4story czy warto zagrać?

Czy warto zagrać teraz w 4story?...czy gra w to wiele osób i czy są tam jakieś aktualizacje?

Nie warto - Mało nowych ludzi , same wyjadacze którzy mają kozackie EQ , gra ma już dobre paręnaście lat więc lepiej zobaczyć i zagrać w coś świeżego

Mówiąc krótko... daj sobie spokój

Jak kolega wyżej, ponadto jak ja grałem te kilka lat temu jak to wyszło to wydałem 40zł w item shopie i byłem nie do pokonania, kusza+16 na luczniku i kazdy na strzala byl... autentycznie.. P2W nie z tej ziemi (chyba ze sie cos zmienilo ale watpie)

Aktualizacje wciąż wychodzą

Grałem parę lat temu wtedy to było coś, teraz to gorzej niż P2W, wszyscy biegają z maksymalnie ulepszonym eq, ze wszystkimi odblokowanymi umiejętnościami i nie ma nikogo nowego, sami starzy wyjadacze. Ta gra była świetna, ale kilka lat temu, dziś to aż szkoda gadać. Oczywiście możesz zagrać nie waży za dużo, a może mimo wszystko Ci podejdzie, jeśli nie przeszkadza Ci interfejs na pół ekranu, autotracker, strzałki na pół ekranu wskazujące gdzie jak i po co iść to może Ci podejdzie, wiadomo wszystko da się zmienić w opcjach, ale to i tak odpycha.

Możesz zagrać, ale bez wydania kasy bedziesz niczym.

Gra była fajna.. ale została zniszczona. Wydajesz = Jesteś kimś.. Nie wydajesz = jesteś zerem. Tam gra polega tylko i wyłącznie na wydawaniu kasy..

Kilka lat wstecz jeszcze był sens, teraz nie ma przyszłości dla nowych graczy tam.

Kiedyś fakt, było lepiej, lecz teraz można się kłócić czy grę popsuli czy naprawili. Na pewno dodali nową zawartość która (tutaj też można się kłócić) ułatwia/uprzyjemnia grę. Expi się przyjemniej niż kiedyś, gildie są stare, starzy gracze grają (przynajmniej na Mortal - Valorian). To że gra jest P2W to można stwierdzić bez pobierania gry. Wystarczy natknąć się na napis "Gameforge" - i nic więcej nie trzeba dodawać. Teza w której mówią że bez wydawania kasy jesteś nikim jest błędna. Jest coś takiego jak "Perła czegośtam" która daję możliwość dobrego zarobku - wystarczy expić. W krótkim czasie przy odrobinie szczęścia można się dorobić naprawdę fajnej sumki która kiedyś była by nie do pomyślenia. W ciągu ok. 2h kumpel wbił 22 lvl i miał koło 40g (właśnie z tej perły). Za zdobyty gold można sobie kupować eq i stopniowo piąć się do góry. Gra jest teraz szybsza i bardziej dynamiczna niż kiedyś. Wierzchowce się nie bugują, można rzucać aoe nie schodząc z wierzchowca (postać schodzi automatycznie po rzuceniu skila), rzeczy z Item Shopu można normalnie legalnie kupić. Dużo się pozmieniało, lecz czy na lepsze? Starzy gracze na pewno będą się trzymać zdania że kiedyś było lepiej, ale teraz po prostu jest inaczej. Dla nowego gracza nie będzie to żaden problem i gra będzie miła i przyjemna. Pod uwagę trzeba wziąć to, że to nadal jest gra od Gameforga. Aktualizacje wychodzą jak zwykle czyli raz na pół roku, ale dodają spory kontent w porównaniu do starszych aktualizacji. Mamy areny (coś jak LoL), mamy rankingi, wojny gildii, zamki. Jeżeli ktoś chce się pobawić to nie pożałuje, lecz stary gracz będzie widział że " to już nie jest to samo". P2W oczywiście jest, lecz da się to obejść bez najmniejszego problemu.
Pozdrawia gracz który spędził tam "trochę" czasu. ;]

Nie warto - Mało nowych ludzi , same wyjadacze którzy mają kozackie EQ , gra ma już dobre paręnaście lat więc lepiej zobaczyć i zagrać w coś świeżego

Paręnaście lat? :v

Czy warto zagrać teraz w 4story?...czy gra w to wiele osób i czy są tam jakieś aktualizacje?