Archeage Archer pomoc

Witam. Mam problem z wyborem "klasy" - nie wiem która klasa byłaby dobra dla początkującego, nigdy nie grałem w Archeage i mam zamiar spróbować. Patrząc na tabelę klas jestem zainteresowany Astral Rangerem. Mógłby mi ktoś go opisać ? Nie mogę zaleźć gameplay'i na youtube. Może polecacie innego rangera ? Chętnie "usłyszę" wasze opinie.

Nie widziałem Astral Rangera w akcji, więc trudno mi oceniać, osobiście nie łączyłbym occultismu z archery. Z klas na podstawie archery wymiatają takie klasy jak Primeval (Archery, Auramancy, Shadowplay). Połączenie te daje tobie masę ucieczek z CC, odskoków i dmg. Kolejną propozycją jest Stone Arrow (Archery, Defense, Shadowplay). Tutaj zamiast Auramancy masz Defense, czyli w skrócie masz mniej ucieczek z CC i odskoków, lecz większą obronę i jest dość mocny przeciwko wyżej wspomnianemu Primevalowi, którym gra ponad 50% serwera, na którym ja gram.

To były moje propozycje, ale myślę że z Archery mogą współgrać (oprócz Auramancy, Shadowplay i Defense, które wg. mnie dają wszystko co Archerowi potrzebne i w tych kombinacjach bym tobie radził operować), skillsety takie jak Witchcraft(daje ci CC) oraz Songcraft(Buffy i ucieczka z CC).

Dzięki Creepa za podpowiedź. Skuszę się chyba na Stone Arrow'a. Mile widziane podpowiedzi od innych użytkowników.

@edit

Jakby mógł ktoś jeszcze zapodać jakiś dobry build. Nie wiem dokładnie czym się kierować a na arche-base nie ma ocen.

http://arche-base.com/builds/16387-Artemisz_Build#6.8.3/8gjjUTEH7mg

Wynalazłem takie cuś, ale nie wiem czy będzie gitara :).

Może ktoś jeszcze się wypowie w temacie ? : ).

Każdy build jest dobry, wszystko zależy od tego jak bardzo potrafisz go wykorzystać. Bo jak pickniesz randomowe drzewka i bezmyślnie dodasz byle jakie skille to to się nie sprawdzi. Analizuj, które skille się uzupełniają, które Ci pomogą ofensywnie, a które defensywnie. Ze swojej strony polecam Stone Arrowa, bo jest to archer bardzo dobry przeciwko klasowym melee i primevalom, których jest bardzo dużo.

Witam. Mam problem z wyborem "klasy" - nie wiem która klasa byłaby dobra dla początkującego, nigdy nie grałem w Archeage i mam zamiar spróbować. Patrząc na tabelę klas jestem zainteresowany Astral Rangerem. Mógłby mi ktoś go opisać ? Nie mogę zaleźć gameplay'i na youtube. Może polecacie innego rangera ? Chętnie "usłyszę" wasze opinie.