Serwer Orchidna

Cześć chciałem się spytać czy ktoś gra na tym serwerze ? Jeżeli tak to czy ktoś był by chętny pograć razem lub może jest ktoś w gildii i by dodał mnie albo chciałbym znaleść jakiegoś mentora który wytłumaczył by coś gdybym nie wiedział :) ?

Hej ja pogrywam własnie na tym serwerze, ale póki co gram raczej rano z tego względu że łatwiej jest wejść na serwery. Mam 11 poziom.

Hej ja pogrywam własnie na tym serwerze, ale póki co gram raczej rano z tego względu że łatwiej jest wejść na serwery. Mam 11 poziom.

pw.

Zapraszam na steelandmagic.pl, właśnie na tym serwerze powstała nasza sekcja AA. Więcej info na stronie lub naszym ts'ie dostaniecie.

Są 2-3 Polskie Gildie, Dość często piszą na czacie, Wystarczy poczekać :D

w gildii już jestem :D Czy wie ktoś jaki build będzie dobry dla shadowplaya ? Wziąłem do tego battlerage i nie wiem jakie 3 wziąć bo chodzi mi o rogala w zwarciu nie dystans. Zastanawiam się nad songcraft ?

Cześć chciałem się spytać czy ktoś gra na tym serwerze ? Jeżeli tak to czy ktoś był by chętny pograć razem lub może jest ktoś w gildii i by dodał mnie albo chciałbym znaleść jakiegoś mentora który wytłumaczył by coś gdybym nie wiedział :) ?