Rybołóstwo

Witam.

Przeczytałem poradnik na polskim funsite ArcheAge. Mam wędkę jednak nie mam tych dżdżownic o których mowa. Co prawda nadal widnieją tam koreańskie napisy przez to nie idzie nic zrozumieć (jedynie po obrazkach). Stworzyłem to nasionko i chciałem jakby "wydobyć" z nich te dżdżownice. Jednak nic się nie dzieje. Ktoś wie może dokładnie co trzeba kupić by mieć coś na te ryby? W AH wpisywałem nawet earthworm, lecz nic takiego nie ma. Co jest potrzebne by łowić te ryby (oprócz wędki oczywiście którą już mam).

Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedź.

Voltio.

W Ah wystarczy że wpiszesz worm ale nie doradzam kupować (100szt. za ok.8g). A te filmiki też oglądałem i też nie wiem co i jak.

Robaki (poza wędką) są potrzebne do tzw normal / casual fishing. Mozesz je zdobyc na dwa sposoby:

1. Kupić na AH

2. Pozyskać z "seed bundles", czyli roślin sadzonych w kepkach/kupkach. Te seed bundles możesz zrobic przy pomocy farmers work station, a sam farmers work station z kolei budujesz przy pomocy swojej małej farmy - czy raczej planu n a mała farmę (tutaj sie przydaje alt). Po zasadzeniu takiego bundle i zebraniu dodatkowo, poza roślinami, dostaniesz pare robaków. Psikus: najmniej zaawansowany seed bundle wymaga 15k farming lub gathering. Więc jesli chcesz łowić ryby by zarabiać to musisz najpierw wygrindować farming/gathering do 15k. Bardzo żmudna sprawa. Ale cóż poradzić.

Witam.

Przeczytałem poradnik na polskim funsite ArcheAge. Mam wędkę jednak nie mam tych dżdżownic o których mowa. Co prawda nadal widnieją tam koreańskie napisy przez to nie idzie nic zrozumieć (jedynie po obrazkach). Stworzyłem to nasionko i chciałem jakby "wydobyć" z nich te dżdżownice. Jednak nic się nie dzieje. Ktoś wie może dokładnie co trzeba kupić by mieć coś na te ryby? W AH wpisywałem nawet earthworm, lecz nic takiego nie ma. Co jest potrzebne by łowić te ryby (oprócz wędki oczywiście którą już mam).

Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedź.

Voltio.