Reflinki

to jak to w koncu jest z tymi reflinkami ze na forum uzytkownicy nie mogą, a guru na portalu wrzuca?

Regulamin obowiązuje forum czy portal też? A może po prostu nie tyczy się on członków ekipy, tradycyjnie równi i równiejsi. Do guru osobiście nic nie mam, ale to mnie akurat wyjątkowo irytuje, zakładam że jakiś nowy redaktor automatycznie by za to wyleciał, a na forum za reflinka by poleciał warn..

Na następny raz jak zakładacie jakieś tematy z żalami i macie "dowody", to dajcie linka. Nikt tutaj nie śledzi każdego nowego tematu czy newsa.

Regulamin FORUM tyczy się forum, a nie portalu.

Jeśli widzicie, że coś takiego było na forum, to dajcie reporta. Guru już kilka razy dostał warna za double posta, więc nie szukajcie drugiego dna.

VampirLordzie a ty czemu nie zbanowany?

dowody masz w newsie o starcie Tribal Wars 2.

Jak dla mnie głupia sytuacja która nie powinna mieć miejsca ani w newsach ani na forum

nie zauważyliście że na tym portalu/forum są równi i równiejsi prosta zasada "co tobie wojewodzie to nie tobie smrodzie". Administracja może sobie robić co chcą a kara ich i tak ominie bo są lepsi nietykalni z resztą ten temat nie ma sensu gdyż i tak będą odwracać kota ogonem i nic z tego nie wyniknie. My użytkownicy jesteśmy na samym końcu tej drabinki hierarchii więc nasz głos lub postulaty nie są wysłuchiwane i wchodzą jednym uchem a wychodzą drugim.

już żeby nie zakładać nowego tematu - można wysunać wniosek o usunięcie konta?

VampirLordzie a ty czemu nie zbanowany?

To samo pytanie można by zadać tobie. Jak i każdemu użytkownikowi.

nie zauważyliście że na tym portalu/forum są równi i równiejsi prosta zasada[1] "co tobie wojewodzie to nie tobie smrodzie". Administracja może sobie robić co chcą a kara ich i tak ominie bo są lepsi nietykalni[2] z resztą ten temat nie ma sensu gdyż i tak będą odwracać kota ogonem i nic z tego nie wyniknie[3]. My użytkownicy jesteśmy na samym końcu tej drabinki hierarchii więc nasz głos lub postulaty nie są wysłuchiwane i wchodzą jednym uchem a wychodzą drugim. [4]
  1. Zawsze są równi i równiejsi. A domagając się takich praw jak wszyscy dążysz co kompletnej anarchii. Dlaczego by takiemu zasłużonemu redaktorowi, powiedzmy guru - nie odpuścić pierdoły, której nie odpuścić by można jakiemuś patałachowi, który zarejestrował się miesiąc temu i jest tutaj właściwie obcy? Jeżeli masz z takim prostym czynnikiem problem, jakim jest po prostu zaufanie - to daj sobie spokój bo kijem Wisły nie zawrócisz. Zresztą, pretensje o takie coś może mieć tylko osoba z maksymalną ilością ostrzeżeń i banem na koncie, który - dam sobie uciąć rękę - jest uzasadniony.
  2. Oczywiście. Wszędzie teorie spiskowe! Wszyscy są źli! Mam dla ciebie propozycje. Jeżeli nie odpowiada ci to miejsce, zmień forum. Tutaj na prawdę nie potrzebne są płaczące naiwne dzieciaczki, które zostały potraktowane gorzej. Zresztą, po twoim piśnie widać że na nic innego nie zasługujesz. Nawet nie potrafisz sensownie przedstawić swojego stanowiska. Co chcesz osiagnąć miotając się i oskarżając na lewo i prawo każdego, bez nawet malutkiego dowodu, screena, cytatu? Nic nie zwojujesz.
  3. No własnie, nic nie wyniknie. A mogłoby wyniknąć, bo nikt tutaj nie jest bezkarny. To portal i forum istnieje dłuuuugo, długo. Cieszy się również sporą popularnością. Sądzisz, że ktokolwiek tworzyłby to forum tylko dla własnej niespełnionej ambicji o władzy? Tutaj każdy chce dyskutować w spokoju i harmonii, a nie toczyć forumowe wojenki. Każdy z nich wyrósł. Ty jak widać nie. Na każdego takiego patałacha, który dałby cień podejrzeń o wywyższanie się jest 500 osób na jego stanowisko.
  4. Co by się stało z forum, gdyby każdy postulat został wysłuchany a każde żądanie spełnione? Idź rewolucjonizować inne forum.

I niech się komuś nie zdaje, że rozstawiam ludzi po kątach. Jeżeli komuś się tu nie podoba, nie musi tutaj przesiadywać.

Co do tematu. Ludzie, ludzie, ludzie. Czy wy nie macie odrobiny pokory? Jesteście zbyt lewniwi, aby dowiedzieć się takich rzeczy sami - dlatego istnieją takie oto portale z redaktorami, którzy godzinami kopią w internetach za ciekawym artykułem. Chociaż podejrzewam że większosć to zrzynki z innych języków, ale jednak - zrobiono coś za was. Jaki macie problem, jeżeli ktoś zarobi na was dwa grosze, czy ile, za kliknięcie? Ja rozumiem, gdyby to była jakakolwiek praca - nie wiem, przymusowe zrobienie pompki. Ale to kwestia jednego kliknięcia. Szukacie problemów tam, gdzie ich nie ma. Ja jestem za tym, aby redaktorzy nawet mieli zezwolenie na reflinkowanie każdego mozliwego linka w artykułach spod ich szyldu. NIech dorabiają. Marnują swój czas, tak jak wy, robiąc z igły widły.

aha, czyli rozchodzi sie, ze PRZYPADKOWO walnalem tam reflinka do Tribal Wars 2, w którego i tak nie gram??? w takim razie przepraszam

do autora: piszę tutaj od 5 lat i to pierwszy tego typu przypadek, więc nie posądzaj mnie, że robię to celowo

to jak to w koncu jest z tymi reflinkami ze na forum uzytkownicy nie mogą, a guru na portalu wrzuca?