Error 2016

To okropny błąd, przez który strona glyph jak i sam glyph nie chce się załadować/zalogować

na stronie trion worlds problem nie jest rozwiązany, podane są tylko sugestie co może nie działać, jednak dalej nie działa.(tak, próbowałem)

problem pojawia się z dnia na dzień, i blokuje możliwość korzystania z ich strony jak i glyph-steam(nie wiem jak inaczej to nazwać)

o dziwo jak zmieniłem ip poprzez hideman załadowało się bez problemu, więc co, ip zostało zablokowane?

Jest dużo pytań dlaczego to nie działa,już od rana siedzę i głowie się nad tym problemem

a tak nie bardzo na serio to może być teoria spiskowa bo brakło im serwerów więc zaczynają blokować graczy? :D (taki żart)

https://support.trionworlds.com/app/answers/detail/a_id/1576/kw/network%20error

Tak więc wiecie jak rozwiązac ten problem?

@edit

tak bawilem sie z tym 2 dni, jest kilka opcji naprawy,nie wszystkie moga dzialac niektorym osobą

1.wiersz polecen i komenda ipconfig/flushdns

2.wiersz polecen i komendy:ipconfig /release ipconfig /renew

3.dzwonisz do ludzi od twojego neta i prosisz o zmiane ip.

Po dłuższym czasie udało mi sie obejść ten problem

ściągamy cyberghost, wchodzimy w niego i zmieniamy na lokalizacje ip niemcy, po tym wchodzimy na glyph logujemy sie, prosi nas o kod który dostaniemy na poczte, wpisujemy go, wyłączamy cyberghost wciskamy przycisk play/instal i już nic nie stoi nam na przeszkodzie by sobie pograć

Jeszcze jak w grze wyskoczy okienko z info o podwójnym logowaniu, proszę włączyć grę ponownie.

Miałem to samo. Okazało się że mój dostawca internetu ma zbanowane te IP za spam. Wystarczyło zadzwonić i poczekać dzień.

To okropny błąd, przez który strona glyph jak i sam glyph nie chce się załadować/zalogować

na stronie trion worlds problem nie jest rozwiązany, podane są tylko sugestie co może nie działać, jednak dalej nie działa.(tak, próbowałem)

problem pojawia się z dnia na dzień, i blokuje możliwość korzystania z ich strony jak i glyph-steam(nie wiem jak inaczej to nazwać)

o dziwo jak zmieniłem ip poprzez hideman załadowało się bez problemu, więc co, ip zostało zablokowane?

Jest dużo pytań dlaczego to nie działa,już od rana siedzę i głowie się nad tym problemem

a tak nie bardzo na serio to może być teoria spiskowa bo brakło im serwerów więc zaczynają blokować graczy? :D (taki żart)

https://support.trionworlds.com/app/answers/detail/a_id/1576/kw/network%20error

Tak więc wiecie jak rozwiązac ten problem?

@edit

tak bawilem sie z tym 2 dni, jest kilka opcji naprawy,nie wszystkie moga dzialac niektorym osobą

1.wiersz polecen i komenda ipconfig/flushdns

2.wiersz polecen i komendy:ipconfig /release ipconfig /renew

3.dzwonisz do ludzi od twojego neta i prosisz o zmiane ip.