Spellsinger / Daggerspell/ Primeval

Pytanie kieruje do doświadczonych graczy którzy mi odpowiedzą jak sprawa wygląda obecnie.
Która z tych postaci (temat) na obecnym patchu najlepiej sprawdzi się w PVP (głownie areny, ale pewnie troszkę mass PVP też będzie). Wiem że są to postacie wymagające pewnych umiejętności, ale nie lubię łatwych postaci także nie odradzajcie mi ich, a jedynie prosiłbym o odpowiedź na moje pytanie.

Kazda klasa jest dobra, tak jak kazda kombinacja sciezek. Chociaz fakt faktem ze niektorymi sie latwiej gra, niektorymi trudniej ale jak sie ogarnie to sie wymiata ;). Ja bym bral daggerspella, z powodu uniwersalnosci - dmg na odleglosc dzieki magii, mnostwo stunow od witchcrafta oraz dmg wrecz i szczypta survi z shadowa (niewidzialnosc, teleport itd) ;D

Kazda klasa jest dobra, tak jak kazda kombinacja sciezek. Chociaz fakt faktem ze niektorymi sie latwiej gra, niektorymi trudniej ale jak sie ogarnie to sie wymiata . Ja bym bral daggerspella, z powodu uniwersalnosci - dmg na odleglosc dzieki magii, mnostwo stunow od witchcrafta oraz dmg wrecz i szczypta survi z shadowa (niewidzialnosc, teleport itd) ;D

ty chyba sobie jaja robisz ? kazda kombinacjia dobra ? pff

daggerspell wymiata na 1vs1-2-3 , na male pvp chyba najlepsza postac, dmg od sorca i swietne cc z witchcraftu do tego stealth i tele.. Primeval to lucznik, obok daggerspella i reapera jedna z najmocniejszych postaci. Sprawdza sie wszedzie. Spellsinger, nie znam sie w ogole na songach w tej grze;p

Pytanie kieruje do doświadczonych graczy którzy mi odpowiedzą jak sprawa wygląda obecnie.
Która z tych postaci (temat) na obecnym patchu najlepiej sprawdzi się w PVP (głownie areny, ale pewnie troszkę mass PVP też będzie). Wiem że są to postacie wymagające pewnych umiejętności, ale nie lubię łatwych postaci także nie odradzajcie mi ich, a jedynie prosiłbym o odpowiedź na moje pytanie.