Konsole z zagranicy

Witam wszystkich!

Ostatnio dowiedziałem się, że mam niebywałą okazję sprowadzić sobie z USA Xboxa One lub PS4. O PS4 poszukałem w necie i dowiedziałem się trochę o tym jak będzie funkcjonował takowy w Polsce. Niestety nie znalazłem nic o Xbox One. Czy XO sprowadzony z zagranicy będzie stwarzał jakieś większe problemy? Mianowicie, czy będą chodziły płyty zakupione w polsce itp?

Poszukaj po necie pod kątem blokady regionalnej, wydaje mi się ze owe konsole X1 jak i PS4 nie posiadają jej od tej generacji.

Ale pamiętaj, że musisz sobie do tej ceny dodać 23% VAT'u i możliwe, że jeszcze jakieś opłaty.

Witam wszystkich!Ostatnio dowiedziałem się, że mam niebywałą okazję sprowadzić sobie z USA Xboxa One lub PS4. O PS4 poszukałem w necie i dowiedziałem się trochę o tym jak będzie funkcjonował takowy w Polsce. Niestety nie znalazłem nic o Xbox One. Czy XO sprowadzony z zagranicy będzie stwarzał jakieś większe problemy? Mianowicie, czy będą chodziły płyty zakupione w polsce itp?

Wygodniej i bezpieczniej, będzie kupić konsolę na naszym rynku. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie gry oraz aplikacje będą działały poprawnie, a także gwarancja wystawiona przez autoryzowane sklepy, w razie jakichkolwiek problemów, będzie Cię obejmowała. Zerknij na ofertę jednego z 2 zestawów jakie mamy do zaoferowania np. na stronie sklepu Media Markt (http://bit.ly/1r1pMCl). A co do kupowania gier zza granicy, należy mieć na uwadze, że w niektórych krajach konsole i gry korzystają z innego kodowania – przykładowo, w USA jest to system NTSC, w Europie PAL i gry mogą nie być kompatybilne. Wybór oczywiście należy do Ciebie :) Pozdrawiamy!

Witam wszystkich!

Ostatnio dowiedziałem się, że mam niebywałą okazję sprowadzić sobie z USA Xboxa One lub PS4. O PS4 poszukałem w necie i dowiedziałem się trochę o tym jak będzie funkcjonował takowy w Polsce. Niestety nie znalazłem nic o Xbox One. Czy XO sprowadzony z zagranicy będzie stwarzał jakieś większe problemy? Mianowicie, czy będą chodziły płyty zakupione w polsce itp?