Gry na wiele godzin

Jakie są gry na wiele godzin ale nie może być to mmo/sport/crap aka simsy

grałem w:

dead rising 1-3

borderlands 1-2

eldersy 3-5

civ 4-5

dead island/riptide

l4d/2

amalur

just cause 2

gta

fable 1 3

setlersy

knights merchants

two words II

nfs

assassinki

far cry 1-3

dungeon defenders

i pewnie jeszcze tego troche jest

Darksidersy (2 dłuższa)

W coś, co nie spiracisz i tak.

Fallout NV.

Castlevania Lords of Shadow 1 i 2 ale z naciskiem na 1 bo jest bardzo długa jak na tego typu grę, 2 niestety krótsza.

Że w Mass Effecta nie grałeś?

Mercenary Kings nawet na wiele godzin jest.

I w stylu retro :I

Zagraj we wszystkie czesci Bioshocka.

STALKER na 10-20 dni z full misjami :] ( i modami)

Skyrimm ( mój kolega 4k godzin)

Civ 5

Counter-strike

Terraria

Warhammery

uhuhu zajęcie na pół roku dziękuje^^

Gothic 1-3 i risen 1-3 + wiesiek

Neverwinter Nights

Baldurs Gate

Icewind Dale

Dungeon Siege

Natomiast ze strategii Stronghold.

to co rayxx wymienił to grałem ale trochę krótkie było

Terraria, diablo 3, gry bez końca :D.

Dark Souls 1 i 2. Dobre, trochę wymagające rpg.

Seria warhammer, total war, tzar, ground control 2, coh1/2, mount and blade, defiance wiecej nie pamietam zebym siedzial dluzej przy jakis grach jak sie przypomni dam znac.

właśnie przejrzałem wszystkie propozycje i nie są złe ale czy znacie może gierki z lepszą grafiką? bo w.w. zdeka leżą

sprawdź anno 1440 albo 2070, fabuła na wiele godzin gry, do tego misje pojedyncze i gra ciągła; endless space, kilka ras do wyboru, gra typu 4X, każda rozgrywka jest inna, walki fajnie wyglądają, drzewko technologi nie jest liniowe więc to też daje urozmaicenie; endless legend, wychodzi w tym tygodniu, dzieje się w uniwersum endless space, ale w formie fantasy, kolonizacja obejmuje planetę a nie galaktykę jak w es, przyjemna mieszanka civki z hirołsami; age of wonders takie civ w wersji fantasy, całkiem przyjemne, walki jak w hirołsach; wiedźmin; starcraft 2, przyjemna kampania, no i multi które nie ma końca

wow age of wonders 3 ma priorytet ^^ wiedżmin 2 znudził się po 20 minutach SCII tez się znudziło diablo 3 mam na ps3 terraria kiedys grałem ale pod ten deseń minecraft był lepszy

World of Goo

Ja też proponuję Mass Effect. Nie jest długa, ale jak ogarniesz wszystkie 3+ DLC to na trochę starczy. Największym problemem tej gry jest to, że wsysa i po prostu dłużej przy niej siedzisz i mniej dni grasz :P .

Gothic'y są długimi grami, podobnie jak Risen o ile nie ciśniesz na kodach. Piranha w ogóle robi gry z dosyć długą fabułą. Niestety mają słabe animacje trochę :P .