[Legend of Edda]

Witam. Jako weteran tejże gry która wystartuje w środę (24.09), szukam paru osób do gry. Jeśli będzie dużo chętnych to zawsze można pomyśleć nad gildią.



Będę grał po stronie Titan



Godziny startu jeszcze nie ma ale na pewno jutro się już pojawi.



Wymagania:



- Najlepiej osoby 18+ (sam mam 21)


- Ts3


- Aktywność w grze



Co oferuję??



- Kanał Ts3


- Miła atmosferę


- Wypady na dungeony, raidy, sacred wary, raidy pvp


- Wszelką pomoc w grze



Jeśli ktoś jest zainteresowany to można sie kontaktowac pod numerem gg:


8594789



Aktualnie trwają Eventy w których można dostać troche płatnej waluty w grze oraz perm. skrzydła.



Link do gry:


https://edda.jcplanet.com/


Start gry o 9:00 po maintenance.

Zapraszam do gry po stronie titan.

Kontakt:

gg: 8594789

nick ing: Yoshimori

Bardzo przyjemna gierka... jedna z kilku w które próbowałem grać ostatnio i taka która zatrzymała mnie na dłużej a próbowałem grać w Erebus2, Legend of Silkroad, Blade 9 i inne. Polecam i zapraszam do gildi.

Siemanko, zasysam właśnie gre zeby się do was dołączyć. mam pytane, czy Cleric jak w wielugrach odpowiada za leczenie i jest potrzebny do pt? Jakieś podstawy od czego zaczać jak juz zainstaluje ?

Pozdro

Ja chętnie do was dołącze, pobieram właśnie gre.

oczywiscie bez cleryka ani rusz, takze jest jedna z najpotrzebnijeszych postaci na dungeony normale jak i na RvR.

Jesli chodzi o pytania to pisz smialo do mnie

Pamiętajcie zeby wybrac strone konfliktu Titan (Ci po prawej)

nick: Yoshimori

Za tydzien nowy lvl cap, mapy dungeony, wojny, i Raid. Zapraszam do gry po stornie Titan.

nick: Yoshimori

Jak tam z PVP i IS ? opowiedz coś o grze to zagram z wami :)

Jesli chodzi o PvP to masz otwarte PK na mapach 20+, 12 razy dziennie wojny RvR o relikty, walka o world bossy i zwykla arena.

IS, wsyzstko co z is mozna kupic na ah.

Gra glownie opiera sie na grindzie takze jak ktos teog nie lubi to raczej gra mu nie przyapdnie do gustu.

Jak sytuacja na serwerach ? Jest z kim grać ? Grałem w 2 poprzednie wersje LoE i bardzo mi się podobało ale nie chce zaczynać na nowo bo jak ma się okazać że grę zaraz zamkną to troszkę lipa. Weź Yoshimori się wypowiedz dokładnie ile masz ludzi w gildii jak z populacją na serwerach itd. Jeśli jest git to zabieram się za ściąganie i wracam :D walka na relicach z tym motywem czerwone/niebieskie kaptury jest bardzo spoko :D

po 40-50 osób po każdej stronie na RvR na 40 lvlu(cap) (odrobine więcej u Olympów niż Titanów dlatego zapraszamy do Titów), na wczesniejszych lvlach podobnie :)

Co do gildi to stricte polskiej gildi nie ma, byliśmy z Yoshim w międzynarodowej, w ogóle polaków mało spotkałem dlatego wbijajcie do gry, trzeba to zmienić.

@offtop

Już myślałem że odpuściłeś Yoshi, musimy się znowu jakoś zgadać w grze :P

Credd

W sumie miło grę wspominam więc z chęcią pozamulam przy niej. Dla wszystkich niezdecydowanych muszę powiedzieć, że jeśli nie zniechęca was cukierkowa grafika, lubicie grindfest i pvp to gra jest bardzo spoko już od bardzo niskich lvli można latać na wojny co jest mega satysfakcjonującą częścią gry.

Chętnie do was dołączę tylko jestem kompletnie "zielony" w tej grze ;p ale spełniam wszystkie wymogi ;p

Akurat gildii nie zakladalem z powodu braku polakow. Aktualnie gra nas 3 osoby w tym Credd. :) Jesli chodzi o populacje to jest z kim grac, na dungi nie ma problemu znalezc pt, RvR przewaznie po 35+ osob (mogloby byc wiecej ale sporo osob lowi ryby zamiast wbic na wojne)

Witam. Jako weteran tejże gry która wystartuje w środę (24.09), szukam paru osób do gry. Jeśli będzie dużo chętnych to zawsze można pomyśleć nad gildią.



Będę grał po stronie Titan



Godziny startu jeszcze nie ma ale na pewno jutro się już pojawi.



Wymagania:



- Najlepiej osoby 18+ (sam mam 21)


- Ts3


- Aktywność w grze



Co oferuję??



- Kanał Ts3


- Miła atmosferę


- Wypady na dungeony, raidy, sacred wary, raidy pvp


- Wszelką pomoc w grze



Jeśli ktoś jest zainteresowany to można sie kontaktowac pod numerem gg:


8594789



Aktualnie trwają Eventy w których można dostać troche płatnej waluty w grze oraz perm. skrzydła.



Link do gry:


https://edda.jcplanet.com/