Ciągła utrata połączenia

Hej, czy ktoś wie dlaczego nie ważne na który server chce wejść wyrzuca mnie i wyskakuje alter, że zerwane połączenie czy coś... Wyłączony antywirus , ten firewall, połączenie na kablu, nawet rainstalacja nie pomogła, no po prostu nie wiem co zrobić by gra zadziałała ...

Słaby internet prawdopodobnie. Jaki masz internet?

Mnie tez czasami wywala. Może masz problemy na łączu ? A jak nie hmmm w sumie jak nie to nie wiem.
Sprawdzałaś na forum AA czy w tech dziale nie ma nikt podobnie ?

Najlepiej poszukaj na forum AA, tam jest mnóstwo tematów tego typu.

Jeśli nic nie znajdziesz to spróbuj tego:

Jeżeli współdzielisz internet z kimś to może być przyczyna ciągłego rozłączania. Współdzielenie = wysoki ping a to = Disconnecty z automatu dla kogoś kto ma zbyt wysoki ping. Koło się zamyka. Nie twierdzę że tak jest na pewno, ale istnieje takie prawdopodobieństwo. Tylko pytanie czy współdzielisz internet ( łącze) z kimś innym?

No wałsnie sprawdzałam forum AA i to co napisali zrobiłam a dalej to samo , a sieć mam domową korzystam ja i bracia , ale w nocy nikt a i tak jest to samo :/

Na pewno słabe łącze nie ma znaczenia. Ja mam internet bezprzewodowy od 1Mb/s do 2,5Mb/s i śmiga nawet kiedy moja kochana siostra ciśnie ostro na facebooku.

Jak odpalisz grę naciśnij CTRL+SHIFT+ESC, przejdź do zakładki Procesy, rozciągnij tak żeby było wszystkie widać i wklej tutaj linka, lub wyślij mi na PW jeżeli widzisz tam coś osobistego :) . Możliwe, że masz jakiegoś zgredka. Mam nadzieję, że nie próbowałaś super programików skracające kolejkę? Liczę na szczerą odpowiedź! :D .

BTW. Gringos, jakieś 3 tygodnie temu dziewczyna przyniosła mi do serwisu stacjonarkę w takim stanie i uwaga, POPROSIŁA O WYMIANĘ DYSKU NA TEN, KTÓRY PRZYNIOSŁA ZE SOBĄ XD . Nawet nie pytałem w jakim celu, koniec końców wyjaśniła mi, Polaka nic nie zatrzyma w drodze do osiągnięcia zysku :D .

1791566.jpegTo było robione na początku normalnie AA dociąga mi do 600k+

I nie, nie próbowałam tych programów na omijanie kolejek :D (nawet nie weszłam jeszcze do gry :P)

Damn, dużo tych procesów xD .

Dobra spróbujemy wyłączyć wszystkie zbędne procesy. Jak Ci się nie śpieszy z graniem i masz rano czas to najlepiej to zrobić rano, bo nie będziesz musiała czekać w długiej kolejce.

Wyłącz:

MsMpEng.exe

utilAdvanceMark...

updateAdvanceM...

AdvanceMark.Bro...

netsession_win.exe

usagelog.exe

usagetemp.exe

usagemonitor.exe

TMMonitor.exe

netsession_win.exe

MOM.exe

ACDaemon.exe

CCC.exe

ALi5289.exe

AdvanceMark.Pur...

soundman.exe

ACService.xe

wscntfy.exe

W najgorszym przypadku kiedy zamkniesz potrzebny proces to będziesz musiała uruchomić ponownie komputer. Nic się nie zepsuje. Niektóre procesy, które wymieniłem są znane i nie są groźne, ale też niepotrzebne do grania. Wyłączając je zobacz też czy jakiś się nie odnowił, bądź nie odmawia Ci dostępu. Możesz je pominąć i spróbować, jeżeli to nie zadziała to napisz jakie to były procesy, zobaczymy czy nie są to zgredki.

Masz dużo nawalone w procesach.

Spróbuj zrobić tak:

Włącz Uruchom--> Wpisz msconfig--> OK-->Wejdz w zakładke Uruchamiane--> powyłączaj wszystko co tam masz, zostaw tylko od grafiki, Antywirusa--> zastosuj, ok i restart kompa

Nie. Nie poleca się takich zabiegów osobom, które nie rozpoznają procesów. Nadmierna nadgorliwość może doprowadzić do niepotrzebnego zamieszania, a wtedy zapewne Panie Gringos usuniesz się na bok i zmyjesz z siebie odpowiedzialność za to co poleciłeś :) .

A co tam można zepsuć? to są tylko aplikacje które uruchamiają się przy starcie windowsa(bez żadnych ważnych plików win itp.) Często tak robię i jest ok. Komputer nie jest wtedy zaśmiecony na starcie.

(Sory za tak późna odp, ale musiałam obejrzeć mistrzostwa siatki xD) Zrobiłam jak kazaliście wyłączyłam zbędne procesy poza tymi które ciągle wracały czyli AdvanceMark itp. Ogólnie nic się nie zmieniło wciąż mam ten sam problem :/

Czy nie da się zrobić screena tego komunikatu ?

5Q506uo.png

Hej, czy ktoś wie dlaczego nie ważne na który server chce wejść wyrzuca mnie i wyskakuje alter, że zerwane połączenie czy coś... Wyłączony antywirus , ten firewall, połączenie na kablu, nawet rainstalacja nie pomogła, no po prostu nie wiem co zrobić by gra zadziałała ...