Patron a kolejki?

Trochę poczytałem i są różne wypowiedzi na temat czekania w kolejce (z i bez patrona). Z jednej strony ludzie piszą że wbijamy praktycznie po sporadycznie małej kolejce gdy mamy patrona, lecz po kupieniu go się rozczarowałem. Więc pytanie jest takie:

Czy patron zmniejsza oczekiwanie w kolejce, a jak tak to jak wpływa na miejsce w kolejce?

patron ma pierszenstwo przed non-patronem i tyle

gracze bez patrona sa przerzucani do tylu w kolejce(w praktyce nawet przy minimalnej kolejce, wbicie na kyprose moze okazac sie niemozliwe;) )

Ńo to drugie pytanie.

Czemu ja jestem ok. 1800-nym(Dahuta) miejscu mimo tego że mam patrona? Bo ja tego nie rozumiem

Pewnie dlatego, że na serwerach z pre release większość osób ma patrona.

1800? to już widać ile ludzi kupiło patrona i jak z patronem jesteś 1800+ to samo pokazuje jak twórcy AA mają w d*pie tych co im jeszcze płacą.Niby dają jutro ten nowy serwer,ale to zmniejszy kolejki tylko o jakieś 500 osób na serwer...kolejki nadal będą.

Czyli teoretycznie lepiej grać na serwerze gdzie jest mało osób i po tym jak wielki hype na grę przeminie mam grać na praktycznie pustym serwerze ?

Jak tak teraz myślę to ta gra była by lepsza będąc P2P.

Nie rozumiem pocisków na Trion, po pierwsze, to ogólnie bardzo dobra firma (Bardzo dobry Rift ze sprawiedliwym systemem f2p), po drugie, przecież wydają te kolejne servery, nie? NA dostało, teraz czas na EU, nowe servy + zwiększenie slotów, nie rozumiem o co spina. A że tyle osób zapłaciło za patrona, to pewnie też wina tych gnid z korporacji. I bardzo dobrze że są te kolejki, bo z większą iloscia graczy zrobił by się po prostu burdel, a to nowa gra, i ludzie chcą sobie ją przetestować w miarę spokojnie, potem może się robić masówka.

1800? to już widać ile ludzi kupiło patrona i jak z patronem jesteś 1800+ to samo pokazuje jak twórcy AA mają w d*pie tych co im jeszcze płacą.Niby dają jutro ten nowy serwer,ale to zmniejszy kolejki tylko o jakieś 500 osób na serwer...kolejki nadal będą.

dlaczego kolejki ,szczegolnie z pierwszych serverow maja sie zmniejszyc? myslisz ze ktos np tak jak ja wydal 7000kredytow i zmieni server?XD hf

A po kupnie patrona udało Ci się wejść do gry? Patron odlicza czas od pierwszego zalogowania.

KryL wybrales server gdzie ludzie na headstart grali czyli zakupili foundery. Wiec sie nie dziw ze z patronem masz kolejki. I to bledne pisanie ze reszta serverow bedzie pusta to jak zabawa w rozbite Macieja

@up nie trzeba być wróżbitą Maciejem żeby wiedzieć, że tak będzie, ot naturalna kolej rzeczy.

No to poczekaj ten rok jak już serwery połączą, och czekaj trion jest znany z tego, że często wprowadzą patche, dodatki i dba o "swoje" produkty i raczej to może być długotrwały proces, w tym czasie człowiek sobie pogra i mu się znudzi :), ale pogra :)

A jak ktoś siedzi na afku, to wywali go kiedyś z gry? Bo na początku te kolejki jeszcze jakoś szły, ale potem ludzie przestali się wylogowywać, bo stwierdzili, że już nie wejdą z powrotem :o

Tak, wywala go z gry.

Mi się nie chciało kupować Patrona za pieniądze, więc kupiłem za golda w grze tak więc podczas kupna byłem zalogowany( Taniej wygodniej, ogarnąłem ekonomie).

Ps. 120 osób zostało uuuu...... widzę progres :D

Kolejki z patronem dalej sa.....i nie sluchaj ludiz co pisza ze maja po 10 osob w kolejce tyle jest fakt ale na starych serverach ...samo to znaczy , ze prawie w ogole patroni tam nie graja . NA eannie tera z patronem 2.5k , jedyny plus to to , ze mozesz dostac dc wyjsc z gry i wejsc spowrotem bez kolejki do 10 min chyba/ KOlejka z patronem spada tez szybciej moim zdaniem.

https://imageshack.com/i/p2wtGyEij

No co ty nie powiesz logowałem się przed sekundą, tak mam patrona i zobacz jaką mam kolejkę :)

No co ty nie powiesz logowałem się przed sekundą, tak mam patrona i zobacz jaką mam kolejkę

Czy do ciebie dociera to , ze grasz na serverze , kna , ktorym co 100 osoba ma patrona moze .....samo to swiadczy o tym , ze gra tam bardzo malo ludzi z patronami i ogolnie ludzi.. Wez sobie wejdz na eanne kyprosa czy dahute....tam nawet z patronem masz 2500tys kolejki , naprawde tego nie rozumiesz?? Ze z tego servera beda uciekac ludzi bo bedzie malo spzredawanych apexow i ceny beda ogromne ? Serevry archeage bez duzej populacji nie maja sensu w ogole bytu.

Tylko, że jak już kiedyś pisałem bez patrona miałem kolejki powyżej 2000-2500 i tak też pisałem, że łatwiej wejść na serwer gdzie jest mniej ludzi z patronem.

Jak ludzie uciekną, to będą musieli zrobić merge serwerów, a wtedy i tak będę na +, bo ja gram, a ty czekasz w kilkugodzinnych kolejkach, żeby sobie chwile pograć :).

btw jutro kilka nowych serwerów będzie :) i też pewnie będą pełne bo KTOŚ będzie tam grał gdy ty będziesz kisił się w kolejce :)

Życzę samozaparcia, nie mylić z zaparciem czekając w kolejkach XD

ps. na takich serwerach gdzie jest kupa "darmozjadów" będzie lepiej szło zarobić, niż na tym obleganym :)

ps2 to lecem bo gra uruchomiona i szkoda tracić czasu na pisanie trzeba lvle bić :)

Ile kosztuje patron ? I jaki są kolejki mniej wiecej ? nadal zbliżone do badań na NFZ czy mniejsze ?

@edit.

I ile kosztuje za walutę w grze? o ile jest taka możliwość ale coś mi się obiło o uszy