Tablet graficzny

Ktos moglby mi polecic jakis tablet graficzny za okolo 200zl? Dlaczego taka cena? bo jestem laikiem w tych sprawach i mysle, ze i tak nie zauwaze roznicy ;p chyba, ze ktos mnie wyprowadzi z bledu...

Cena talbetu zależy głównie od jego wielkości . Musisz wziąć zbliżony do wielkości twojego monitora. Najlepsze talbety robi firma WACOM i z tej marki szukaj tebletu

@UP co ty piszesz wogole? "Zbliżone'' do monitora mają tylko profesjonalni graficy. Nigdy w zyciu nie znajdziesz tableta o np.17calowej powieszni do pracy za 200 zł -.-

Wszystkie tablety firmy WACOM są bdb. i, przede wszystkim, tanie. Używam modelu CTL-470 i jestem zadowolony, jak na sprzęt za tak niską cenę.

Ja używam Wacom Bamboo3 CTH-470k i jest bardzo dobry ;)

Tablety graficzne to tylko od Wacom. Seria Bamboo była szczególnie polecana amatorom ze względu na niską ceną i całkiem niezłą jakość ( była, ponieważ przestali produkować tablety graficzne serii Bamboo. Teraz w tej serii masz same panele dotykowe ). Sam mam model CTH-470k i jestem z niego bardzo zadowolony. Co prawda ten model nie jest już produkowany, ale ciągle można go znaleźć w sklepach. Ewentualnie kup coś z serii INTUOS.

Tablety graficzne to tylko od Wacom. Seria Bamboo była szczególnie polecana amatorom ze względu na niską ceną i całkiem niezłą jakość ( była, ponieważ przestali produkować tablety graficzne serii Bamboo. Teraz w tej serii masz same panele dotykowe ). Sam mam model CTH-470k i jestem z niego bardzo zadowolony. Co prawda ten model nie jest już produkowany, ale ciągle można go znaleźć w sklepach. Ewentualnie kup coś z serii INTUOS.

Nie przestali tylko zmienili nazwę.

Bamboo się nazywa teraz Intuos

A Intuos się nazywa Intuos Pro

Ktos moglby mi polecic jakis tablet graficzny za okolo 200zl? Dlaczego taka cena? bo jestem laikiem w tych sprawach i mysle, ze i tak nie zauwaze roznicy ;p chyba, ze ktos mnie wyprowadzi z bledu...