Ps4

Siemka! posiada ktoś z was ps4? wstrzelicie się w temat swoim zdaniem na temat konsoli? czy warto? jak warto to co? czemu warto lub nie warto? jak sie spisuje na codzien i jak widzicie ja za lat kilka.

Dzięki z góry i pozdrawiam!

( nie wiedzialem gdzie ten temat ma powstać więc jak by bo to proszę o przeniesienie )

Jest podobny temat, gdzie batalia wrze.

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/65826-ps4-vs-xone/

Witam!

Ja posiadam ps4 od Lutego. Czy warto? Zależy dla kogo, jeżeli zamierzasz kupować gry co drugi dzień jak nie jeden oburzony były kupiec, który się ogłasza na różnorakich forach, to się nie opłaca ze względu na oczywistą moim zdaniem sytuację związaną z nowościami (Odgrzewane kotlety i takie tam). Dla mnie natomiast jako, że gram głównie w BF4 i CoD Ghost jest to udany zakup, ponieważ jestem nastawiony na te 2 gry i nie odczuwam zbytnio tego braku gier. Teraz na półce stoi Destiny oraz AC: Black Flag i Watch Dogs po tańszej cenie i nie narzekam. Okej co tam zostało?.... Jak się spisuje na co dzień? To zależy o co chodzi dokładnie w tym pytaniu, jak dla mnie np. po całym zajętym dniu, pod wieczór konsola jak najbardziej się sprawdza, nawet ze względu na te durnoty z PSN niby taki shit ale potrafią zająć wieczór, jeżeli jesteś takim graczem, który może spróbować wszelkiej maści gier nawet te z PSNa to jak najbardziej okej. Natomiast jeżeli pragniesz grać w nowości co jakiś czas to tutaj nie mam co się rozpisywać, śledź rynek gier i sam ocenisz czy warto. Jak ją widzę za kilka lat? Ze względu między innymi na PSN mam nadzieję, że będzie jak z PS3, będą po prostu niezłe, a przynajmniej starsze pudełkowe wersje (typu Crysis 3 ostatnio na ps3 itd.). Wracając jeszcze na chwilę do gier i tych "kotletów", zapowiedzianych jest trochę kontynuacji serii z ps3 i na pewno będą jeszcze zapowiadane. Dodają również sporo aplikacji, może akurat coś ci przypasi. Ogólnie jeśli chodzi o samą konsolę to nic mi się nie wiesza, nie grzeje, nie ścina ani nic z tych rzeczy, jedynie co to gumki z gałek mi zeszły. Proszę też mnie tutaj z Fan Boyem Sony nie mylić bo akurat grałem na konsoli Microsoftu, Ps4 jest moją pierwszą konsolą z tej stajni od czasów PS1. Tak więc reasumując, jeżeli nie zamierzasz co tydzień kupować nowej gry, jesteś skłonny pograć w mniej zobowiązujące tytuły za darmo (póki co), jak i posiedzieć trochę dłużej przy niektórych tytułach ( tutaj ogólnie chodzi mi o FPSy) to jak dla mnie śmiało można brać. Poczekaj też na opinie innych.

Aktualnie by grać więcej niż 3 godziny dziennie to musze zrezygnować z wielu rzeczy... czas spędzony z kobitą, zaniedbanie otoczenia i firma więc raczej szukam czegoś co nie będzie wymagać siedzenia i siedzenia by coś pograć.

Chciał bym właśnie wrócić do domu, ogarnąć i łupnąć godzinke czy dwie w fajną gre.

Gier nie mam zamiaru kupować co dwa dni :P raczej jestem nastawiony na konkretne gry typu tekken, mk, gta v, wiedzmin 3 i moze jakies tam bzdury by przeczekać.

Mam telewizor 42 cale i fajnie było by go wykorzystać... a juz widze przenoszenie PC by podłączyć go pod telewizor.

I nie wiem czy rozglądać się raczej za 500 gb? czy moze cos wiecej? chcial bym kupic wersje z dodatkowym padem i jakąś gierką, ale oczywiście nie mam pojęcia gdzie tego szukać i czym sie kierować, a co najważniejsze nie ogarniam cenowo jak to wygląda by się opłacało.

Sam kupiłem za 1400 z grą BF4 3 tygodniową na allegro z gwarancją na dwa lata w Realu, więc nie narzekam. Mam zamiar kupić sobie jeszcze infamous Second Son no i GTA V zastanawiam się również nad AC Black Flag lubię strasznie gry z otwartym światem i multi :). Celuj w 500GB będzie mało to sobie wymienisz dysk bez utraty gwarancji :). Pad będziesz musiał kupić odzielnie jak chcesz mieć dwa bo w zestawach dajątylko jeden. Jak chcesz grę podobną do GTA to celuj w zestaw z Watch Dogs. Możesz też zwrócić uwagę z jakiego roku jest konsola, bo po 2014 poprawili Pady i mniej się grzeje. Najnowszy model to teraz CUH-1100A sprzedawany wraz z grą Destinity, również zastanów się nad wersją kolorystyczną, bo są dwie biała i czarna.

Pozdrawiam jak jakieś pytania pisz.

No właśnie szkoda że biała jest tylko z grą destiny bo tej gry nie chcę a zestaw z dwoma opadami i kamerka jest z grą killzone której też nie chcę ;p. Teraz chciał bym taką grę z facetem i dziewczynka w. Świecie zombie ale nazwy nie pamiętam i. To wychodzi jakieś 1700 zł Max i do tego pada kupie i gitara. Zastanawiam się jeszcze nad ac4 ale wstrzymać się chyba aż wyjdzie GTA v i kupię druga grę. Jakieś. Bf polecacie? Postanowiłem że kupię w euro RTV AGD bo mam pod nosem i w razie czego mogę odnieść. A co mysliciebo kamerce? Warto kupić? Stoi ponad 200zł więc nie wiem czy jej użyje,

Woronicza to jak tekst wygląda ale pisze z całkiem małego telefonu ;div tu wszystko jest inne, a samego tekstu nie widze

Chodzi Ci o grę The last of us obowiązkowy tytuł dla posiadacza konsoli :). Kamerki nie kupuj na to nie ma żadnej konkretnej gry i w dodatku 200 zł to już lepiej sobie kup grę i tyle. Również czekam na GTA V, ale myślę że kupię AC Black Flag bo to b. dobra gra i bardzo rozbudowana z otwartym światem :), tak na przeczekanie do premiery GTA V. Zresztą na allegro gry nie są tak drogie ceny takie jak na PC.

Dobra to lece dzisiaj przy okazji do sklepu i jak mi sie cos spodoba to przytargam to do domu :P

No przy takim trybie gry to jak najbardziej. Na 42 calach sam gram i jest zjawiskowo. Jeśli chodzi o TLoU to może i obowiązkowy mi nie podszedł aż tak bardzo :P Ale i tak kupię go ze względu na multi bo jest świetne, jeżeli zamierzasz kupić i lubisz multi jak napisałeś to nie powinieneś się zawieść na tym tytule. A co do 500gb, oczywiście jest to mimum, ponieważ gry ważą po +/- 80gb więc 4-5 gierek i masz full dysk, a do tego dochodzą te z PSN, jak coś ci się spodoba to pobierzesz pewnie, a tu już różnie z wagą. Pada kup osobno. Są zestawy z TLoU i Watch Dogs więc masz do wyboru. No to powodzenia w nowym zakupie :P

Spokojnie można kupić dysk 1-2 tera i samemu założyć bez utraty gwarancji i to jest + ps4

Byłem ale po pierwsze mieli tylko zestawy z destiny i to tylko czarne konsole :P więc bez sensu tym bardziej, ze chyba tej gry nie chce.

AC4 bylo za 170 zl i to wszystko :P bida jakaś, widać musze poczekać i wyszukać czegoś nowego.

białe konsole są chyba limitowane, więc ciężko będzie Ci znaleźć inną w sklepach :)

No tak :D ale jak bym mial brac z ta gra i nie posiadac bialej to bez sensu :P jak w tej samej cenie sa jeszcze dostepne biale.

A konsola z destiny nie jest tą najnowszą ? Słyszałam że ta ma lepsze chłodzenie niż wcześniejsze wersje.

Ps. ja jutro po zajęciach lecę kupić ps4 :P

tylko z destiny jest biala wiec jak ktos chce te gre to warto chyba biala wybrac.

Ciekawe jak widzmin 3 bedzie wygladal na ps4

Co do chłodzenia to PS4, które są z 2014 maja poprawione chłodzenie nie chodzą ja traktory. Mam rewizję 4B i chodzi zaskakująco cicho podczas gry w Bf multi 64 gracze, czasami myślę czy aby na pewno jest włączona :D. Zresztą to zależy od modelu na jaki trafimy równie dobrze mogą śmigać konsole z dnia premiery :).

Siemka! posiada ktoś z was ps4? wstrzelicie się w temat swoim zdaniem na temat konsoli? czy warto? jak warto to co? czemu warto lub nie warto? jak sie spisuje na codzien i jak widzicie ja za lat kilka.

Dzięki z góry i pozdrawiam!

( nie wiedzialem gdzie ten temat ma powstać więc jak by bo to proszę o przeniesienie )