Przerzucić archeage z kompa na kompa bez pobierania

Witam, czy probowal ktos, lub wie czy to zadziala?
zgranie calego folderu gryph (wraz z games> archeage) na dysk zewnetrzn?

i zgrać na inny komp , z zainstalowanym poprzednio glyph (launcher)

by archeage dzialal bez pobierania tych ~25gb?

Spokojnie.. przez drugi czas pobierania i tak byś nie zagrał przez kolejki xD a tak na poważnie to będziesz miał jakieś braki bo skopiowaniu z koma na komputer.

gram na ameryce wiec niema tam kolejek;) jak ktos ma ochote a nie lubi czekac to zapraszam ;P

wie ktos moze jak to zrobic by zadzialalo mu zrzucone moje archeage?>

Nie wydaje mi się, że zadziałałoby to, chociaż warto spróbować. Support mówił mi, że nie da się tak.

Jak by się tak dało to i tak nie wiele bym na tym skorzystał, nie mam nikogo kto ma grę i skopiował by mi ją.

:< a czy przy pobieraniu jak np w polowie wylaczyliscie sciaganie, pobieralo wam od nowa czy kontynuowalo od tych ~50%?

@up pobiera od nowa niestety

sa pliki jeszcze jakies na c

zrzucilem je tez, moze pojdzie, a gdyby ktos mial jakis pomysl/ cos probowal, prosze opiszcie jak zrobic zeby zadzialalo;)

Moim zdaniem nie powinno byc problemu z pobrana calkowicie gra. Zrob tak -> odpal glypha na komputerze na ktory chcesz skopiowac i zacznij pobieranie. Jak utworzy ci folder od AA zamknij glypha i tam wpakuj kopie AA. Odpal glypha i po sprawdzeniu poprawnosci plikow powinno byc ok. Ja formatowalem C i instalowalem system. Po swiezym wgraniu systemu nie instalowalem nawet glypha tylko uruchomilem starego -> sprawdzil pliki i gra dzialala. Trzeba tylko bylo zainstalowac DirectX i inne takie (w koncu to byl czysty system :P )

Kiedyś przekładałem Mortal Online i nie zadziałało. Ale ze Skyrimem już tak. Podziel na części Winrarem, albo jak Ci się mieści to nie, przełóż na ten drugi komputer, potem zrób tak jak pisze kolega wyżej, czyli najpierw daj Glyphowi utworzyć ścieżkę z ArcheAge, przełóż do niej, sprawdź pliki i zobaczymy. Ale też całkiem możliwe, że będzie po prostu pobierać dalej.

wlasnie tak jak mowicie zrobilem wczoraj i dzialalo ;) dzieki

Próbowałem coś takiego zrobić, ale wyskoczył błąd HS, więc w końcu pobrałem drugi raz, chyb to najlepsze wyjście.

Pamiętaj, nie pobierasz 25GB, tylko 8GB, potem pliki się dekompresują i zajmują te 25GB.

8GB, to znowu nie tak dużo do pobrania.

Jak was czytam co poniektórych to aż mi sie śmiać chce.

1. Zainstaluj Glypha byle gdzie. To nie ma znaczenia.

2. Skopiuj swojego ArcheAge i przenies na inny dysk/komputer z zainstalowanym glyphem.

3. W ustawieniach ArcheAge w glyphu ustaw taka sama sciezke czyli Litera dysku:/gry/ArcheAge

Screen tutaj:http://postimg.org/image/66ip1lj73/

Gra powinna dzilaac bo ja kopiowalem.

Jest tylko jedna uwaga coś może się pobierać,ale zostaw to

Są to pliki np w %appdata% albo takich innych

@Vemar, ja zrobiłem tak jak ty napisałeś, bo to nie pierwsza gra której nie chciało mi pobieraj na dwóch komputerach i... nie działał HS. Takie uroki PC, że co jednemu działa, to innemu na innej konfiguracji działać nie musi.

Ja tak zrobilem, przerzuciłem z kompa na kompa przez sieć domową i działa.

Witam, czy probowal ktos, lub wie czy to zadziala?
zgranie calego folderu gryph (wraz z games> archeage) na dysk zewnetrzn?

i zgrać na inny komp , z zainstalowanym poprzednio glyph (launcher)

by archeage dzialal bez pobierania tych ~25gb?