Nowy Telefon

Witam mam pytanie odnośnie wyboru nowego telefonu chodzi mi głównie o internet i jakieś ciekawe gierki do wyboru mam:

-Samsung galaxy ace 4 LTE

-Sony xperia e1

-Lg f70 LTE

-Samsun galxy core plus

-Sony xperia M2 LTE

-Samsung Galaxy Trend Plus

-HTC desire 310

-Lg l70

-Nokia lumia 630

Chciałem dodać ze te telefony są oferowane bo przedłużam umowę (Dokładnie moja mama ja biorę telefon) w ofercie 60zł bez grosza

Jednak istnieje możliwość że moja Mama zdecyduje się na abonament 70zł i będę miał do wyboru:

-Sony xperia e1

-Sony xperia M2 LTE

-Lg l70

-Samsung galxy core plus

-Samsung galaxy ace 4 LTE

-Lg f70 LTE

-Samsung Galaxy Trend Plus

-Lg L fino

Posiadam jeszcze jedno pytanie czy jest różnica między przedłużaniem umowy przez internet a w komisie? Bo nie rozumiem jednego punktu w przedłużaniu przez internet a mianowicie: http://scr.hu/12hn/oxtgh http://scr.hu/12hn/y0krh to ile w końcu będę miał od płacenia miesięcznie?

Dodatkowo prosiłbym was o opisanie mniej więcej telefony który polecicie dlaczego jest najlepszy.

Z góry dziękuje za pomoc.

Ostatnio sam kupiłem Nokie Lumię 630 i jestem z jej niezmiernie zadowolony, szybka i ładna. Tylko bateria mogłabybyć trochę lepsza, ale da się przeżyć, do interna facebooka czy posłuchanie muzyki bardzo fajna. WIndows Phone 8.1 ale ja po 2 dniach się przyzwyczaiłem. Takie gry jak Hungry Shurk Evolution działają płynnię, ale czasami przytnie więc jest okej :D

Od siebie też polecam Lumię, oby miała przynajmniej Windowsa 8.

Szczerze odradzam jakiegokolwiek Androida - coraz więcej znajomych na niego narzeka z powodu wszelakich ścinek i innych dziwnych problemów, których nie uświadczyłem od ponad 4 miesięcy posiadając Lumię.

A znajomy mojego znajomego powiedział, że jego znajomy.... plz:/

Najlepiej jest przetestować samemu dany OS, a nie sugerować się opiniami znajomych, znajomych mojego kumpla znajomych. Ja oczywiście polecam Androida, np. ze względu na olbrzymią ilość apek dla niego. Jeśli ma się porządek w fonie, to system będzie stabilny.

A znajomy mojego znajomego powiedział, że jego znajomy.... plz:/

Plz. Każdy z tych telefonów miałem w ręku, bawiłem się nimi i widziałem jak chodzą podług mojego, więc żadnego "znajomy mojego znajomego", poza tym sam miałem parę telefonów z androidem, więc mam porównanie.

"Olbrzymią ilość apek do niego" i tutaj powiem Twoje "plz". Jakich apek? 500 tys. apek, których nigdy nawet nie dotkniesz, z których przynajmniej połowa jest zawirusowana? Windows też ma dużo apek i jakoś to nie jest mój główny argument żeby go kupić, w przeciwieństwie do wszystkich hełpiących się androidem, bo nie tym powinno się kierować przy wyborze telefonu, duża ilość jest już wszędzie, więc argument to dla mnie żaden.

Ehh, co do Androida. Wiadomo, jak tel ma 512 RAMu to trudno, żeby nie ścinał :P 1GB to minimum, zawsze masz to 300-500mb wolnego i nie ma bata, żeby się wieszał. Jak się ma andka z mniej niż 1GB to instalujemy Task Killera i problem z głowy.

Ja osobiście z twojej listy posiadam Trend Plus i jak najbardziej mogę go polecić. ;]

ja polecam lg l70, jak nie chcesz androida to lumia. Z tej calej listy moze tez byc sony xperia m2 jak nie bedziesz miec duzej doplaty (mysle, ze max 200zl doplaty zeby sie oplacala) - nie najlepszy aparat na 4.3 (ale to jest telefon), na 4.4 nie wiem, nie najlepszy ekran w sloncu (lepszy od m2 jest lg g2 mini, ta sama polka cenowa). Ale z tych telefonow xperia m2 bedzie najmocniejsza, najwiekszy ekran i ogolnie najlepsza z twojej listy.

Co twojego zdjecia to jednorazowa oplata za telefon 79 zl, a pozniej abonament miesieczny 69,99 przez caly okres umowy.

Co do samsungow to nie polecam, ociezala nakladka i przez to wolne, czesto laguja. Ciezko o aktualizaje do nowszych wersji, chyba ze czujesz sie na silach w grzebaniu i wgrasz sobie jakis nieoficjalny rom. Juz nie pamietam ktory z tych samsungow z twojej listy jest strasznym crapem

Moja lista na co mozna zwrocic uwage na chwile obecna (niska i srednia polka bez chinczykow i pseudo polskich wynalazkow)

1. niska polka to lg l70/lumia 635,

2. srednia polka lg g2 mini/xperia m2/huawei ascend g6 / phablet xperia t3/desire 816 / jak sie pojawi to lumia 730/735 - podejrzewam duzy podatek od nowosci jak bedzie dostepna u operatorow.

dodatkowo samsung galaxy s3 LTE (tylko i wylacznie), motorola moto g i moto x (o ile moto x juz jest dostepna)

Dziękuje wszystkim za pomoc. Zwłaszcza tobie tokacz sam myślałem nad tą xperia.

Witam mam pytanie odnośnie wyboru nowego telefonu chodzi mi głównie o internet i jakieś ciekawe gierki do wyboru mam:

-Samsung galaxy ace 4 LTE

-Sony xperia e1

-Lg f70 LTE

-Samsun galxy core plus

-Sony xperia M2 LTE

-Samsung Galaxy Trend Plus

-HTC desire 310

-Lg l70

-Nokia lumia 630

Chciałem dodać ze te telefony są oferowane bo przedłużam umowę (Dokładnie moja mama ja biorę telefon) w ofercie 60zł bez grosza

Jednak istnieje możliwość że moja Mama zdecyduje się na abonament 70zł i będę miał do wyboru:

-Sony xperia e1

-Sony xperia M2 LTE

-Lg l70

-Samsung galxy core plus

-Samsung galaxy ace 4 LTE

-Lg f70 LTE

-Samsung Galaxy Trend Plus

-Lg L fino

Posiadam jeszcze jedno pytanie czy jest różnica między przedłużaniem umowy przez internet a w komisie? Bo nie rozumiem jednego punktu w przedłużaniu przez internet a mianowicie: http://scr.hu/12hn/oxtgh http://scr.hu/12hn/y0krh to ile w końcu będę miał od płacenia miesięcznie?

Dodatkowo prosiłbym was o opisanie mniej więcej telefony który polecicie dlaczego jest najlepszy.

Z góry dziękuje za pomoc.