Niemoc z logowaniem

Witam , mam taki problem dawno nie gralem w gw2 . Chcialbym teraz wrococ ale wydaje mi sie ze nie mam do czego

1. Nie moge zresetowac hasla z niewiadomych mi powodow

2. jak juz dojde do stonki gdzie wpisuje sie key kod to wyswietla mi informacje

  • Specific Issue: cannot be blank
  • Guild Wars 2 Serial Code: is invalid
  • Z tego co wiem gra przypisane jest do maila. a ja nawet hasla nie moge odzyskac ...
  • Niby mam serial , email na ktory zarejsrtowana gra , znalazlem nick (z czterema cyferkami) i przypomnialem sobie nawet nick z gry
  • Jest w stanie ktos cokolwiek doradzic ?

Dodam ze bardzo dlugo sie nie logowalem ...

Jeśli serial code is invalid to chyba po ptakach. Z tego co wiem to jest podstawa przy odzyskiwaniu konta.

Napisz do supportu, wyślij im zdjęcie serial code'u i inne informacje o koncie (login, email itp.) może pomogą.

3 dni temu mialem podobny problem. Posiadalem tylko CD key, reszte zapomnialem.

Jestem pod wrazeniem profesjonalizmu supportu arenanet.

Od wczoraj gram. Robisz nowe konto, korzystasz z formularza - podajesz cd key i wszystkie informacje jakie pamietasz. Oni sie zajma reszta. Polecam kontakt bo support pierwsza klasa

An error has occurred. Please contact Support.

i tak mam caly czas :(

Moze ja pisze w jakis zlym teamcie , moze jestem troszeczke glupi :) , podsjcie mi link na ktory Wy pisaliscie do supportu

z gory dziekuje i przepraszam za moja prostote myslenia

jakby co to pisze tam support.guildwars2.com.

https://help.guildwars2.com/anonymous_requests/new

wyswietla mi sie komunikat

  • Guild Wars 2 Serial Code: is invalid

Wchodzisz tu: https://help.guildwars2.com/home.

Na górze po prawej klikasz w submit a request.

Kategorię ticketu ustaw na account issue. W specific issue wybierz Compromised/Hacked Account.

Opisz dobrze problem.

Serial code niby nie musisz podawać, ale podejrzewam, że to jest u nich podstawa pokazania, że jesteś właścicielem konta. Jeśli nim jesteś to na pewno masz gdzieś go na karteczce, albo coś.

Jeśli dalej będzie problem z serial code to po prostu go nie wpisuj. Najwyżej w opisie napisz, że możesz wysłać screena kodu.

Ogólnie i tak strasznie śmierdzi mi sprawa z niby złym key'em. One nie mają prawa wygasnąć itp. Przepisujesz klucz z myślnikami?

ja miałem ten error kilka dni temu, i okazalo sie ze najpierw pomylilem jedna literke w cdkeyu, a pozniej zamiast gmail, wpisalem gmal :D

tak przepisuje z myslnikami , zobacze czy mi sie uda ... z gory dziekuje za pomoc :)

niby zresetowali haslo , dziekuje Wam za pomoc :)

CO bylo nie tak z tym CDkeyem? ZLe wpisywales??

nie , cdkey byl ok , chyba sami do konca nie wiedzieli co jest zle. Wszystko bylo legalne wiec musieli mi zwrocic moje konto :) ja po prostu sie bardzo dlugo nie logowalem . dzieki raz jeszcze za pomoc :)

Witam Panowie ja mam inny problem musze podać 4cyfrowy kod weryfikacyjny i z tego co doczytałem to niby powino mi sie wyświetlić na ekranie kod kreskowy który powinienem zeskanować i wpisac kod 4 cyfrowy problem w tym ze nie pojawia sie kod kreskowy

Witam , mam taki problem dawno nie gralem w gw2 . Chcialbym teraz wrococ ale wydaje mi sie ze nie mam do czego

1. Nie moge zresetowac hasla z niewiadomych mi powodow

2. jak juz dojde do stonki gdzie wpisuje sie key kod to wyswietla mi informacje

  • Specific Issue: cannot be blank
  • Guild Wars 2 Serial Code: is invalid
  • Z tego co wiem gra przypisane jest do maila. a ja nawet hasla nie moge odzyskac ...
  • Niby mam serial , email na ktory zarejsrtowana gra , znalazlem nick (z czterema cyferkami) i przypomnialem sobie nawet nick z gry
  • Jest w stanie ktos cokolwiek doradzic ?

Dodam ze bardzo dlugo sie nie logowalem ...