Omijanie kolejek

to MIT kupując premki nie będziesz wchodził bez niej , Jest to zagranie komercyjne (jak się tyle czeka to znaczy że gra super i ma parcie tysiąca ludzi)

a ściąganie programów opisanych jako omijanie = strata przedmiotów itp z konta :> Nie dajcie się znowu oszukiwać xD

Jak program może wpłynąć na ominięcie kolejki graczy ... brak słów no ale jednak znajdą się i tacy co się łapią na takie chwyty

a co za łe siętak oszukał ? :D hahaha beka xd omijanie kojeki programem haha ja odpalam gre odrazu jak wstaje i gdy koncze obowiazki wtedy nieduzo zostaje xd

A kto napisał że posiadając premkę wbijesz bez kolejki na serwer? Poprostu jesteś uprzywilejowany przed graczami F2P (co pewnie i tak jeszcze nie działa...) ALE NIE WYPRZEDZASZ INNYCH GRACZY Z PATRONEM W KOLEJCE. Jeśli ktoś taki wszedł przed tobą w kolejkę to raczej oczywiste że ty stajesz za nim itp. Te kolejki są tworzone przez patronów a uwierz mi że jest ich ogrom - w czasie Headstartu kolejki były takie same dla patronów jak i teraz, to F2P mają przekichane w kolejkach.

Ponoć jeszcze tego nie naprawili i czy masz pratrona czy też nie stoisz w takiej samej kolejce.. Jednak już widać powoli różnice, kolejki zmniejszyły się już o 1-2k względem ostatnich dni.

SAYY WHAT ? 7patron omija kolejke... nie jestes jak ja 2k w kolejce, a jestes jak moj kolega 10 albo 15

to w takim razie to naprawili bo jeszcze wczoraj mając patrona stałe w takich samych kolejkach jak reszta czy z patronem czy bez

SAYY WHAT ? 7patron omija kolejke... nie jestes jak ja 2k w kolejce, a jestes jak moj kolega 10 albo 15

takie cos maja founderzy , patroni nie maja az tak dobrze :)

jak czegos z tym nie zrobia to obstawiam ze ludzie sie zniecheca czekaniem w kolejkach ... bo poki co na tym ta gra polega ... na kolejkach ... nawet jak sie zalogujesz do gry to dalej jestes "w kolejce" czekajac na questowego mobka czy cos ...

potwierdzam dziś znowu o 19 byłem 5 w kolejce czekałem 10 sekund xD

Jeśli to kogoś interesuje i ufa mi ( ;) ) to...

- Gram od premiery (16.IX.2014)

- nic nie zapłaciłem i czekałem w kolejkach jak inni
- dziś kupiłem "patrona"
- przed chwilą uruchomiłem grę i od razu się zalogowałem

A tak przy okazji - gra jest wymagająca pod kątem grafiki itd...
Aż trzech moich znajomych chciało zagrać, jednak musieli zrezygnować bo mają za słabe komputery :(
Ja sam nie mam mocnego ale na low-detalach jakoś mi działa u Nich nawet na low (kilkuletnie laptopy) zacinało niemiłosiernie

lul od 18 kolejki trwają po kilka-kulkanaście minut, myślałem, że kolejki się zmniejszyły, dziś przylukałem, że gra automatycznie zakupiła sobie patrona OO", bo miałem zapisaną kartę kredytową :< ... dobrze, że miałem ustawiony 30dniowy plan, a nie jakiś większy.... właśnie anulowałem subskrypcję i już nie będzie się automatycznie odnawiała :>

TAK POTWIERDZAM LUDZIE Z PATRONEM WCHODZĄ ZAWSZE PRZED TYMI CO NIE ZAPŁACILI, LUB SĄ W KOLEJCE ZA LUDŹMI Z PATRONEM

EDIT:

OMG POBRAŁO MI PRAWIE 50 ZETA Z KONTA, A WŁASNIE NA PATRONA KUPIŁEM KILKA DNI TEMU KREDYTY !!!!! - teraz to do mnie dostarło :>

lul od 18 kolejki trwają po kilka-kulkanaście minut, myślałem, że kolejki się zmniejszyły, dziś przylukałem, że gra automatycznie zakupiła sobie patrona OO", bo miałem zapisaną kartę kredytową :< ... dobrze, że miałem ustawiony 30dniowy plan, a nie jakiś większy.... właśnie anulowałem subskrypcję i już nie będzie się automatycznie odnawiała :>TAK POTWIERDZAM LUDZIE Z PATRONEM WCHODZĄ ZAWSZE PRZED TYMI CO NIE ZAPŁACILI, LUB SĄ W KOLEJCE ZA LUDŹMI Z PATRONEMEDIT:OMG POBRAŁO MI PRAWIE 50 ZETA Z KONTA, A WŁASNIE NA PATRONA KUPIŁEM KILKA DNI TEMU KREDYTY !!!!! - teraz to do mnie dostarło :>

odpal sobie 2 bedzies zmial na 2 meisiace proste albo spzredaj diamenty

Kurna jak żyć ja sie pytam jak żyć ! Jest godzina 11 a ja mam już 2300 osób w kolejce przed sobą no bez jaj to kiedy ja mam pograć jak wracam o 15 do domu ... Ja z oczywistych powodów odpuszczam sobie ten tytuł , jak kiedyś ogarną te chore kolejki i dadzą pograć to chętnie wrócę...

Masz dość czekania w kolejkach w ArcheAge? Użyj programu Skiper Queuehttp://adf.ly/sDM8r

Program na działa na zasadzie, że tracisz konto i tym samym nie musisz już czekać w kolejkach :-D

to MIT kupując premki nie będziesz wchodził bez niej , Jest to zagranie komercyjne (jak się tyle czeka to znaczy że gra super i ma parcie tysiąca ludzi)

a ściąganie programów opisanych jako omijanie = strata przedmiotów itp z konta :> Nie dajcie się znowu oszukiwać xD