Healer

Witam,

Wcześniej tą grą niespecjalnie się interesowałem... ale jako iż już jest po premierze trzeba przetestować.

Przechodząc do sedna czy postać lecząca jest przydatna podczas gry? Jakie kombinacje mogą leczyć całe party (bo łącznie jest ich aż 120 O.o), wiem ze podstawa to Vitalism?

No i jeszcze dodatkowo podpytam o drugą postać... coś jak necro z GW2 wyczytałem ze podstawa to Ocultyzm, ale z czym?

Gównie zależy mi na wysysaniu życia, rzucaniu klątw/otruć itd (pety mniej mnie interesują, może ich nie być).

P.S. Gre dopiero pobieram więc nie wiem jak to dokładnie z klasami wygląda. Oglądałem tylko jeden filmik z gry... i to krótko.

Dodatkowo jeśli ktoś zaczyna przygodę to można zacząć wspólnie,.

Healer w archeage jest cholernie przydatny. W alpha stage było tak, że każdy kto miał vitalism i itemki pod intel mógł się nieźle leczyć. Później zmieniono statystykę wpływającą na healing i w tej chwili tylko healer z itemkami pod spirit może dobrze leczyć.

Cleric (Vitalism/Auramancy/Songcraft) to healer pełną gębą. Nie grałem nim, ale jak robiliśmy raid w cbt3 na wyspę przeciwnika to leczył srogo. Bez problemu był w stanie w ciągu paru sekund wyleczyć całe HP gracza na 40lvlu. Niestety nie zwróciłem uwagi na jego manę ;/ . Na pewno nie wysrał się z niej.

Hierophant (Vitalism/Auramancy/Witchcraft) tutaj zamiast songcraft masz witchcraft. Songcraft ma kilka buffów dla otaczających Cię sojuszników, witchcraft to chyba główne drzewko CC.

Są jeszcze

Scion(Sorcery/Vitalism/Defence)

Templar( http://arche-base.com/builds/3687-War_Cleric_Unstoppable_Juggernaut_PT_BR_EN_US#10.3.4/txE8zkgJAsv )

Edgewalker

Osobiście brałbym pod duże PvP albo RvR Clerica. DPS tak czy inaczej będzie mierny jak na PvP, bo musisz cisnąć w healing power a nie spell power.

Małe PvP Templar ze względu na żywotność. Cleric pewnie byłby trochę miękki.

Polecam stronkę http://arche-base.com/builds dla szukania buildów, no i oczywiście główne forum gry. Nie jestem pewien, ale raczej zarówno my jak i amerykanie mamy te same wersje gry. Jeżeli tak, to byłbym skłonny korzystać z ich buildów, bo oni lubią się wczuwać w takie rzeczy :P .

Ze skilli to Fervent Healing i Mend to moim zdaniem must have.

Ogólnie to wygląda na spoko build kleryka. http://arche-base.com/builds/4960-Cleric_healer_and_buffer#10.9.4/xkx7zzxCPb27

W czasie gry bez problemu możesz resetować wybrane skille, więc nie jest to problem. Do tej pory reset każdego drzewka kosztował 20 silvera, czyli grosze. Gorzej jest jak chcesz zmienić klasę, wtedy zmienione drzewko resetuje się do 10 poziomu i musisz je levelować. Także, wybierz sobie klasę, a co do buildu to w czasie gry możesz sobie próbować różne kombinacje, bądź wymyślać swoje.

MasujDzika@

Witam i zapytowywuję:
Pamiętam Waszmościa z wątku o "Pirates of the Burning Sea" i wydałeś mi się Waść dość w porządku (choć to tylko wrażenie ;) )
Czy moglibyśmy się jakoś skontaktować (skype czy cóś) i porozmawiać o ArchAge ?
Ponieważ nurtuje mnie parę kwestii endgame-wych a nie bardzo mam możliwość sprawdzić to teraz w praniu osobiście, a Waść z tego co pisać raczycie, w grę dość mocno popykowywaliście...

Tak czy siak pozdrawiam i też jestem mocno zainteresowany postacią defensywno-lecząco-buffującą

Mości Panie wiedza ma ogranicza się do ok. 35 poziomu wtajemniczenia. W raidach udział brały nawet 20 poziomy, gdyż kiedy koniec świata wieszczą mobki układy się sypią, a ludziom na mózg siada i lać się chcą po pyskach.

Moim endgame był udział razem z kilkoma innymi graczami w raidzie na ziemie wschodnich szyderców. Doświadczenia z medykami opisuje z tamtych chwil, jednakże jeśli wiedza moja pozwoli mi na to to z chęcią odpowiem na pytania.

Postać, która Cię interesuje to templariusz.

Skype nie mam, ale zdaje się, że w końcu będę musiał to zmienić, choć nie trawię tego programu :( .

Najłatwiej jest mnie złapać na GG i jakimś TS3.

PW co do GG poszło.

Witam,Wcześniej tą grą niespecjalnie się interesowałem... ale jako iż już jest po premierze trzeba przetestować.Przechodząc do sedna czy postać lecząca jest przydatna podczas gry? Jakie kombinacje mogą leczyć całe party (bo łącznie jest ich aż 120 O.o), wiem ze podstawa to Vitalism?No i jeszcze dodatkowo podpytam o drugą postać... coś jak necro z GW2 wyczytałem ze podstawa to Ocultyzm, ale z czym?Gównie zależy mi na wysysaniu życia, rzucaniu klątw/otruć itd (pety mniej mnie interesują, może ich nie być).P.S. Gre dopiero pobieram więc nie wiem jak to dokładnie z klasami wygląda. Oglądałem tylko jeden filmik z gry... i to krótko.Dodatkowo jeśli ktoś zaczyna przygodę to można zacząć wspólnie,.

Vitalism, Defense i Auramancy. Healujący tank. Świetna obrona i jego agro/stuny irytują, a zabicie go jest niezwykle trudne.

Vitalism, Auramancy, Songcraft - Cleric też nie jest zły, ale trochę papierowy i trzeba bardzo uważać.

Vitalism, Auramancy, Witchcraft - Hierophant to jeden z najlepszych leczyków. Ma dużo denerwującego cc i silne leczenie.

Co do necro to możesz Occultism, Shadowplay, Witchcraft. Dużo cc, niezły dps, wykradanie życia i dzięki niewidzialności można atakować z ukrycia, lub wycofać się z walki. Jednak bardziej popularne jest połączenie Sorcery, Shadowplay, Witchcraft ze względu na przewagę Dmg z drzewka Sorcery nad Occultism.

Dzięki,

Chyba zdecyduje się na Hierophant ewentualnie Cleric, tankowata postać mi nieodpowiadająca bo jest za prosta :P

Co do necro się zastanowię, ale niewidzialność jakoś mi do złodzieja pasuje nie do tego czym chce grać.

Bo chce takie jak by to nazwać "przeciwieństwo" zamiast leczyć by wykradał życie, otrwał itd (ma być jako DPS).

Poczytam, poszukam może znajdę.

P.S. zazwyczaj grałem tylko jako postać lecząca... ale właśnie dzięki GW2 (gdzie najbardziej podrasował mi nekromanta) chce mieć też takiego alta :D

EDIT:

Swoją drogą na jakim serwerze gracie?

Ja gram np na serwerze "Melisara"

A w kwestii postaci "hilującej", czy jakiejkolwiek innej w ArchAge, to naprawdę ciekawie się zapowiada tworzenie własnej hybrydy :)

Hejka Xardunek mogę się przyłączyć do pytania? Z góry myślę, że tak :P. Otoż też pobieram archage i myśle nad klasą assasynsko-warrioro-magiczną lub assasyńsko-warrioro-healer. I tu pytanie jaką podstawe brać bod taką kombinacje skill setów, oraz czy taka klasa przejdzie? o.0

Edit, na jakim serwie jest najwięcej rodaków i jak twórcy poradzili sobie z optymalizacją jej ? :P

Grałem na Kyprosa 15min temu, ale niestety kolejka 5147 mnie przerosła. Koleś czekał w kolejce ponad 2500 od 13:00 do prawie 18:00 zanim wbił. Wygląda na to, że póki szał macicy trwa to trzeba się logować dzień wcześniej i pilnować, żeby nie wywaliło za afk :D .

Teraz też przeniosłem się z kilkoma osobami na Melisara.

Moim zdaniem dobry wybór XarduneK. Tak czy inaczej heal daje bardzo dużo.

Hejka Xaorusku mogę się przyłączyć do pytania?

Eee że kto? O.o

Co do reszty oczywiście że możesz, co do rodaków to sporo gildii jest na Kyprosa.

Ale i na innych zapewne znajdziesz, osobiście myślę nad Melisara bo jest nowszy.

P.S. Ale kolejki to są dobijające :(

Eee że kto? O.oCo do reszty oczywiście że możesz, co do rodaków to sporo gildii jest na Kyprosa.Ale i na innych zapewne znajdziesz, osobiście myślę nad Melisara bo jest nowszy.P.S. Ale kolejki to są dobijające

XD wiedziałem że tak zareagujesz, już to edytuje :P w sumie też myśle na melisaria

Hejka Xaorusku mogę się przyłączyć do pytania? Z góry myślę, że tak . Otoż też pobieram archage i myśle nad klasą assasynsko-warrioro-magiczną lub assasyńsko-warrioro-healer. I tu pytanie jaką podstawe brać bod taką kombinacje skill setów, oraz czy taka klasa przejdzie? o.0Edit, na jakim serwie jest najwięcej rodaków i jak twórcy poradzili sobie z optymalizacją jej ?

Jeśli chodzi o zabójcę to z mojej grupy jedna osoba grała Primeval'em i kosił praktycznie wszystkich spotkanych na open world w duelach do ok. 30 lvlu.

To jest archery/shadowplay/auramancy.

Połączenie asasyna i healera może być trochę słabe, bo jak już wspomniałem healing został znerfiony, jednak nadal daje jakąś tam przewagę. Z reguły asasyn mocno bije i tyle go widzieli, jeżeli chcesz ofensywę poświęcić kosztem trochę leczenia to masz do tego prawo.

Kolejki są kijowe, ale akurat na tej 'melisie' jest mała. Pocieszające jest to, że jak dostaniesz crasha to gra rezerwuje slota :D .

Jeśli chodzi o zabójcę to z mojej grupy jedna osoba grała Primeval'em i kosił praktycznie wszystkich spotkanych na open world w duelach do ok. 30 lvlu.To jest archery/shadowplay/auramancy. Połączenie asasyna i healera może być trochę słabe, bo jak już wspomniałem healing został znerfiony, jednak nadal daje jakąś tam przewagę. Z reguły asasyn mocno bije i tyle go widzieli, jeżeli chcesz ofensywę poświęcić kosztem trochę leczenia to masz do tego prawo.Kolejki są kijowe, ale akurat na tej 'melisie' jest mała. Pocieszające jest to, że jak dostaniesz crasha to gra rezerwuje slota .

Czyli bardziej efektywne będzie połączenie assasin-magical-tank czy assasin-warrior-tank ?

W ArcheAge jest 120 klas... wydaję mi się że każdy może znaleźć coś dla siebie i stworzyć w miarę unikatową postać w oparciu o własne potrzeby, styl gry i słabe oraz mocne strony - np w kwestii sterowania postacią w czasie walki.

Grając w nocy na serwerze Melisara widziałem jak gość rekrutował do polskiej gildii o nazwie "Polish Bastards" o ile dobrze zerknąłem...

Żeby nie było że nie na temat wątku to.... ;)

W ArcheAge podoba mi się prosty zabieg oddzielenia ataku magicznego od siły leczenia.

Witam,

Wcześniej tą grą niespecjalnie się interesowałem... ale jako iż już jest po premierze trzeba przetestować.

Przechodząc do sedna czy postać lecząca jest przydatna podczas gry? Jakie kombinacje mogą leczyć całe party (bo łącznie jest ich aż 120 O.o), wiem ze podstawa to Vitalism?

No i jeszcze dodatkowo podpytam o drugą postać... coś jak necro z GW2 wyczytałem ze podstawa to Ocultyzm, ale z czym?

Gównie zależy mi na wysysaniu życia, rzucaniu klątw/otruć itd (pety mniej mnie interesują, może ich nie być).

P.S. Gre dopiero pobieram więc nie wiem jak to dokładnie z klasami wygląda. Oglądałem tylko jeden filmik z gry... i to krótko.

Dodatkowo jeśli ktoś zaczyna przygodę to można zacząć wspólnie,.