Kupno patrona

Witam. Chodzą słuchy, że można kupić patrona taniej, niż na oficjalnej stronce, czyli 15 euro. Czy to prawda?

nie wiem czy istnieje taka opcja, bo nigdzie nie mogę znaleźć.. jedynie co znalazłem to kombinacja, zamiast kupować suba to kupować coiny.

Za 25€ ma się abonamentu na 2 miechy i zostaje prawie 400 coinów z takiej zabawy. (kupuje się paczkę coinów za 20€ i 5€)

Nie widziałem na żadnej stronie polskiej czy zagranicznej opcji kupienia patrona do gier Trionu - Rift, Defiance czy Archeage - może być to problem z natury ceny, cena w Defiance to 8,99€ a Archeage 14,99€, czyli ogólnego nic nie może się pojawić.

Dziś znajomym kupowałem subki, tym co tam sobie grają.. ale nie widziałem opcji "taniej" ... jest opcja zakupu in-game, jeśli ludzie zaczną sprzedawać itemy zwane "APEX" każdy z nich daje 1250 coinów, czyli 2 takie APEXy na subkę.. problem w tym, że taki APEX kosztuje 10€.. nie wiem czy ludzie będą chętnie sprzedawać to in-game a z tego co się orientuję, to tutaj Patron dużo daje i bez niego trochę ciężko efektywnie grać.

No właśnie też szukałem i bez skutku, ale liczyłem, że na to, że ktoś jakimś cudem wytrzasnął ^^. No cóż, tak czy owak dzięki za pomoc :).

Na melisarze (czy jakoś tak) sprawdzałem na markecie czy są APEX'y i powiem szczerze że nawet tanio chodzą ~42 złota - sztuka

poczekajcie z miesiac i patrona kupicie gora za 30 zl , jedynym problemem jest to , ze apex jes drozszy a samego patrona nie da sie robic trade :X Na obecna chwile jacys kamikaze wystawiaja rzeczy za takie ceny , ze chyba sami nie sa ich swiadomi...typu 1 apex za 50 zl...gdzie patron kosztuje 48 zl.

A co z opcją kupienia Apexa/Patrona/kredytów za dolary zamiast euro ?
Poszła plotka że to możliwe.

Wystarczy w ustawieniach na Glyphie zmienić Country na United States i już mamy transakcje w dolarach.

Jeszcze nie kupowałem patrona, bo czekam tydzień, żeby wyczuć, czy gra dla mnie, ale ludzie kupowali tak FP ponoć przed premierą.

Różnica między EUR, USD na miesięcznym patronie wynosi ok. 14 zł, na korzyć dolara, a im patron na dłużej tym bardziej różnica spada(w przeliczeniu na miesiąc).

Wystarczy w ustawieniach na Glyphie zmienić Country na United States i już mamy transakcje w dolarach. Jeszcze nie kupowałem patrona, bo czekam tydzień, żeby wyczuć, czy gra dla mnie, ale ludzie kupowali tak FP ponoć przed premierą. Różnica między EUR, USD na miesięcznym patronie wynosi ok. 14 zł, na korzyć dolara, a im patron na dłużej tym bardziej różnica spada(w przeliczeniu na miesiąc).

Coś mi to zbyt łatwe się wydaje.

Poza tym, przełączyłem na North America i jak wybieram opcje kupna patrona to nadal mam w euro...

A może ja coś źle patrzę... ;)

A ja mam takie pytanie...kiedy udało mi się wbić na serwer pokazuje mi się info że patron kończy się tam gdzieś za miech,ale jakoś nie mogę magicznie wbijać pierwszy na serwer?To jest może jakiś "mini" patron od tego co jest czy co? Jeszcze powiem ze nic nie kupowałem,a ss nie zrobie bo czekać 3h na wbicie nie bede.

Coś mi to zbyt łatwe się wydaje.Poza tym, przełączyłem na North America i jak wybieram opcje kupna patrona to nadal mam w euro...A może ja coś źle patrzę...

Zmieniasz region na stronie w koncie ...wtedy masz dolary

A ja mam takie pytanie...kiedy udało mi się wbić na serwer pokazuje mi się info że patron kończy się tam gdzieś za miech,ale jakoś nie mogę magicznie wbijać pierwszy na serwer?To jest może jakiś "mini" patron od tego co jest czy co? Jeszcze powiem ze nic nie kupowałem,a ss nie zrobie bo czekać 3h na wbicie nie bede.

Ja w dniu premiery dostałem patrona na 48 godzin... ale na drugi dzień mi zabrali

podobno jest jakiś błąd czy cóś i niektórzy nowi gracze z nowymi kontami dostają patrona za darmo na jakiś tam czas... różnie... jedni na dwa dni... inni na miesiąc... ale podobno zabierają...

piszę podobno... bo w tym chaosie niczego nie można być pewnym ;)

ja na koncie mam ustawione poland a i tak mam ceny w dolarach, nic nie zmieniałem stare konto za czasów rifta

Coś mi to zbyt łatwe się wydaje.Poza tym, przełączyłem na North America i jak wybieram opcje kupna patrona to nadal mam w euro...A może ja coś źle patrzę...

zmieniłeś server a nie konto ;) jak robiłeś konto dałeś ue a możesz wybrać eu lub NA tylko servery do gry ...

PS: Premium nie zmniejszy wam kolejek strata kasy jak na ten czas ... poczekajcie lepiej jak zrobią coś z kolejkami bo 7h czekania to głupota

Odnośnie patrona za Dolary, przy próbie zakupu wywalało mi komunikat że konto PayPal nie jest zarejestrowane w usa i nie można przeprowadzić transakcji. Najbardziej opłaca się kupić coiny, za 15 euro mamy 2925 więc coś tam jeszcze zostanie.

@UP Nie zmniejszy ? Odkąd kupiłem premium wchodzę na serwer BEZ czekania, czy to rano południe czy wieczór - od razu ląduje 2 w kolejce. (premium mam już 4 dzień więc dokładnie przetestowałem)

oczywiście jak ktoś gra na starym serwerku gdzie wszyscy mają premium to nie ma się co dziwić, tak jak pisałem lepiej zaczynać na nowym z cała pewnością krótsze kolejki

oczywiście jak ktoś gra na starym serwerku gdzie wszyscy mają premium to nie ma się co dziwić, tak jak pisałem lepiej zaczynać na nowym z cała pewnością krótsze kolejki

za 2 tyg nie bedzie kolejek na starych a nowe beda puste ...itaki jest pozytek tam grania. Na starych Apexy kosztuja po 40g.

za 2 tyg nie bedzie kolejek na starych a nowe beda puste ...itaki jest pozytek tam grania. Na starych Apexy kosztuja po 40g.

Bardzo mi przykro ale bzdury piszesz... AH jest podzielony na 2 klastry. AH3 i A4 bodajze. W których zmieszane są stare i nowe serwery :)

Witam. Chodzą słuchy, że można kupić patrona taniej, niż na oficjalnej stronce, czyli 15 euro. Czy to prawda?