Android do 600/700 zł

Ostatni temat to troche był nie ogarnięty i teraz mam troszke większe pojęcie.
Szukam jakiegos dobrego smartfona 4,5-5' z dual simem *obsługa aero2* , conajmniej 1GB ramu, conajmniej 1.3Ghzx4, z rozdzielczością najlepiej hd. Bateria 2kMhz+,android 1.2, najlepiej 8gb pamieci.

Ogólnie rozglądając sie na innych forach znalazłem calkiem fajny (do 500zł) Vertis Aim. Ale nie było koloru czarnego . Nie chcialbym zebyscie proponowali mi "dożuć 2 stówki i kup se zenfona5" itp.
Jako 1 smartfon nie jestem pewien czy chcialbym kupować chińczyka, chyba ,że jest sprawdzony .
Z góry dzięki za pomoc

Zobacz sobie lenovo A880 , ja kupilem i jestem z niego w 100% zadowolony ;)

Nie patrzac na dualsima. LG L90 i L9II tez sa dobre, ale w sumie porownujac je do vertisaima to sa o 100zl drozsze, a maja prawie to samo.

W zaznaczeniu "prawie", LG to sprawdzona marka na której można polegać mimo iż idealna nie jest. Na temat Overmax naczytałem się jak szukałem tabletu i nie były to przychylne opinie. Jak jest w przypadku telefonów od tej firmy nie wiem jednak nie sądzę aby jakość różniła się od ich tabletów. A więc jest to prawdopodobnie kupno kota w worku jak w przypadku każdej chińszczyzny. Lenovo to też typowa chińszczyzna tylko taka bardziej sprawdzona. Z tych LG co podałeś polecam L9 II, posiadałem go przez krótki okres i zbytnio nie miałem na co narzekać. Choć jak sam zauważyłeś nie obsłuży on Aero. Z LG mogę jeszcze doradzić poczytać o L Fino, najnowsza budżetowa wersja G3. Nie posiada także Aero ale w granicach tej ceny wydaję się rozsądnym telefonem choć jest zbyt nowy abym mógł powiedzieć jakieś konkrety. Kończą chciałbym tylko ostrzec abyś uważał na Chińczyki gdyż już nie jeden "przejechał" się na takim niepewnym zakupie.

ja za zenfona 5 2/16(tj. najwyzsza opcja) razem z pleckami i szklem hartowanym dalem 670zl, wiec jak najbardziej sie miesci w przedziale cenowym(ale kupowany w chinach)

Zakupu z chin nie ma się co bać - ich telefonów też o ile ktoś jest na tyle mądry, że kupuje już sprawdzony przez kogoś sprzęt, a nie nie złom firmy krzak z garażu, lepiej kupować coś markowego (np. asus, xiaomi, Jiayu itp.) Np. Xiaomi, które jest gigantem w branzy telefonow jest na tyle uznawany, że inni chińscy producenci produkują klony ich sprzętu (Elephone teraz ma klona Xiaomi Mi4)

Ja dzis sobie zamowiłem Coolpada F1 + etui z aliexpress.com Całość kosztowała mnie 583zł.

Telefon cieszy się bardzo dobrymi opiniami, obsługuje nasze częstotliwości 3g do tego 2 gb ramu i 8 rdzeni. Za te pieniądze chyba najlepszy telefon z możliwych.

@PS

Chiny mają dużo lepsze telefony niż te drogie syfy samsung,sony w których płacisz za markę. Niestety tak to wygląda wystarczy spojrzeć nawet na serie mini, tylko chcą wyciągnąć kase odgrzanym kotletem.

Ciezkie zycie ;/. Opinie ludzi sa bardzo podzielone a ja niewiem co mam zrobic.

Chiny mają dużo lepsze telefony niż te drogie syfy samsung,sony w których płacisz za markę. Niestety tak to wygląda wystarczy spojrzeć nawet na serie mini, tylko chcą wyciągnąć kase odgrzanym kotletem.

Wy ludzie to chyba macie za długi dostęp do internetu wymyślając takie bzdurne teorie. Idąc tym tokiem myślenia.

  • Duże firmy produkują syf, bo mają wyrobioną markę.
  • Małe też, bo ich nie stać robić nic dobrego.

Co więc należy brać? Marka nie wzięła się znikąd a cała planeta nie jest głupsza niż ty, pozwalając aby taka marka się rozrosła. Wsadź sobie swój narcyzm tam gdzie światło nie dociera.

Polecam wziąć to, co w razie zepsucia się(co akurat tajemnicą nie jest, że przedmioty się psują) będzie taniej i łatwiej o nowe części/telefon. W tym przypadku LG. Akurat sam nie korzystałem z żadnego, ale moja matka. Ona na to nie zwróci uwagi, ale jedyną rzucjącą się w oczy wadą jest ekran wykonany dość słabej jakości. No ale, cięcia kosztów. Ostrożnie z telefonem, najlepiej dokup sobie etui za dwie dyszki i ciesz się telefonem. Zamierzasz robić z nim jakieś szalone rzeczy, że się tak przejmujesz, który lepszy?

Ostatni temat to troche był nie ogarnięty i teraz mam troszke większe pojęcie.
Szukam jakiegos dobrego smartfona 4,5-5' z dual simem *obsługa aero2* , conajmniej 1GB ramu, conajmniej 1.3Ghzx4, z rozdzielczością najlepiej hd. Bateria 2kMhz+,android 1.2, najlepiej 8gb pamieci.

Ogólnie rozglądając sie na innych forach znalazłem calkiem fajny (do 500zł) Vertis Aim. Ale nie było koloru czarnego . Nie chcialbym zebyscie proponowali mi "dożuć 2 stówki i kup se zenfona5" itp.
Jako 1 smartfon nie jestem pewien czy chcialbym kupować chińczyka, chyba ,że jest sprawdzony .
Z góry dzięki za pomoc