Questy poboczne

Hej, questy fabularne to te zielone tak? z znaczkiem ptaszkiem [<>]

a poboczne to kolorowe cyfry tak? (i zolte wykrzykniki)

mam pytanie, bo mam 12 lvl i robilem tylko questy main, pobocznych nie ruszalem,

widze ze teraz na 12lvl nie mam pobocznych questow na mapie jak ide fabułą

o co chodzi?

i czy peta dostaje sie tylko przez poboczne? bo kazdy lata z petem a ja z piechta :P

gram po tej lewej stronie ;)

Pet jest z misji pobocznych.

Główny wątek gry wydaje się być nieukończony i urywa się. Na pewno jest to spowodowane m.in. tym, że mapa gry jest niedokończona.

Robiąc sam główny wątek nie wylewelujesz swojej postaci. Główny wątek daje Ci sam exp, hajs i gilda stary. Nie dostaniesz z niego ekwipunku i żarełka. Musisz robić questy żółte żeby kontynuować progress.

Gilda stary są cenne także pomijanie głównego wątku też jest błędem. Na szczęście oby dwa typy questów się uzupełniają, główny wątek prowadzi Cię poprzez kolejne krainy nakierowując na żółte questy.

Wykonując questy main i weźmiesz kilka pobocznych wgl nie stracisz czasu bo wszystko się dzieje w 1 lokacji gdzie np musisz zabić 8 stworków (poboczna),a main żebyś zebrał tych stworków jakieś kły,rogi w/e

Brakuje ci misji bo nie robisz pobocznych. Rób wszystkie jakie widzisz a nie będziesz mię problemu.

PS: Ciekawe jest twoje MMO ;)

ok a co teraz jesli jestem na 12lvl? zaczac od nowa grac inna postacia czy wrocic sie do pierwszego miasta xD?

bo tu widze ze chyba niemam misji pobocznych teraz

Najlepiej zrób postać od nowa. Te 12 lvl szybko się wbija, godzina w tą czy w tamtą bez różnicy.

gralem lucznikiem jednak bardziej pasowalby mi cos w zwarciu,

dobrze rozumiem ze wybiera sie napoczatku klase (np wojownik) a na tam jakims 6lvl wybiera sie drugą klase? a potem na 10 trzecią?

i co to są te płomienie przy wybieraniu dodatkowych klas?

Te "płomienie" to polecana klasa. Ja tam preferuje Shadowplay. Łącze to z Archery oraz Battlerage. Co daje mi trochę ranged + więcej melee.

btw. Chciałem zagrać sobie teraz w ArcheAge, ale przypomniało mi się że usunąłem. xD

wlasnie tak chcialem zrobic, ale jednak lucznik na pierwszą klase to troche nie tak

wole jednak woja na first, a potem lucznik

to zainstaluj, jak chcesz pobrac to podam Ci sposob na wchodzenie bez kolejki

wlasnie tak chcialem zrobic, ale jednak lucznik na pierwszą klase to troche nie takwole jednak woja na first, a potem lucznik to zainstaluj, jak chcesz pobrac to podam Ci sposob na wchodzenie bez kolejki

Co za sposób znowu? :blink:

Co za sposób znowu?

No wisz rozumisz -pobierasz pewien programik a w nim wpisujesz dane logowania.. la la la :ph34r:

Nie ;) zadne z tych to prosta sprawa, jesli chcesz grac, mozesz grac jak pomyslisz, bez kolejki, a jesli juz sie trafi to 5-10minut ale nvm nie o tym tyemat

A to już wiem. Trzeba kupić Patrona. Że wcześniej na to nie wpadłem :D

nie, nic zwiazane z kasą, premium, jakimis bonusami czy programami

to dlaczego nie powiesz tylko czaisz się jak wąż w krzakach.

uruchamiasz archeage o 4 rano idziesz dospać i rano grasz :D

tak jak mowie, jesli chcesz se pograc, w kliencie zmieniasz na hameryke, a jak wiadomo, tam jest mniej nolifów i wiecej miejsca na serwer;) ja gram na lucianie czy jakos tak;P
zawsze jest "High" ale nie ma kolejki, a jesli juz sie zdarzy to 5-10 min ;)

wiadomo, mniej tam polaków, ale moze to i dobrze ;P

;) taki motyw;P

tak jak mowie, jesli chcesz se pograc, w kliencie zmieniasz na hameryke, a jak wiadomo, tam jest mniej nolifów i wiecej miejsca na serwer;) ja gram na lucianie czy jakos tak;Pzawsze jest "High" ale nie ma kolejki, a jesli juz sie zdarzy to 5-10 min wiadomo, mniej tam polaków, ale moze to i dobrze ;P taki motyw;P

Jest mniej no-lifów ???

Ty wiesz wgl co mówisz ????

Oj sory jesteś chyba za .........

Wiesz o tym że jest inna strefa czasowa ?

zwał jak zwał, chcesz grać, nie czekac w kolejce, wbijasz tam i grasz. nie pisze zeby was namawiac bo mnie to na reke ze jest tam mniej ludzi wiec nie wchodzcie;P