Kolejki

To że są kolejki na wszystkich serverach chyba każdy wie. Sęk w tym, że u mnie kolejka w pewnym momencie się zacina. Włączam grę, wybieram server i wyskakuje ze mam 1500 miejsce w kolejce. Kolejka rusza do 1200 i zacina sie. Przez 1,5h nie ruszy nawet o jedno miejsce. Ktoś może wie co może być przyczyną tego zacinania ?

Łączenie z serwerami działa, więc możemy wykluczyć firewalla i jego blokowanie.

Jaki system ? Internet ?

Jeśli chodzi o system to próbowałem już na PC (Windows 7) oraz na laptopie (win 8.1). Internet LTE z Cyfrowego Polsatu (jedyny sensowny internet w mojej okolicy) . W innych grach nigdy takiego problemu nie miałem. A zdarzało mi się już czekać w kolejkach.

To że są kolejki na wszystkich serverach chyba każdy wie. Sęk w tym, że u mnie kolejka w pewnym momencie się zacina. Włączam grę, wybieram server i wyskakuje ze mam 1500 miejsce w kolejce. Kolejka rusza do 1200 i zacina sie. Przez 1,5h nie ruszy nawet o jedno miejsce. Ktoś może wie co może być przyczyną tego zacinania ?

odświeżanie ci padło reinstal gry najlepiej jak to nic nie da polecam reinstal systemu może za dużo tam siedzi robaczków i śmieci na pamięci potrzebnej do odświerzania gry nonstop

Przewiduję tutaj podobny scenariusz do Silkroad. Czyli nie dość, że zapełnione serwery, to jeszcze pewnie większość to nie będą gracze, a właśnie boty.

A ludzie będą wydawać hajs na vipy/patrony - jak zwał tak zwał, by logować szybciej ^^'

Zresztą w internetach już aż huczy, że w grze jest bot na bocie -.-

Podobno twórcy nie chcą nawet tego naprawiać biggrin.png Nie zdziwiłbym się gdyby przypadkiem to nie oni po cichu sprzedawali te boty.

Albo specjalnie zapełniali serw, by u naiwnych ludzi stworzyć przekonanie, że jest pełno graczy (tak jak w Silku wink.png ) a ci będą kupować vipy by się w ogóle logować.

Co do problemu to najpierw spróbuj reinstall gry i napisz wtedy czy pomogło. Poleca też wyczyścić swój system itp

Spodobała mi się nawet gierka ale co ja mam odpalać grę o 6 rano żeby się zalogować? Na obecną chwilę mam kolejkę ok. 4,5k osób ... w tygodniu o godz.15 koło 2 może czasami 3 .. Nie wybulę im przecież na Patrona grając łącznie 2 godzinki w gre ..

Nie. Ale jak masz zwyczajnego neta a nie 1 mb/s to polecam grac na amerykanskich serwerach, duzo mniejsze kolejki a ping az tak nie przeszkadza ;). Z tego co wiem to pare serwerow dodali. 1/2 chyba sa na low (odradzam te) oraz jeden na high byl (pare h temu przynajmniej). Czemu odradzam te na low? Dosc malo graczy po za ferret (kotami). Tych jest tyle ze ciezko sie przepchac ;D. Wiec sam gram tym na high, nazwy nie podam bo nie pamietam, cieszylem sie ze wgle dostalem sie bez kolejki do gry :D

To że są kolejki na wszystkich serverach chyba każdy wie. Sęk w tym, że u mnie kolejka w pewnym momencie się zacina. Włączam grę, wybieram server i wyskakuje ze mam 1500 miejsce w kolejce. Kolejka rusza do 1200 i zacina sie. Przez 1,5h nie ruszy nawet o jedno miejsce. Ktoś może wie co może być przyczyną tego zacinania ?