PS4 Vs XONE

Witajcie, oto znów ja i moje problemy :P Po długim namyślę zdecydowałam się kupić nową konsole i mam do was pytanie która z nich jest lepsza? Czytałam na necie wiele opinii, każde forum było na za inną konsolą. Które exclusivy są lepsze? Bebechy konsoli? Pad? Przyszłość konsoli? Wszystko co zdecyduje o wyborze konsoli

Konsole kupuje się TYLKO dla exclusivów. Jak chcesz grać w "zwykłe" gry kup za tą kase lepiej karte graficzną. Popatrz na tytuły, które Cię interesują z niedostępnych dla "PC MASTER RACE" i kup konsole

Z tych dwóch wybrałbym XKlocka, ale rozważyłbym WiiU.

Ja kupiłbym PS4.

Ratchet and Clank :) Mega gra z młodych lat.

Według mnie PS4 do gier.

XONE bardziej pod multimedia.

Sam posiadam Xbox'a One i jestem z niego bardzo zadowolony. Powiem tak, nie da się powiedzieć, która konsola jest lepsza, ponieważ obie są podobne, a różnią się jedynie exclusivami, padem i kilkoma drobnostkami. Wybrałem X1 głównie dlatego, że posiadam X360, wykupuję abonament Xbox Live Gold i Xbox'owy pad jest cholernie wygodny (przynajmniej dla moich dłoni). Powinieneś sam poczytać o zbliżających się exclusivach na obie konsole i wybrać tą, która Twoim zdaniem będzie miała je ciekawsze. Gdybyś miał jakieś pytania na temat Xbox'a One, możesz śmiało je do mnie kierować.

Ja wybrałem PS4, ale tylko i wyłącznie dla Final Fantasy i Gran Turismo ;)

Final Fantasy XV wychodzi również na Xbox'a One

https://www.youtube.com/watch?v=dUtxJCMAAUM

aż takie tam mi się przypomniało :D

jakbym miał polecać oczywiście PS4.

X1 odstrasza mnie abonamentem ale fakt co fakt pady maja niebo a ziemia w porównaniu do ps

Też ostatnio miałem problem które kupić czy x360 czy ps4 ale wyszło tak że kupuje XONE i PS4 :D

Sama posiadam Xbox 360 i dobrze mi się na nim gra,exclusivy bardziej z ps4 mnie interesują z tego co na necie pisze. Im więcej czytam wypowiedzi tym większy mętlik mam ....

Ps. Żeby pograć np: Destiny na ps4 to muszę kupić abonament ps+ czy jakoś tak?

Z tego co mi wiadomo, żeby grać po sieci na PS4 potrzebny jest PS+, tak samo jak na X1 Xbox Live Gold :)

EDIT: Znalazłem odpowiedź In almost all cases, a PlayStation Plus account is needed to play online multiplayer on the PS4™

JA bym kupił ps4 więcej exów,a x1 bym kupił tylko i wyłącznie dla halo(najlepsza gra moim zdaniem).

doradzę ci co ja robię w takim wypadku kupuje obie konsole oczywiście nie w tym samym czasie ale jest to najlepsze rozwiązanie ^_^

Skoro ex bardziej cie interesują z PS4 to nie powinieneś się zastanawiać tylko brać PS4 i tyle.

Sam zakupiłem PS4 przesiadłem się z kompa, śmiga bardzo ładnie i zero przycięć. Jest już trochę gier F2P i można popykać np. w War Thunder itp. Zresztą po wykupieniu PS+ dostajemy 2 gry miesięcznie więc to całkiem dobra oferta. PS4 pracuje cicho w trybie spoczynku jak i Gry podczas Bf4 w multi. Masz jakieś pytania pisz.

Wiedziałam że jest DCUO jest na ps4 ale pierwsze słyszę, żeby dawali w miesiącu jakieś gry za darmo, możesz rozwinąć temat?

PS+ to jest coś ala Premium account
Co miesiac jest ileś tam gier (pełne wersje z multi itd itp) Pobierasz sobie tą grę i grasz ile chcesz, jednak jest jedno ALE, a mianowicie aby grać w gry z ps+ musisz mieć opłacone ps+
Przykład:
Kupujesz ps+ na miesiąc. W ofercie do sciągniecia jest BF4 z dodatkami i takie tam. Grasz jak opętana przez miesiąc i konczy Ci się ps+, gra zostaje na dysku konsoli, ale nie możesz w nią grać dopóki nie opłacisz na nowo ps+

Najlepszym wyborem jest kupienie ps+ na rok.

Z Xbox Live Gold również dostaje się 2 gry miesięcznie oraz zniżki na DLC/gry itp.

Ale mi mieszacie, czyli wychodzi na to, że konsole różnią się padami i kilkoma grami?

Z tych dwóch wybrałbym XKlocka, ale rozważyłbym WiiU.

hahahahahaha, proszę bardzo, kup x-crap :D

bo konsola od mircoshitu jest o wiele gorsza niż ps4, wcześniej było odwrotnie, ktoś usiadł na laurach i zrobił to samo co wcześniej, a ps przynajmniej sie polepszył :D

nie dość że xshit gorszy to jeszcze droższy, a ps4 kupisz już za 1400-1600, na dodatek lepszy.

jeszcze to amerykanski sprzet zaprogramowany tak by sie zepsuł,i ktore czesci sa produkowane w chinach.