Firefall, Hazard Ops, APB, Inne -> Szukam!

Witam. Jak w temacie, szukam kogośdo wyżej wspomnianych gier. Oczywiście jestem też otwarty na propozycje MMORPG lub innych sieciówek, gdyż chciałbym zacząć z czymś nowym lub wrócić na stare śmieci. Poniżej lista tytułów w które chciałbym z kimś zagrać:

Firefall (od zera)
Hazard Ops (od zera)
APB (mam 79rank, ale długo nie grałem, więc w sumie mogę grać od zera)
Dekaron (grałem kiedyś, ale muszę zagrać od nowa)
PoE (też grałem, chętnie wrócę.)
Cabal (od zera)

Oczywiście jestem otwarty na inne sugestie, chętnie po prostu w coś pogram. Z czasem u mnie bywa różnie (praca...) jednak dogadamy się w tej kwestii ^^

Zależy mi tylko na tym aby nie oferowany mi gier pay2win / pay2play.

Pozdrawiam!

Co do APB to się zgadaliśmy Roycewicz.

Hazard Ops-Mogę zagrać ale w 2 osoby co-op jest nudno.

Firefall-Zgadam kilku znajomych i można zagrać.

Cabal-Ja nie gram od dawna(od czasu BS3) ale mogę porozmawiać ze "znajomym".

Jest dużo gier,które można zaproponować z ligii bez p2w/p2p.

Zgłaszam się do PoE. Samemu jest okrutnie źle, a bym pograł. Jakby co, osiemnaście lat i sprawny mikrofon.

APB dobra gierka na grupe, mógłbym pobrać w sumie, zobaczyć jak bedzie jak coś ;)

@Frozencode

W takim razie, pobieraj, dodaj mnie na steam (royc3wicz94) i się dogadamy.

W cabala gram od 2008 z przerwami i jak ogarnełem dobry sprzęt to pograłem samemu, mam obecnie 92 level i się nie chce samemu więc mogę od nowa z chęcią pograć, zawszę pomogę itp. W dekarona ostatnio też próbowałem, na privach nikogo nie ma, a na globalu nie widzi mi się gra, więc na globalu odpadam. PoE też ostatnio grałem również samemu się nie chciało, dobiłem chyba 10 level, akurat wczoraj wywaliłem to. Hazarada też miałem i się spodobał ale uświadczyłem czegoś takiego jak by jedna czy 2 bronie były normalnie w grze do zdobycia a inne za real hajs, nie wiem może tak mi się wydawało.

Więc z tego wszystkiego w 100% mogę w Cabala pograć i Hazarda, Dekaron ale tylko na privie i PoE.. hmm Chyba raczej nie. Więc jak coś to pw.

@FrozencodeW takim razie, pobieraj, dodaj mnie na steam (royc3wicz94) i się dogadamy.

Wproszę się i również pobiorę. Co mi tam. A i daj linka do Steama, bo ten nick nie istnieje.

ja moge zagrać w APB , FireFall,Hazard Ops

http://steamcommunity.com/id/18858585858

Jutro o 15 będe już dostępny (teraz mam zmiany na popołudnie) więc będę w stanie Was ogarnąc. Wszyscy zainteresowani proszę o kontakt steam:

http://steamcommunity.com/id/royc3wicz/

Mój steam. Dodać, kto chce grać w APB.

@edit

Jesli po wpisaniu "royc3wicz94" nie znajdziecie takiej nazwy na steamie, szukać po nicku "Kanade"

Invite wysłany, najlepiej jakbyś założył jakąś grupę APB na steamie dla tego grona.

Dzisiaj po pracy założę grupę.

Witam. Jak w temacie, szukam kogośdo wyżej wspomnianych gier. Oczywiście jestem też otwarty na propozycje MMORPG lub innych sieciówek, gdyż chciałbym zacząć z czymś nowym lub wrócić na stare śmieci. Poniżej lista tytułów w które chciałbym z kimś zagrać:

Firefall (od zera)
Hazard Ops (od zera)
APB (mam 79rank, ale długo nie grałem, więc w sumie mogę grać od zera)
Dekaron (grałem kiedyś, ale muszę zagrać od nowa)
PoE (też grałem, chętnie wrócę.)
Cabal (od zera)

Oczywiście jestem otwarty na inne sugestie, chętnie po prostu w coś pogram. Z czasem u mnie bywa różnie (praca...) jednak dogadamy się w tej kwestii ^^

Zależy mi tylko na tym aby nie oferowany mi gier pay2win / pay2play.

Pozdrawiam!