[Wakfu]Bravery Guide

Gildia Bravery Guide zaprasza wszystkich do Wakfu na serwerze Remington.

Przyjmujemy wszystkich bez względu na poziom czy doświadczenie w grze. Głównym cele na chwilę obecną jest PvE, by w miarę sprawnie "dobić" level 100 oraz profesje, są one bardzo rozbudowane i ważne w Wakfu.

Kilka słów na tematu Wakfu. Jest to gra 2D(lub jak to niektórzy mówią 2.5D), posiadająca taktyczny system walki. Gra jest 100% f2p. Jedynym bardzo ważnym czynnikiem w Wakfu jest czas. Nie ukrywam, by coś ugrać nie potrzeba nie tylko ludzi, ale też masę czasu. Jeśli go posiadasz zdecydowanie zachęcam do wypróbowania gry.

Jest to po części reaktywacji gildii "Trading Company", która niestety zawiesiła działalność z powodu mojej nieobecności. Tym razem (mam nadzieję) gildia bardzo się rozwinie i podziała w świecie Wakfu.

Wszystkich chętnych proszę do napisania do mnie w grze pod nick: Civiil lub Undersiege albo napisanie wiadomości na forum. Jestem aktywny przeważnie w godzinach po południowych(od ~16 do 23) wtedy mnie najszybciej złapać ;)

W przypadku mojej nieobecności można pisać do:

Rexxel

Jak, się ogarnę w tej grze to do was dołączę, bo nie lubię zagrzewać miejsca i szybko z niego uciekać.

Czekam aż wbije się na Steam, dodam iż nigdy nie grałem w wakfu, trochę w dofusa.

Kusi mnie by zagrać, ale póki grywam w diablo i lola, to niezbyt mam czas na jeszcze coś :D.

Chętnie dołącze, gram od paru dni tak po 2 godzinki, ale z gildią będę częściej.
Nick: Jaquu
Nacja: Bonta
Char: Fire Cra (narazie 20lv)

hmm pomysle ... a jest ktos w grze aktualnie ja bede okolo 21

Jutro od godziny 18 do 23 będe online, więc jak ktoś się w tych godzinach pojawi, to PW na forum, że online to dodam.

Chyba, że ktoś z gildii jest online to może doda ;)

Jestem chętny zagrać.

Nick: Ralfik

Aktualny lvl: 7 (ale rośnie ;P)

Klasa: Sadida Earth

//Edit:

Cholera, wbiłem 7 lvl, ale mam kilka pytań:

Jak mieć nowe spelle? Mam tylko pierwszy skill przy earth na lvl 7, a reszta na lvl 0 - co zrobić?

Drugie pytanie jest takie: gdzie dostanę pierwsze zwierzątko?

Trzecie pytanie brzmi następująco: gdzie znajdę dobrego builda pod Sadidę Earth, jak kierować postać w ogóle na tą 'stronę' (mowa o Earth), co mam takiego zrobić, żeby ona pod to podchodziła?

1. Odblokowujesz spelle danego elementu wraz z ich używaniem, wbijesz jakiś lvl to ci się parę następnych odblokowuje.
2. Pierwsze zwierzątko dostaniesz z questa przed wybraniem nacji, wystarczy, że będziesz podążać główny quest. Będzie to Dot (taki biały slime)
3.Tutaj nie pomogę, sam jestem nowy. Buildów jako takich raczej nie ma (przynajmniej ja nie znalazłem dla sb). W statystykach dodajesz to co ci będzie najbardziej przydatne :)

Ja jestem już w grze, można do mnie pisać. (Jaquu)

1. Tak jak odpowiedział Patryk

2. Zwierzątka dropisz z potworów, np. z kotów jest szansa na wydropienie peta czarnego kotka, jest ich multum w samej grze. Pierwszy pet "Dot" - tak jak pisał Patryk.

3. Od ostatniego update, cały system rozdawania punktów wywrócił się o 180 stopni. Nie ma żadnych buildów na forach, bo wszyscy je dopiero tworzą/testują, urok nowego systemu jest taki, że jak za starych-dobrych czasów, możesz budować swoją postać samemu, bez zbędnych wspomagaczy - tak, jak Ci wygodnie. W co byś nie dał, to dużej tragedii nie będzie, abyś w Major pierwsze punkty ulokował kolejno w AP -> MP, reszta według uznania o ile dotrwasz do takich lvli.

BUMP

Cały czas rekrutujemy

w grze można pisać do Sendoku/Civiil

Z chęcią bym dołączył.

Nick: Nakunn

Klasa: Sram Air/Fire

lvl: na tą chwilę 15

Invite poprosze : )


Nick: Exclusive

Klasa: Pandawa/Earth

Nacja: Bonta

Aktualny poziom: 26 lvl

Próbowałem pisać w grze ale akurat nikogo nie ma

Nick: Yamiji Cloudstealer

Klasa: Summon Osamodas

Nacja: Bonta

Aktualnie 38 lvl

Ja też chcę, ale jeszcze nie zacząłem. Mam 3 pytania po których się okaże czy pogram.

1. Zawsze lubiłem grać spellcasterami, najlepiej summonerem. Jest taka postać? Jak się nazywa?
2. Ta gra wygląda jak dofus, czy na wyższych lvl będzie trzeba kupować jakiegoś Keya do lepszych map?

3. W sumie jeszcze jedno pytanie do postaci, jak się nazywa klasa assassyna ? XD

1. Osamodas

2. Nie, cały content jest za darmo, płacenie nie daje nic

3. Sram (od tyłu Mars - bóg wojny)

Gildia świetna :) - Centek

nick piorunii

klasa iop air/fire

nacja sufokia

aktualny poziom 60lvl

nie gram XD

początek mnie odrzucił, zamiast expić jak w starym dofucie to biegasz i jakieś pizze gotujesz i ganiasz za larwami ehhh :) pjona.

Cóż, tutorial to wstęp by zweryfikować czy ktoś czyta, uważa i czy nadaje się do gry w Wakfu ;)

Chętnie dołączyłbym, jestem kompletnym newbie :D

1.Froippi

2.Eca

3. Brak nacji, jak na te chwilę :) - 16lvl