Ekipa Minecraft PREMIUM ONLY

Siemanko, poszukuję grupkę ''dojrzałych'' graczy mc, z wykupionym premium. Chciałbym zagrać na serwerze WoK Towny (budowanie w spokoju) lub serwer z frakcjami, zależy jaką popularność będzie miał ten temat. Planuję zorganizować ts3, przy ewentualnym założeniu stałej gildii na inne serwery. Moim marzeniem jest zrzeszenie jak największej ilości graczy w 1 miejscu, i do tego będę dążył w najbliższym wolnym czasie. Chętnych do gry proszę o napisanie kilku słów o sobie (mały wstęp, rozmawiać będziemy na ts3 ;) )

TS3 podawać będę na PW.

:Przykładowy post:

Cześć, mam na imię Bartosz. Mam 19 lat, pochodzę z Krakowa. Uczę się elektroniki, moją pasją jest koszykówka, pomoc ludziom i udzielanie się w różnego rodzaju społecznościach. Mam ogromne poczucie humoru, i zdolność adaptacji do otoczenia* :D W wolnym czasie gram w minecrafta i tutaj szukam swojego 2 świata*. Jestem bardzo zaangażowany w ten mój ''mały projekt'', mam nadzieje że z waszą pomocą uzbieramy chociaż grupkę paru chłopa do wspólnej gry na start! A potem to już z górki, bo możemy zaczynać wolno, ale kończyć będziemy na maxa!