sprzet :

Intel core 2 duo 2,93gHz , 4gb ram , hd 5570 1gb da sie grac ale nie ma miodu. Ty masz 1 gb ramu mniej i procek o niskim taktowaniu a gra wymaga conajmniej 3Ghz na rdzen. Oczywiscie moge sie mylic, wiec sproboj odpalic bo sie nigdy nie dowiesz.

Witam, to ja jeszcze chciałbym uzyskać odpowiedź od Was czy pójdzie (i z jaką płynnością) na takim sprzęcie:

-Procek: Intel Core 2 Duo E8400 4.0Ghz

-Karta: GeForce GTX 650

-RAM: 4GB Kingston (667)

tak pojdzie...ta gra pojdzie na kazdym kompie na low.

Tak, ale czy na low tylko będę w stanie pograć? Nie znam się aż tak dobrze na tym, ale np. Far Cry 3 chodził mi na high/ultra i ciągle miałem jakieś 40-50 FPS.

o misrzu to nie wiem jak ty to zrobiłeś ale ja na swoim i5 i hd 7850 na ultra ma mwłaśnie jakieś 40 fpsów w far kraju xD

Tak, tylko to było na tej podstawowej rozdziałce, bodajże 1024x768, ale mniejsza o to. Czy Archeage mi pojdzie płynnie jedynie na low czy na jakichś wyższych, nie wiem czy opłaca mi się sciągać tą grę, jak sądzicie?

Akurat karta 7850 wiecej nie wyciagnie fpsow. Max skaczace 40-50 na high fps. O very high mozna zapomniec bo gra jest nie grywalna przy 20-30 fpsach. ( Raidy itp )

Aby pograc konfortowo na low/med 1600x900 potrzeba nam conajmniej i3 , 6gb ram i karta pokroju hd 7770.

a czy ktos kaze komus grac na full hd ??...tylko po co ?zeby miec mniejszy fps?

tak uwazaja biedni ludzie ktorzy mysla ze laptopy koncza sie na tych do 1500zl. przewaznie w polsce

mialem podobnego laptopta do tego Twojego, i wiem że nijak ma się przy pctach.

powiem wam tak zdziwiłem się na low gra działa płynnie bez ścin jedynie lagi są wiadomo dużo graczy :) czyli normalnie mogę grać:) ale to nic
bo jak pierwszy raz włączyłem grę to wszystko był ma max detalach włączone wchodzę do gry postacie się załadowały i tu też się zdziwiłem nie wiem jakim cudem normalnie mogłem grać muliło trochę przy obracaniu myszki ale jakoś chodzić się dało :D widocznie dobra optymalizacja jest więc na low raczej każdemu pójdzie co mam podobny sprzęt do mojego :)

powiem wam tak zdziwiłem się na low gra działa płynnie bez ścin jedynie lagi są wiadomo dużo graczy czyli normalnie mogę grać ale to nic bo jak pierwszy raz włączyłem grę to wszystko był ma max detalach włączone wchodzę do gry postacie się załadowały i tu też się zdziwiłem nie wiem jakim cudem normalnie mogłem grać muliło trochę przy obracaniu myszki ale jakoś chodzić się dało widocznie dobra optymalizacja jest więc na low raczej każdemu pójdzie co mam podobny sprzęt do mojego

Dobrze wiedzieć, może odpalę starą skrzynkę przed kupnem nowej.

Witam mam małe pytanie czy poszło by mi ArcheAge na takim sprzęcie

Geforce 8600GT GDDR3 256MB

Intel Core E4300 1.80 GHz

3GB Ram DDR3

Zasilacz 385W

aa i Rift Online działa na low bez żadnych ścin i spadków FPS i grałem we większość MMORPG na tym sprzęcie oczywiście na Low