The Force Unleashed III?

Ostatnio zastanawiam sie nad TFU3. Po zaskakujacym choc nie do konca wyjasniającym wszystkie aspekty zakonczeniu dosc slabej dwójki mysle, ze jakby miala powstac czesc 3 to mogla by spowodowac jeszcze wielkie zamieszanie w kanonie. Ja typuje Np:
- Galen(starkiller) moglby zostac mistrzem Luke'a i wraz z Obiwanem szkolili by go na jedi.
- Galen odbudowuje swiątynie jedi i sam zostaje "Mistrzem Zakonu".
- Luke dowiaduje sie, ze Vader jest jego ojcem lecz nie dlugo po tym Wielki egzekutor imperialny zostaje zabity z ręki Galena przez co Luke przechodzi na ciemną strone mocy, Zabija imperatora i przejmuje jego stolek.
- Leia odkrywa w sobie moc i wraz z lukiem zaczyna trening(Leia byla jedi w dodatku do TFU2 pdt. Battle Of Endor).

- Vader uwalnia się z celi na pokladzie statku po czym go niszczy wraz z cala zaloga.
- (I teraz najlepsze). Vader nawraca sie na Jasną strone mocy, Pomaga Galenowi, Obiemu oraz Lukowi w zniszczeniu swojego bylego pana po czym w tajemnicy leci na Naboo gdzie pochowana zostala jego zona. Dzięki swojej ponadprzecietnej mocy przywraca ją do zycia po czym sam umiera.
- Vader wyjawia Galenowi, ze tak naprawde nie jest klonem tylko podczas starcia z imperatorem częsciowo stracił pamięc.

Pozostaje tylko czekac na wiesci o gierce i czy wgl rusza nad nia prace;).

TFU3 o ile postanie to nie za szybko. Lucas Arts zostało skasowane, kiedy Disney wykupił Lucas Films. Star Wars 1313 zostało skasowane (najlepiej zapowiadająca się gra w świecie Star Wars od czasu Jedi Knight/Jedi Academy), plany innych gier też. Nie wiem kto teraz ma prawa do robienia gier Star Wars, ale EA robi Battlefront 3 (obecnie tylko na nowe konsole i patrząc po tym co były przy BF4, i co się dziej z Hardline to raczej nic dobrego z tego nie bedzie). Ogólnie to ja jestem mocno zawiedziony. Jeśli Battlefront okaże się klapą to zapewne na wiele lat pożegnamy się z grami w świecie Star Wars.

Mnie osobiscie BF niepodpasowal. Nic nie wnosci do serii. Jedyne co moze bawic to mozliwosc rozegrania kluczowych bitew. Niestety ale widocznie narazie niezobaczymy Takich perelek jak pierwsze TFU, kolejnej czesci Jedi knight(Singiel Akademii mi niepodpasowal.). Czy Kotor.

Ostatnio zastanawiam sie nad TFU3. Po zaskakujacym choc nie do konca wyjasniającym wszystkie aspekty zakonczeniu dosc slabej dwójki mysle, ze jakby miala powstac czesc 3 to mogla by spowodowac jeszcze wielkie zamieszanie w kanonie. Ja typuje Np:
- Galen(starkiller) moglby zostac mistrzem Luke'a i wraz z Obiwanem szkolili by go na jedi.
- Galen odbudowuje swiątynie jedi i sam zostaje "Mistrzem Zakonu".
- Luke dowiaduje sie, ze Vader jest jego ojcem lecz nie dlugo po tym Wielki egzekutor imperialny zostaje zabity z ręki Galena przez co Luke przechodzi na ciemną strone mocy, Zabija imperatora i przejmuje jego stolek.
- Leia odkrywa w sobie moc i wraz z lukiem zaczyna trening(Leia byla jedi w dodatku do TFU2 pdt. Battle Of Endor).

- Vader uwalnia się z celi na pokladzie statku po czym go niszczy wraz z cala zaloga.
- (I teraz najlepsze). Vader nawraca sie na Jasną strone mocy, Pomaga Galenowi, Obiemu oraz Lukowi w zniszczeniu swojego bylego pana po czym w tajemnicy leci na Naboo gdzie pochowana zostala jego zona. Dzięki swojej ponadprzecietnej mocy przywraca ją do zycia po czym sam umiera.
- Vader wyjawia Galenowi, ze tak naprawde nie jest klonem tylko podczas starcia z imperatorem częsciowo stracił pamięc.

Pozostaje tylko czekac na wiesci o gierce i czy wgl rusza nad nia prace;).